Otac moje devojke mi preti tužbom

Ameriku je stvorio beli protestant a uništiće je obojena rasa. Što više crnaca i latinosa to Amerika slabija, gde Meksikanac dođe tu sve propadne :super:
Ма нисам те то питао.

Nije glupost, legitimno je pitanje na koje ti opet nisi hteo da odgovoris :)
Ау, ниси значи ни сконтао. Ај опет се врати корак назад па прочитај какву си глупост ти написао о мени, о томе говорим, а не о питању.

Јбт некима је толико тешко да прате прост ток конверзације да је то невероватно. Ни код деце то нисам никад приметио.
 
Ма нисам те то питао.
Vidi nema tu neke wow priče. Ne treba mešati rase jer prvo nije prirodno, a zatim i zbog porodice i sredine. U ovom slučaju ako bi se devojka udala za pripadnika druga rase ona rizikuje da izgubi roditelje. Zatim deca koja nastanu iz takvih brakova često budu ismevana i ne pripadaju ni jednoj ni drugoj strani, a jako je teško i loše biti odbačen. Njihovo dete bi odbacivali i Srbi i Romi. Ja poznajem momka kome je majka Romkinja, a otac Srbin, dobar je momak, vredan, završio fakultet. Srbi ga zovu "Ciganin", a sa Romima ne želi i ne znam kako stoji sa njima, devojke bi bežale od njega kad god im kaže da je polu-Rom. Tako da batali romantiku, seks je seks ali nekome to može da upropasti život.
 
Vidi nema tu neke wow priče. Ne treba mešati rase jer prvo nije prirodno,
Не разумем, шта ту има да буде неприродно, знаш ли ти шта је природа и о чему причаш или само лупеташ тако као навијен јер си прочитао или чуо нешто што је неки дегенерик негде изјавио?

a zatim i zbog porodice i sredine. U ovom slučaju ako bi se devojka udala za pripadnika druga rase ona rizikuje da izgubi roditelje. Zatim deca koja nastanu iz takvih brakova često budu ismevana i ne pripadaju ni jednoj ni drugoj strani, a jako je teško i loše biti odbačen. Njihovo dete bi odbacivali i Srbi i Romi. Ja poznajem momka kome je majka Romkinja, a otac Srbin, dobar je momak, vredan, završio fakultet. Srbi ga zovu "Ciganin", a sa Romima ne želi i ne znam kako stoji sa njima, devojke bi bežale od njega kad god im kaže da je polu-Rom. Tako da batali romantiku, seks je seks ali nekome to može da upropasti život.
Значи, људи треба да животне одлуке доносе на основу онога што жели ретардирано друштво пуно дегена од родитеља који подижу нове дегене, а не на основу својих жеља. :D
И ја знам много жена и мушкараца који се због дегена од родитеља, фамилије, средине, околине, друштва, нису удавале и женили, живе још увек с њима или су их сахранили па жале што су остали сами, па што нису имали деце, што немају никог драгог у свакодневном животу, шутирају се у дупе због родитеља, хебали их и родитељи и фамилија и средина да их хебали ретардирани.

Али, ниси ми одговорио ни на једно питање, ово сам те питао:
Где се то та мањина ,,гура" и зашто насилно? Какав први план, у ком смислу? И како се то уништава ,,раса" која је створила Америку? Тако што се приказују у рекламама црнци? :D Шта, по теби би та мањина требало да се избегава у маркетингу јер их је тако мало, само 40 милиона? За њих се не рекламирају никакви производи? :mrgreen:
Објасни ми то, баш ме занима да видим шта ћеш рећи.
 
Medjutim njen otac rasista ne odobrava nasu vezu i stalno je maltretira. Naravno nemamo dokaze za to jer je ona iz beograda a ja iz vrnjacke banje.
image.gif
 
Не разумем, шта ту има да буде неприродно, знаш ли ти шта је природа и о чему причаш или само лупеташ тако као навијен јер си прочитао или чуо нешто што је неки дегенерик негде изјавио?


