OSVETA

Šakal:
A šta ako si ustvari ti krivac za to što ti se desilo!?:twisted:

Znala sam da cemo doci i do ovaga :roll: ...

Ako je ona krivac, onda joj treba reci i onda se ona promeni ili on raskine (uprosceno, ali to je to).

Ova kombinacija, ona je kriva i ne odgovara mi, ali ja ipak ne raskidam (cuvam je u rezervi iz nekog razloga) vec sam u jos jednoj vezi uporedo - nema opravdanja.

Mozemo da budemo nezadovoljan nekim, ali smo ipak duzni da vodimo racuna da tu osobu ne ponizavamo svojim ponasanjem. Mozda bi oni raskinuli i ovako i onako, mozda bi ona svakako bila povredjena, ali zaista nije u redu da bude i ponizena. Duzni smo da brinemo i o svom i o partnerovom dostojanstvu.
 
divlja:
E sad ozbiljno. Zene, morate da shvatite jednu stvar. Onaj koji u ljubavi vara je prvi nesrecan, nesiguran i u strahu.


Ostavi coveka na miru, sam sebi je dovoljno tezak. 8-)


ahahaha..dobra fora...nesrecan, nesiguran i u strahu:mrgreen:
ma daj molim te...hebali bi bre pticu u letu, ako je dobra, i ako se poturi u pravom trenutku..to je taj lovacki instikt, adrenalin, izazov-veze nikakve nema sa ljubavlju, ili strahom, ili nesigurnoscu..zar zaista mislis da muskarci koji zaista vole svoje zene ili devojke nikad nista ne porade?:wink:
naravno , i tvoj i moj komentar su cista generalizacija...ljudi su razliciti, samo naklapamo:-D

a da coveka treba ostaviti na miru, treba...hvala na paznji i dovidjenja...ako je takva faca da mu devojka nije dovoljna, sto joj to nije rekao,a?pa onda da ona izabere-hoce li vezu koja je slobodna, ili nece..ali onda bi i njoj dao slobodu da se bavi vannastavnim aktivnostima..a to je vec problem..jao, licemerjeeeeeeeeee:evil:
 
S_K_V_O:
moze ova klikova ideja (cuci u njemu neki mali sado-mazo)...
ali ako bude moguce zavezi ga prvo.
pa i ako iskrvari malo nije strasno. :D
Vaistinu mazzo! Nema potrebe za vezivanjem jer siroma od bola nece moci da skloni ruke sa medjunozhja, a kamoli da pojuri za njom. Betty je takodje nepraktichna sa njenim mlevenjem kolichnika. Ona bi da vezhba za kobasicijadu :)
 
U prvom trenutko mislim da svako pomisli na neku osvetu, al kad prodje par dana i malo se smiri situacija, onda mislim da niko ne misli vise na osvetu nego pusti boga da kazni kako on ume.
 
gurmanci:
Mozda bi oni raskinuli i ovako i onako, mozda bi ona svakako bila povredjena, ali zaista nije u redu da bude i ponizena. Duzni smo da brinemo i o svom i o partnerovom dostojanstvu.

Upravo. Ma da je nazvao/poslao sms/bilo sta i rekao-Prevario sam te, ebiga...
Bila bih jednako povrijedjena, naravno, ali on ne bi ispao toliki kreten i ne bih mislila da je i sve do tog trenutka bila laz...
 
SINDI:
a da coveka treba ostaviti na miru, treba...hvala na paznji i dovidjenja...ako je takva faca da mu devojka nije dovoljna, sto joj to nije rekao,a?pa onda da ona izabere-hoce li vezu koja je slobodna, ili nece..ali onda bi i njoj dao slobodu da se bavi vannastavnim aktivnostima..a to je vec problem..jao, licemerjeeeeeeeeee:evil:

E i to. Onda bi to bio moj izbor.. (Nikada na to ne bih pristala, idealista..)
 
