Osvajanje

Da ali znas sta je tu problem i vecina je zena toga svesna samo izgleda dosta muskaraca ne. Zeni je lako da odvuce muskarca u krevet. Ali da ga zadrzi... To je vec druga prica.
E sad ako se na to na startu jos postavis kao precenjena dinja koja ne mora da se potrudi jer je on sam pecen po rodjenju. Hehe e pa jbga.
mnogo promenljivih
nekad muskarac zeli zenu blizu sebe maksimalno
drugi je zeli jednom nedeljno
treci bi odmah da se zeni
cevtrom samo riba na pameti
petom do zaebancije
sestom treba drugarica
sedmom lici ni mladju sestru i tako je volis
osmog podseca na majku i ima blagi edipov kompleks
deveti forumas ne zna sta oce
deseti... je sve pobrojano i car je
i dobije je. :lol:
 
mnogo promenljivih
nekad muskarac zeli zenu blizu sebe maksimalno
drugi je zeli jednom nedeljno
treci bi odmah da se zeni
cevtrom samo riba na pameti
petom do zaebancije
sestom treba drugarica
sedmom lici ni mladju sestru i tako je volis
osmog podseca na majku i ima blagi edipov kompleks
deveti forumas ne zna sta oce
deseti... je sve pobrojano i car je
i dobije je. :lol:
To mi sve deluje na neke klince i malo poremecene momke, al ok. Ako ti tako kazes.
 
pa rekao si kako deluje ja se nadovezao
musko zenski odnosi su toliko kompleksni da je iluzorno generazliovati
svaki muskarac i zena su posebne price iako imaju dodirne tacke sa svima
svako iskustvo je samo tvoje i samo ces ti da ucis iz njega
iskustva se ne prenose jer su ljudi samozive zivotinje kojima sve mora da se olupa o glavu da bi nesto naucili
kao sto rekoh to se zove zivot.

gud najt
 
mnogo promenljivih
nekad muskarac zeli zenu blizu sebe maksimalno
drugi je zeli jednom nedeljno
treci bi odmah da se zeni
cevtrom samo riba na pameti
petom do zaebancije
sestom treba drugarica
sedmom lici ni mladju sestru i tako je volis
osmog podseca na majku i ima blagi edipov kompleks
deveti forumas ne zna sta oce
deseti... je sve pobrojano i car je
i dobije je. :lol:
Kako smo od muškarca došli do forumaša?

---

61VBEGRq2ZL._SL1500_.jpg
 
Je li opasne opasnice , nedodirljive ostrokondzice,umete li vi bre smuvate muskarca a ne samo taj neki sto se rodio takav vas? Al ne ono vrcnem pa se odmah nacrta okolo 7 patuljaka: hajho hajho. Nego sarmom, energijom, uzbudljivom pricom, humorom, polunegativnim opaskama, ironijom? Jel prebacite vodu na svoju vodenicu? Tipa pridjes mu i kazes mu: I nisi neki. I onda on se nadje u cudu pa se trudi da dokaze da je neki?
Ili se mozda nadjes slucajno tu i uplasenim okama kaze: hehe pa eto mene, pa onda on cupa krvnu sliku?
Koja je taktika?
Nisam neki al te zato osvajam jedinstvenim poklonom,na sta ce ona koi koi pliiizzz reci mi sto si takav,nene,mora podjes sa mnom ne mogu ga poneti sa sobom,a ako ti ga blajvnem ce mi kazes,dobro aj,i posle kad obavismo to kazem joj poklanjam ti stado ovaca,a,malo li je
 
Pa to su mlazevi tople i hladne struje
Prvom cinis da misli da je pametan, lep, sposoban
A drugom da ti i ne mislis sve to
Prvi mlaz treba da bude ubitacniji
A drugi veoma slab
Jer svi smo preosetljivi pa nema potrebe za grubostima
 
Generalno sam duhovita pa mi je to glavno sredstvo i uzivanje, ako uspem da ga nasmejem to me cini srecnom, imam utisak kao da sam ga dobila sustinski
Mada u principu uvek ispitujem da li mu se svidjam
a zna se da je osnovni znak tome ako oponasa tvoje pokrete
i oponasa
 
Mada u principu uvek ispitujem da li mu se svidjam
a zna se da je osnovni znak tome ako oponasa tvoje pokrete
i oponasa
E ovo me interesuje, kako znate kad mu se dopadate ? Mislim mozda je za neku drugu temu, ali neka prebace moderatori gde bolje odgovara.

