Osvetit ćemo viteza Josipa Jovića i pobiti 300 četnika !!?

Poruka
23.131
Hrvatski Feniks prijeti Josipoviću i Tadiću: Osvetit ćemo viteza Josipa Jovića i pobiti 300 četnika


Ekstremistička organizacija nazvana je po pripadnicima tzv. Bugojanske skupine koja je prije 40 godina pokušala izvesti oružani prevrat u Jugoslaviji. Njemačka policija prijetnju smatra zabrinjavajućom .......................

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-feniks-prijeti-josipovicu-i-tadicu--osvetit-cemo-viteza-josipa-jovica-i-pobiti-300-cetnika/918452/

Kazem ja da su rvati manijaci z:mrgreen:
P.S
Kako samo nadjoshe zajednichki jezik sa Nemachkom desnicom ???
P.S II
Ustashe, ako ne ispunite obecanje te ne roknete Ivu i Tetivu , ****** ste najobichnije z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Hrvatski Feniks prijeti Josipoviću i Tadiću: Osvetit ćemo viteza Josipa Jovića i pobiti 300 četnika


Ekstremistička organizacija nazvana je po pripadnicima tzv. Bugojanske skupine koja je prije 40 godina pokušala izvesti oružani prevrat u Jugoslaviji. Njemačka policija prijetnju smatra zabrinjavajućom .......................

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-feniks-prijeti-josipovicu-i-tadicu--osvetit-cemo-viteza-josipa-jovica-i-pobiti-300-cetnika/918452/

Kazem ja da su rvati manijaci z:mrgreen:
P.S
Kako samo nadjoshe zajednichki jezik sa Nemachkom desnicom ???
P.S II
Ustashe, ako ne ispunite obecanje te ne roknete Ivu i Tetivu , ****** ste najobichnije z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

Samo ih pomlatite, dobicete jos i love pride.
 
Ustaše se skroz pogubili. :hahaha:

Ajd što su nekad htjeli rušiti Jugoslaviju i nije neki grijeh.

Ali što im sada smeta hrvatski predsjednik, to je već žešća bolest. :mrgreen:

Jos jedan dokaz da su ustase i ove srpske 'patriote' ideoloski slicne. I jedni i
drugi bi se radovali kada bi hrvatski i srpski predsednik krepali...
 
Jos jedan dokaz da su ustase i ove srpske 'patriote' ideoloski slicne. I jedni i
drugi bi se radovali kada bi hrvatski i srpski predsednik krepali...

Zanosish se vaznoshcu iznesenog stava , a ideoloshki si slichan njima . Nisi ni svestan da tvoje negiranje(osudjivanje) svega sto je desno nije nista drugo nego to isto , ali samo skroz levo ?!
P.S
Dodji sebi dok imash kome z:mrgreen:
 
Ustaše se skroz pogubili. :hahaha:

Ajd što su nekad htjeli rušiti Jugoslaviju i nije neki grijeh.

Ali što im sada smeta hrvatski predsjednik, to je već žešća bolest. :mrgreen:

Bolest je to velika...i jedno i drugo...ali dok jos vi koji niste ustase shvatite neke stvari...*** moze da bude kasno ko sto je bilo kasno i za Jugoslaviju.
 
Na što misliš?

Koje stvari?

Znas sta prijatelju...verovatno se neces sloziti sa mojim misljenjem, ali nema veze...Ustase su kao sto si sam rekao isplivale odnekud i resili da ruse Jugoslaviju...koja nije bila savrsena, daleko od toga...ali je bila pojam za ove sada drzavice koje su nastale od nje.
Ja sam uvek misljenja da je bolje kada vidis da ako kuca propadne da je bolje popraviti je i izmeniti sve sta ne valja...nego je srusiti do temelja a onda napraviti na njenom mestu 6-7 sobica...

