OSVETA U LJUBAVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
svi ste vi po malo upravu! imate prave odgovore, ali ko mi je stalo to te devojke kojoj hocu da se osvetim mislim da ce tek kad me bude videla sa drugom devojkom biti zao i da ce hteti da mi se vrati! o tome se sve radi, samo treba uciniti sve to na pravi nacin ponekad i osveta moze da bude slatka pogotovo ako ti je ta osoba ucinila dosta losih stvari, tj. iskoristila te je i osecas se bedno!
 
budi neko vreme sam,
nece ti u pocetku biti lako,al potrudi se da se uposlis stvarima koje si zapostavio,izlazi s drustvom....
nemoj mnogo misliti na nju.
videces da je nekad mnogo lepse biti sam nego sa nekim ko te povredjuje
dusevni mir nisacim ne mozes da kupis - a to je nesto najvaznije;)
 
Pazi, ne znam celu priču da bi mogla da skontam sve i da te možda dobro
posavetujem. Ali moj predlog je da ne radiš ništa..da pustiš da prodje ta priča
sa njom..Da posle izvesnog vremena kada popuste osećanja u vezi te devojke,
da nadješ bolju,,,i polako zaboravljaš staru devojku..Ja se ne bih nikad svetila
nekom koga sam puno gotivila, verovatno ne bih mogla,
 
esperanca137:
budi neko vreme sam,
nece ti u pocetku biti lako,al potrudi se da se uposlis stvarima koje si zapostavio,izlazi s drustvom....
nemoj mnogo misliti na nju.
videces da je nekad mnogo lepse biti sam nego sa nekim ko te povredjuje
dusevni mir nisacim ne mozes da kupis - a to je nesto najvaznije;)
da izlazi sa drustvom. a svi spremaju faks!!!!!!!!!! dodje mi da poludim!!!!!!!!!!!!!!!! znas sta je cudno dok sam bio sa devojkom u vezi svi su me zvali da izadjemo a sad kad sam sam sve zovem i niko da izdvoji jednu noc za mene..... to ne razumem!!!!!!!!! mozda bi trebalo malo vise da volim sebe i bice mi ekstra jer sam sebe nikad necu moci da povredim!!!
 
Karta osveta u tvojoj igri mogla bi da ti donese kontra efekat, a ocekujes i sazaljenje-sta imas od toga sto ce se sazaliti nad tobom. Prespavaj malo, pusti da se emocije srede pa odluci kad budes hladnije glave.
 
sanja011:
Pazi, ne znam celu priču da bi mogla da skontam sve i da te možda dobro
posavetujem. Ali moj predlog je da ne radiš ništa..da pustiš da prodje ta priča
sa njom..Da posle izvesnog vremena kada popuste osećanja u vezi te devojke,
da nadješ bolju,,,i polako zaboravljaš staru devojku..Ja se ne bih nikad svetila
nekom koga sam puno gotivila, verovatno ne bih mogla,
cela prica..... to bi potrajalo..... sve u svemu ona se uobrazila a ja sam tvrdoglav, malo je razmazena a ja popustljiv.... zbog toga se sve raspalo! mada ja mislim da nema bolje od nje, i nikad necu naci jednu takvu devojku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
@G gvozdje se kuje dok je vruce - osveta se uvek servira hladna
Stvarno te ne razumem.Pricas da je volis - volis je,a hoces da se svetis
rekoh ti: ko se vatrom igra - na nju se opece - nemoj posle i na dim da duvas
 
esperanca137:
@G gvozdje se kuje dok je vruce - osveta se uvek servira hladna
Stvarno te ne razumem.Pricas da je volis - volis je,a hoces da se svetis
rekoh ti: ko se vatrom igra - na nju se opece - nemoj posle i na dim da duvas
volim je ali ona mene ne, i pitanje je da li me je ikada volela zato hocu da se osvetim i znam da nemam nista od toga i da mi nece biti lakse ali bedak mi je da samo ja patim
 
Gojlo:
da izlazi sa drustvom. a svi spremaju faks!!!!!!!!!! dodje mi da poludim!!!!!!!!!!!!!!!! znas sta je cudno dok sam bio sa devojkom u vezi svi su me zvali da izadjemo a sad kad sam sam sve zovem i niko da izdvoji jednu noc za mene..... to ne razumem!!!!!!!!! mozda bi trebalo malo vise da volim sebe i bice mi ekstra jer sam sebe nikad necu moci da povredim!!!
E pa to ti je tako u zivotu. na zalost .Ali preboleces ti to i jedan dan ces se svemu tome slatko smejati. :wink:
 
Gojlo:
volim je ali ona mene ne, i pitanje je da li me je ikada volela zato hocu da se osvetim i znam da nemam nista od toga i da mi nece biti lakse ali bedak mi je da samo ja patim

ti mora da imas oko 20 godinica kad tako pricas:roll:
sta ce ti devojka koja te ne voli:shock:
budi sam i srecan,
ne cini drugima zlo, jer se sve u zivotu placa;)
poz
 
Gojlo:
ZNACI LJUDI NISTA OD OSVETE U LJUBAVI????????
Ništa...
Proći će, prebolećeš...
Stisni zube i guraj dalje.
Ako naučiš da ceniš sebe, postoji mogućnost da i ona počne da te ceni, da te vidi drugim očima, samo je pitanje da li ćeš ti tad videti u njoj ono što sad vidiš, ili misliš da vidiš.
Samo hrabro, žene su kao autobusi, ako propustiš jednu, dođe sledeća 8-) ;-)
 
Samo se pitam sta covek ima od osvete... jednostavno neide vise i to je to ... svidja joj se neko drugi i moras da predjes preko toga .. pazi nevalja se sveti moze da se vrati i to mnogo gore ... zato kreni dalje ... i nemisli vise na nju !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top