Recimo jasno mi je da mu se dopadam, kad mi to kaze direktno, ali nekad nije situacija takva da se ide bas direktno.. pa moram da citam izmedju redova
 
E ovo me interesuje, kako znate kad mu se dopadate ? Mislim mozda je za neku drugu temu, ali neka prebace moderatori gde bolje odgovara.

Recimo jasno mi je da mu se dopadam, kad mi to kaze direktno, ali nekad nije situacija takva da se ide bas direktno.. pa moram da citam izmedju redova
Da, ali on moze da kaze bukvalno sta hoce, ne oslanjam se na reci toliko, vise na neverbalni deo. Oponasanje je stvarno deo svidjanja. Takodje nacin na koji te gleda, pozeljno je i malo da se zbuni, da je lepo raspolozen u tvom prisustvu...
 
Ali ne znam kako mi je to garancija da mu se dopadam, recimo ako je samo ljubazan i sarmantan kao osoba.. ne znam da odvojim je li raspolozenost npr zbog mog prisustva ili je prosto takav..

A to za poglede, u tripu sam da kad mi se neko dopada da cu istripovati da me gleda ljubavno, a mozda objektivno to ne radi nego sam utripovala 🤣
Kad mi se ne dopada a vidim kako me gleda, onda mi je jasno da ne tripujem i da mu se dopadam..
 
Ali ne znam kako mi je to garancija da mu se dopadam, recimo ako je samo ljubazan i sarmantan kao osoba.. ne znam da odvojim je li raspolozenost npr zbog mog prisustva ili je prosto takav..

A to za poglede, u tripu sam da kad mi se neko dopada da cu istripovati da me gleda ljubavno, a mozda objektivno to ne radi nego sam utripovala 🤣
Kad mi se ne dopada a vidim kako me gleda, onda mi je jasno da ne tripujem i da mu se dopadam..
Pa da, ali uvek mozes da pitas o cemu se radi, i da prva izjavis sta imas ako znas sta hoces, a kad neko zna sta hoce to je obicno sexy pa nema greske
 
Ali ne znam kako mi je to garancija da mu se dopadam, recimo ako je samo ljubazan i sarmantan kao osoba.. ne znam da odvojim je li raspolozenost npr zbog mog prisustva ili je prosto takav..

A to za poglede, u tripu sam da kad mi se neko dopada da cu istripovati da me gleda ljubavno, a mozda objektivno to ne radi nego sam utripovala 🤣
Kad mi se ne dopada a vidim kako me gleda, onda mi je jasno da ne tripujem i da mu se dopadam..
Vidi skrati pricu,dosta predigre,skidaj gace
 
Je li opasne opasnice , nedodirljive ostrokondzice,umete li vi bre smuvate muskarca a ne samo taj neki sto se rodio takav vas? Al ne ono vrcnem pa se odmah nacrta okolo 7 patuljaka: hajho hajho. Nego sarmom, energijom, uzbudljivom pricom, humorom, polunegativnim opaskama, ironijom? Jel prebacite vodu na svoju vodenicu? Tipa pridjes mu i kazes mu: I nisi neki. I onda on se nadje u cudu pa se trudi da dokaze da je neki?
Ili se mozda nadjes slucajno tu i uplasenim okama kaze: hehe pa eto mene, pa onda on cupa krvnu sliku?
Koja je taktika?
Ne mogu da ti odam tajnu, mogu samo da ti kazem da sve mora da se poklopi, a pamet da bude kljucna. Lepa i zgodna zena moze sve.
 

Back
Top