Stvari na koje mislim...bolje je bilo da vi koji niste ustase date ustasam do znanja da ne zelite rasturati drzavu...bolje nego krenuti za ustasama i dati im podrsku pod izgovorom da su vas Srbi naterali na to...da nije bilo Srba, vi ne biste :-)

Isto je i na ovoj drugoj strani...bilo mnogo usijanih glava.

Sve u svemu - NORMALNI su dozvolili NENORMALNIMA da im razbucaju drzavu, izazovu rat i sjebu dobar deo zivota...u stvari ceo zivot. Tvoj zivot bi sigurno bio mnogo bolji i mnogo bi bolje ziveo da nije bilo rata...

E sad...problem je sto ti ustase jos uvek vrsljaju po Hrvatskoj...Jos je gore sto ima onih koji i nisu tolike ustase a prikazuju se tako samo da bi na kontu toga zaradili pare...i zaludeli ionako zaludjenu decu puneci im glave i dalje glupostima...Kao sto radi Thompson.

Da je one Juge ne bi on i slicni njemu pevali, ne bi bilo Velikog Brata, Farme, ovih nasih pevaljki i slicnih budaletina...

POZ
 
Znas sta prijatelju...verovatno se neces sloziti sa mojim misljenjem, ali nema veze...Ustase su kao sto si sam rekao isplivale odnekud i resili da ruse Jugoslaviju...koja nije bila savrsena, daleko od toga...ali je bila pojam za ove sada drzavice koje su nastale od nje.
Ja sam uvek misljenja da je bolje kada vidis da ako kuca propadne da je bolje popraviti je i izmeniti sve sta ne valja...nego je srusiti do temelja a onda napraviti na njenom mestu 6-7 sobica...

Stvari na koje mislim...bolje je bilo da vi koji niste ustase date ustasam do znanja da ne zelite rasturati drzavu...bolje nego krenuti za ustasama i dati im podrsku pod izgovorom da su vas Srbi naterali na to...da nije bilo Srba, vi ne biste :-)

Isto je i na ovoj drugoj strani...bilo mnogo usijanih glava.

Sve u svemu - NORMALNI su dozvolili NENORMALNIMA da im razbucaju drzavu, izazovu rat i sjebu dobar deo zivota...u stvari ceo zivot. Tvoj zivot bi sigurno bio mnogo bolji i mnogo bi bolje ziveo da nije bilo rata...

E sad...problem je sto ti ustase jos uvek vrsljaju po Hrvatskoj...Jos je gore sto ima onih koji i nisu tolike ustase a prikazuju se tako samo da bi na kontu toga zaradili pare...i zaludeli ionako zaludjenu decu puneci im glave i dalje glupostima...Kao sto radi Thompson.

Da je one Juge ne bi on i slicni njemu pevali, ne bi bilo Velikog Brata, Farme, ovih nasih pevaljki i slicnih budaletina...

POZ

Uglavnom se slažem.

Osim par detalja.

Nije bilo volje ni s jedne strane da se kuća popravi.

Pevaljke su postojale i u Jugi (Ceca, Brena, ...).

Veliki brat i Farma su licencne emisije, tako da bi bilo i njih.

Ostalo je više-manje ok. :)
 
Uglavnom se slažem.

Osim par detalja.

Nije bilo volje ni s jedne strane da se kuća popravi.

Pevaljke su postojale i u Jugi (Ceca, Brena, ...).

Veliki brat i Farma su licencne emisije, tako da bi bilo i njih.

Ostalo je više-manje ok. :)

Postojale su pevaljke...ali nisu bile bas ovoliko nakaradne...a pored pevaljki su postojali i pevaci i pevacice...recimo Toma Zdravkovic i slicni njemu. a o rock'n'roll - u da ne govorim. to je bila muzika...i mladi su to slusali...a ne ove imbecile sto sada slusaju.