SINDI:
ahahaha..dobra fora...nesrecan, nesiguran i u strahu:mrgreen:
ma daj molim te...hebali bi bre pticu u letu, ako je dobra, i ako se poturi u pravom trenutku..to je taj lovacki instikt, adrenalin, izazov-veze nikakve nema sa ljubavlju, ili strahom, ili nesigurnoscu..zar zaista mislis da muskarci koji zaista vole svoje zene ili devojke nikad nista ne porade?:wink:
naravno , i tvoj i moj komentar su cista generalizacija...ljudi su razliciti, samo naklapamo:-D

Ne slazem se. :razz:
Nisam mislila da je u strahu i nesiguran i nesrecan odjednom. Dovoljna je jedna od tih stvari. Ne naklapam, govorim na primerima iz stvarnog zivota. Ne poznajem ni muskarca ni zenu koji su preljubnici, a da bar nisu nesigurni u sebe. Sto je to ucestalije, veca je nesigurnost u pitanju. Na svakom konkretnom primeru, cinjenice i logika vode bas do nesigurnosti i straha. Najveci zavodnici i zavodnice su teski neuroticari. Kazanovin kompleks nije izmisljotina. Pa cak i kad uzmes da se to desilo samo jednom, uvek je to ili neki beg ili dokazivanje, a sta ima da se dokazujes ako si siguran u svoju seksualnost i kome se uopste dokazujes?
E sad postoje i razne ljubavi. Najvisa ljubav ne prozima samo cula i emociju, vec i svest. Tesko je ostati budan, sto jes' jes', a ipak smo samo ljudi! :)
A ta prica o muskarcima lovcima koji bi yebali pticu u letu, a ovamo vole svoje devojke i zene, mi je mucna da mi se prevrce zeludac kad god je cujem iz usta zene. Cini mi se da sam to vise puta cula od zena nego od muskaraca.:|
 
Evo jedne simpaticne osvete:


54billboard2od3.jpg



:lol:
 
jblue:
Prevario me. Ja saznala. Ne zna da znam. Hocu osvetu.
Ali kako se osvetiti nekome ko (prekasno svatih ili na vrijeme, zavisi kako se uzme:)) misli da je bogom dan?
Koje rijeci mogu najvise da zabole?, pa makar po egu da ga....
Ili se samo pomiriti s tim da je covjek kreten...i to ce se desiti, znam, ali trenutno...zelim da pati 4 how he made me feel... :evil:


odseci mu k_ _ _ _.
 
jblue:
Prevario me. Ja saznala. Ne zna da znam. Hocu osvetu.
Ali kako se osvetiti nekome ko (prekasno svatih ili na vrijeme, zavisi kako se uzme:)) misli da je bogom dan?
Koje rijeci mogu najvise da zabole?, pa makar po egu da ga....
Ili se samo pomiriti s tim da je covjek kreten...i to ce se desiti, znam, ali trenutno...zelim da pati 4 how he made me feel... :evil:

Osveta je druga najbeskorisnija stvar na svetu,a prva je kajanje.
 
Reci da zelis raskid, jer su poceli da ti se svidjaju mnogi drugi momci, koji se, takodje, interesuju za tebe. A ti imas utisak da se vasa veza pretvorila u naviku i da je ponestalo strasti. Kao i da vise ne osecas nekadasju zar u sexu sa njim. :D
 
NatalyS81:
Meni se dogodila slicna stvar. Ja sam se pravila kao da nista nisam saznala i rekla sam mu kako sam upoznala jednog divnog decka, i kako mi je jako zao, ali ne mogu da budem u vezi sa nekim koga vise ne volim. Moja namera je bila da ga, bez bilo kakvog prebacivanja i optuzivanja, nateram da oseti sta je uradio. Njegova reakcija je bila nikad smesnija. Pitao me je KAKO SAM TO MOGLA DA MU URADIM!
Umrla sam od smeha, ali mi je bilo sto puta lakse. Sva sreca da se sve tako dogodilo, jer ko zna, mozda bismo jos uvek bili zajedno. FUUUJ.
E, slazem se sa ovim! :D
Ali, da naglasim, neka oseti da si ti ostala "cista" i da nikad ne bi dopustila sebi prevaru - prvenstveno zbog SEBE :D
 

Back
Top