Значи, људи треба да животне одлуке доносе на основу онога што жели ретардирано друштво пуно дегена од родитеља који подижу нове дегене, а не на основу својих жеља. :D
И ја знам много жена и мушкараца који се због дегена од родитеља, фамилије, средине, околине, друштва, нису удавале и женили, живе још увек с њима или су их сахранили па жале што су остали сами, па што нису имали деце, што немају никог драгог у свакодневном животу, шутирају се у дупе због родитеља, хебали их и родитељи и фамилија и средина да их хебали ретардирани.

Али, ниси ми одговорио ни на једно питање, ово сам те питао:

Објасни ми то, баш ме занима да видим шта ћеш рећи.
Jel si čuo ti nekad za woke?
44cdf6b5-c882-4117-af44-10b7a0142f01.jpeg
изтеглен файл (2).jpeg
b0dd338918ca779182ef373bc9c44c9f.jpg
 
Jel si čuo ti nekad za woke?
А јеси ти приметио шта те питам већ трипут или тераш по свом само? Причали смо о рекламама и твом негодовању због црнаца у њима, о ,,неприродном мешању раса", о уништењу беле расе... А сад ми потураш филмску индустрију. Реци боље да нумеш да својим речима кажеш то што си прочитао или чуо негде и што су ти рекли да мораш да мислиш и сматраш истином. Боље тако него да у свакој следећој објави нову глупост истресеш која ни с питањем ни с претходном глупошћу нема никакве везе, мислећи како њоме дајеш одговор на питања.
 
А јеси ти приметио шта те питам већ трипут или тераш по свом само? Причали смо о рекламама и твом негодовању због црнаца у њима, о ,,неприродном мешању раса", о уништењу беле расе... А сад ми потураш филмску индустрију. Реци боље да нумеш да својим речима кажеш то што си прочитао или чуо негде и што су ти рекли да мораш да мислиш и сматраш истином. Боље тако него да у свакој следећој објави нову глупост истресеш која ни с питањем ни с претходном глупошћу нема никакве везе, мислећи како њоме дајеш одговор на питања.
Na koje pitanje da odgovaram? Ne želim da gledam crnce ni na televiziji ni na bilbordima. Ne želim da ih vidim tamo gde ih nema. Ostavi me tih Soroševskih i LGBTijevskih forica i fazona.
Najbolji dokaz ti je što MOD u Velikoj Britaniji naređuje RAF-u koliko procenata crnaca moraju da prime, čak i pod uslovom da ne ispunjavaju kvalitativne kriterijume.
 
Na koje pitanje da odgovaram? Ne želim da gledam crnce ni na televiziji ni na bilbordima. Ne želim da ih vidim tamo gde ih nema. Ostavi me tih Soroševskih i LGBTijevskih forica i fazona.
Najbolji dokaz ti je što MOD u Velikoj Britaniji naređuje RAF-u koliko procenata crnaca moraju da prime, čak i pod uslovom da ne ispunjavaju kvalitativne kriterijume.
Није вама уопште лако, жалосни су то животи. Нелечени психички поремећаји у комбинацији са слободом кретања без надзора, језиво и застрашујуће.
 
Zapravo kada lice ima 16 godina i želi da stupi u brak, potrebno je da pokrene vanparnični postupak za davanje dozvole za stupanje u brak. Roditelji se uvek saslušaju u tom postupku, ali sud odlučuje. I naravno, ključno je mišljenje centra za socijalni rad... uglavnom je to najveći izazov. Objektivno, osoba od 16 godina bi morala da pokaže vanserijske osobine odgovornosti i zrelosti, da bi sud usvojio takav zahtev.
Koliko sam ovde videla, CZR je već uključen, tako da su šanse praktično nikakve.

Postavljaču teme bih savetovala da se strpi još neko vreme, da se oboje fokusiraju - on na posao, ona na školovanje, ako je ljubav jaka, opstaće i tih godinu i po dana - dve godine.
Tek ako otac devojke pokrene odgovarajući postupak (kojim je izgleda pretio), onda postoji temelj obraćanja službi za besplatnu pravnu pomoć (inače, u opštini prema mestu prebivališta podnosioca zahteva).
Ovako, sigurno momak ne može umesto devojke da traži emancipaciju, tj. davanje dozvole za stupanje u brak. Eto...možda nekom bude korisno.
 

Back
Top