Veliki brat i Farma...hm...pitanje je da li bi to proslo...a i da prodje i to bi bilo normalnije jer se tamo prikazuje ono sto ljudi vole da vide. Posto je svest obicnog coveka tada bila mnogo sira onda bi i to bilo ku i kamo bolje nego sada...Sada narod ovde zeli da vidi Ekrema kako lize noge nekoj kurvetini...pa se to i pusta...a to u onoj Jugi ljudi ne bi hteli da gledaju...

Da...volje nije bilo da se kuca popravi...hteli smo da otmemo jedni drugima - sve. Meni sve a onom drugom nema nista. Sem sto je totalno bolesno i neljudski...nikad nigde to i nije proslo. a ovde kod nas ne moze to da se uradi pa da ratujemo jos 100 puta. Zivece Srbi i Hrvati jos dugo dugo na ovim prostorima jedni pored drugih...jer se nema kuda. Prosto je to i dosta ocigledno ko hoce da vidi.

A da...najbitnije zaboravih...oni koji su nam svesrdno pomogli da srusimo nasu kucu...posle su dosli pa otkupili mnogo toga sto je vredelo...i jos otkupljuju...i to vise nije nase.
Prvo su nahuskali Tudjmana i Milosevica jednog na drugog...a sada su isti ti uhvatili josipovica i Tadica za usi i rekli im da moraju da se pomire...U medjuvremenu su nam oteli ono sto su hteli...
A zemlju koja im je smetala i koju nisu oni smeli da napadnu jer je imala 2 000 000 vojnika plus one koji su vec sluzili vojsku, oni su rasturili iznutra...jer su znali da smo budale
 
Hrvatski Feniks prijeti Josipoviću i Tadiću: Osvetit ćemo viteza Josipa Jovića i pobiti 300 četnika

ti nađeš nekoliko manijaka i luđaka i na osnovu toga sudiš cijeli narod. a kako da mi sudimo parlament koji je suradnike okupatora četnike proglasio antifašistima i dao im penzije ?
Ekstremistička organizacija nazvana je po pripadnicima tzv. Bugojanske skupine koja je prije 40 godina pokušala izvesti oružani prevrat u Jugoslaviji. Njemačka policija prijetnju smatra zabrinjavajućom .......................

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-feniks-prijeti-josipovicu-i-tadicu--osvetit-cemo-viteza-josipa-jovica-i-pobiti-300-cetnika/918452/

Kazem ja da su rvati manijaci z:mrgreen:
P.S
Kako samo nadjoshe zajednichki jezik sa Nemachkom desnicom ???
P.S II
Ustashe, ako ne ispunite obecanje te ne roknete Ivu i Tetivu , ****** ste najobichnije z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:


ti nađeš nekoliko manijaka i luđaka i na osnovu toga sudiš cijeli narod. a kako da mi sudimo parlament koji je suradnike okupatora četnike proglasio antifašistima i dao im penzije ?

SAMO ZA TEBE PRVE 3 MINUTE !

 
Hrvatski Feniks prijeti Josipoviću i Tadiću: Osvetit ćemo viteza Josipa Jovića i pobiti 300 četnika


Ekstremistička organizacija nazvana je po pripadnicima tzv. Bugojanske skupine koja je prije 40 godina pokušala izvesti oružani prevrat u Jugoslaviji. Njemačka policija prijetnju smatra zabrinjavajućom .......................

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-feniks-prijeti-josipovicu-i-tadicu--osvetit-cemo-viteza-josipa-jovica-i-pobiti-300-cetnika/918452/

Kazem ja da su rvati manijaci z:mrgreen:
P.S
Kako samo nadjoshe zajednichki jezik sa Nemachkom desnicom ???
P.S II
Ustashe, ako ne ispunite obecanje te ne roknete Ivu i Tetivu , ****** ste najobichnije z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

Naravno da preti hrvatski fenix, kad je onaj moderator Uss, banovao krajiskog fenixa!!
 

Back
Top