Otisli su jer ih niste uspeli zadrzati?

U vinu je istina. Tako sam se ja danas napio vina i proslo mi je ovo kroz glavu.

Otvorio sam pandorinu kutiju.:D

E zene zene, ko kaze da vi birate, i vi imate samo ono sto mozete smuvati.;)
To nije tacno, muskarci imaju samo ono sto mogu smuvati i osvojiti.
Mnogi misle da setaju neke ribe, a ustvari te ribe setaju njih, samo sto ce oni kasnije biti obavesteni o tome, da su nasetani :hahaha:
 
:D missim, ni srce ne moze biti puno ako se pre toga pizza nije napunila....da budemo iskreni.....makar ne na duze staze.....:hahaha:

Nema to veze jedno s drugim...mada kao što rekoh već zavisi kome je šta važno -duhovno ispunjenje ili fizičko.:manikir:......mada i ti kažeš da si ostavila čoveka kog si volela a da sa ovim s kojim si sad imaš dobar sex.. nekako mi se čini da se samoubeđuješ kroz neke tako izgovore o dobrom sexu u trenutnoj vezi ali da to zapravo nije to što si imala sa onim kog verovatno i sad voliš....msm da sam sad bila malo jasnija.
 
Nema to veze jedno s drugim...mada kao što rekoh već zavisi kome je šta važno -duhovno ispunjenje ili fizičko.:manikir:......mada i ti kažeš da si ostavila čoveka kog si volela a da sa ovim s kojim si sad imaš dobar sex.. nekako mi se čini da se samoubeđuješ kroz neke tako izgovore o dobrom sexu u trenutnoj vezi ali da to zapravo nije to što si imala sa onim kog verovatno i sad voliš....msm da sam sad bila malo jasnija.

ti ne razumijes sta je ona napisala, zar ne?

ako je neko bio prinudjen da raskine sa nekim koga voli, ti to dovodis u vezu sa tim da tome nije vazno da mu srce bude puno:confused:

i jos joj kao pojasnjavas:lol:
 
Nema to veze jedno s drugim...mada kao što rekoh već zavisi kome je šta važno -duhovno ispunjenje ili fizičko.:manikir:......mada i ti kažeš da si ostavila čoveka kog si volela a da sa ovim s kojim si sad imaš dobar sex.. nekako mi se čini da se samoubeđuješ kroz neke tako izgovore o dobrom sexu u trenutnoj vezi ali da to zapravo nije to što si imala sa onim kog verovatno i sad voliš....msm da sam sad bila malo jasnija.

:) ostavila jer sam morala a i veruj mi, da nema duhovnog ispunjenja ako si zdrava osoba koja zeli sex sa voljenom osobom a nema ga....sex je deo ljubavi i retko ko moze da bude potpuno zadovoljan sa vezom u kojoj sex ne funcionise.....
 
ti ne razumijes sta je ona napisala, zar ne?

ako je neko bio prinudjen da raskine sa nekim koga voli, ti to dovodis u vezu sa tim da tome nije vazno da mu srce bude puno:confused:

i jos joj kao pojasnjavas:lol:

Čuj nju ‚‚bio prinuđen‚‚:mrgreen:...baš da vidim u današnje vreme i taj film ...ako je neko umro onda to ne može da se računa to je već druga situacija.
 
:) ostavila jer sam morala a i veruj mi, da nema duhovnog ispunjenja ako si zdrava osoba koja zeli sex sa voljenom osobom a nema ga....sex je deo ljubavi i retko ko moze da bude potpuno zadovoljan sa vezom u kojoj sex ne funcionise.....

Nemoj sad da mi pričaš priče..naravno da ima i sexa ali možeš se hebati i sa onim prema kome ništa ne osećaš, već čisto zato što ti je u tom trenuku došlo... ali voleti ne možeš svakoga....srce je jedno a pica je drugo....a ja o tome pričam...:manikir:
 

Back
Top