OSVETA U LJUBAVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
stevasrs:
Starozavetni covek...:)...Osveta je veoma bitna...ne samo u njegovom slucaju vec uopste...

Ono sto ja mogu da mu savetujem jeste...OSVETI SE...nemoj da sumnjas u to da li je to ispravno...Jedino treba da smislis neki fin i suptilan nacin...Moj predlog je da ne ides na to da te ona vidi sa drugom devojkom...vec budi malo originalniji...smisli nesto...recimo...smuvaj neku njenu dobru drugaricu...ili tako nesto...
UUUUUUUUUUUUUU.... to je prava stvar... npr. njenu najbolju ortakinju?! :lol:
 
MinM_4Life:
@Gojlo - pa to jos uvek ona devojka? :sad: pa znas kako, ja sam to isoto mislila da uradim bivsem...ali...ako ona vise ne oseca ona osecanja za tebe, njoj ce samo biti drago sto si ti srecan, a ti ces se osecati onda odvratno i jos tuznije. Prvo sto si saznao da joj je svejedno, a drugo sto ti plan nije uspeo...
@Makijaveli - imam obavestenje za tebe - 21. VEK!! Muskarci donose hleb na sto??? e to kad cujem... posebno kad zvuci kao "SAMO muskarci donose hleb na sto". Mislim da ti sa svojih 19 godina, ne mozes bas puno da se hvalis da si MUSKARAC... :roll:
aha jos... sad razmisljam o osveti.... ma da ima drugog sigurno ce joj malo biti krivo sto ja imam drugu.... jer ja sam joj prva ljubav kao i ona meni i uvek ce u zivotu osecati nesto prema meni...... ja to znam
 
Makijavelli:
mi smo lavovi,dok ti sedis kuci gledas meksicke telenovele depiliras se i razmenjujes primitivne razgovore sa drugaricama,mi donosimo hranu na sto i obezbedjujemo krov nad glavom,mi smo jednostavno daleko superiorniji od vas,dovoljno je samo da naucite da zivite sa time i sve ce biti u redu.


buhahhahahahah
 
Makijavelli:
pa mogao bih bivse,ali devojke su tolke glupace,i njihovi zivoti su tolko jadni da im je to dovoljna kazna,a ako stvarno pocnem da ubijem,ode pola skole u *****,ima da prave kolektivnu sahranu,a ja cu da pobegnem na Jamajku da se suncam.
i da uzivas u travi.... zvuci dobro.... mada ako ces da sjebes pola skole bolje kupi neki eksploziv umesto pistolja..... a bivse idemo zajedno da ubijamo..... :twisted:
 
Gojlo:
i da uzivas u travi.... zvuci dobro.... mada ako ces da sjebes pola skole bolje kupi neki eksploziv umesto pistolja..... a bivse idemo zajedno da ubijamo..... :twisted:
hmmm,znaci trebace mi c4 ili rucna granata,a mozda i kasikara,to je za moje drugare u skoli a za bivse nacicemo neko rafalno oruzje,kao npr onaj automat,ti pucas a ja drzim kais sa mecima,i tako na smenu,i naravno smejemo se na sav glas.
 
Makijavelli:
hmmm,znaci trebace mi c4 ili rucna granata,a mozda i kasikara,to je za moje drugare u skoli a za bivse nacicemo neko rafalno oruzje,kao npr onaj automat,ti pucas a ja drzim kais sa mecima,i tako na smenu,i naravno smejemo se na sav glas.[/eeeeeeee moramo da nadjemo onu pusku sto ima rambo.... to je bolje..... naravno smejemo se kao ludaci.... ha ha ha ha :twisted: evo sad vezbam da se smejem.... posle mozemo na kubu prodajemo drogu
sta mislis?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top