Orgazam Help!

Pozdrav svima, ima jedno pitanje u vezi orgazma:per: Zanima me kako mogu da znam da li sam nekad dozivela vaginalni orgazam ili ne? Klitorarni mogu uvek , i znam kakav je osecaj, a mozda sam i vaginalni dozivela a nisam ni svesna:eek: Tako da, interesuje me da li je osecaj i jednog i drugog orgazma isti ili ipak ima ne
ke razlike?:think:

Orgazam je jedan! Desava se u mozgu! Svi nabrojani (klitoralni, vaginalni, analni....) su samo nacini na koji mozemo doci do istog (stimulacija razlicitih tacaka..)....to nisu vrste orgazma...nekim zenama je osetjiviji klitoris, drugima vaginalni kanal, trecima sve....

Klitoralni je lokalizovan, prisutno je grcenje (noge, vrat...)...dok je vaginalni dublji i siri se telom...neke zene ga slabije osete (nije jak)...ali vezbom i koncentrisanjem energije na odredjeno mesto, moze se postici jacina...
Pisem u svoje ime..
Vaginalni je sl. energiji koju osetis dok se praktikuju odredjene taoisticke vezbe...kad se energija dize sa dna karlice prema gore, sve do epifize...u medjuvremenu se ista siri svuda po telu....sledi grcenje i poseban osecaj (nemam inspiraciju trenutno da ga iznesem)...

Najbolji orgazmi postizu se u stanju potpune relaksacije, uzajemnog poverenja, poznavanja...
Potrebno je znati usmeriti energiju na pravo mesto...a to se moze postici samo sa dobrim poznavanjem sebe i konstantnom vezbom...

Opusti se, ne razmisljaj o postizanju orgazma, istrazuj svoje telo (ima bezbroj nacina) ..vezbaj sama i sa partnerom...

Bila sprdnja ili ne, iznesoh misljenje...
 
KOMRI
desi be care....jeeebote...nema te na pdf fudbal...umesto da ga pratis uvatio si se ovde sa zenskadijom...nema te da propratis kako Tottenham deka na San Siro..da kazes svaka cast Spurs ja da ti dam reputaciju...nego zevzecis ovde...jeste da si penzionisani sudija ali mozes da odgledas koju utakmicu nije zabranjeno...a jesam...jesam bate oziveo...digo sam se iz mrtvi...do malo pre na nista sam bio...vide li..primise gol u 88. minut...a lepo sam reko da pusti Krauca a Hari pijanica ne jeebe moje misljenje...pusta Kranjcara i gura nas u propast...ti be??? koe radis??? navata li nesto ovde, imali sta da se probere :hahaha: nemoj u sredu da nisi gledao Ligu Sampiona...samo li te vidim ovde sa zenskadijom svasta cu ti kazem :ok:

ja jedva čekam dan žena ;)
@tema zvaću te Maki - rekoše ti žene, da ćeš to sama znati, tj. osetit razliku, teško da ti neko opiše nešto što je individualno, kod nekog je to jači osećaj kod nekog ne, nema pravila....
 
Orgazam je jedan! Desava se u mozgu! Svi nabrojani (klitoralni, vaginalni, analni....) su samo nacini na koji mozemo doci do istog (stimulacija razlicitih tacaka..)....to nisu vrste orgazma...nekim zenama je osetjiviji klitoris, drugima vaginalni kanal, trecima sve....

Klitoralni je lokalizovan, prisutno je grcenje (noge, vrat...)...dok je vaginalni dublji i siri se telom...neke zene ga slabije osete (nije jak)...ali vezbom i koncentrisanjem energije na odredjeno mesto, moze se postici jacina...
Pisem u svoje ime..
Vaginalni je sl. energiji koju osetis dok se praktikuju odredjene taoisticke vezbe...kad se energija dize sa dna karlice prema gore, sve do epifize...u medjuvremenu se ista siri svuda po telu....sledi grcenje i poseban osecaj (nemam inspiraciju trenutno da ga iznesem)...

Najbolji orgazmi postizu se u stanju potpune relaksacije, uzajemnog poverenja, poznavanja...
Potrebno je znati usmeriti energiju na pravo mesto...a to se moze postici samo sa dobrim poznavanjem sebe i konstantnom vezbom...

Opusti se, ne razmisljaj o postizanju orgazma, istrazuj svoje telo (ima bezbroj nacina) ..vezbaj sama i sa partnerom...

Bila sprdnja ili ne, iznesoh misljenje...

Svaka cast, konacno neko ko shvata da ova tema nije zajebancija
Iznela si dosta poucinih stvari . :)
 
Znas koe mala..pobrkao sam te sa SQUIDA...i sad vidim da nisi on jel je on za tebe sampion ipo...a ti bi mogla da pokazes malo vise postovanja za korisnike sa duzi staz a ne da se ovde pravis hilikopter a do juce nisi znala sta je krstarica....kao prvo ovde su se skupili ljudi sa kuurca i konopca...a ti od nji trazis ozbiljnu pomoc o seksu...idi tamo zali se na onija savetovaliste za mlade, tamo oni sto su nadlezni, upravi vodovoda sta ja znam gde treba da se ide...a ovo be..sta sam teo pametno da kazem...da be...ovde ko tiga zna kakvi ljudi ima...doduse za KOMRIJA garantujem...za njega potpisujem da je ljudska velicina...i za onog SQUIDA...dobar drugar al je izabrao pogresan dres i grb...to ce ga oznaciti za ceo zivot...a evo vise da zatrpamo sekircici i da ti pozelim dobrodoslicu na ovo sa pesmu:

:vatromet::vatromet:
:orkestar::orkestar::orkestar:
 
Znas koe mala..pobrkao sam te sa SQUIDA...i sad vidim da nisi on jel je on za tebe sampion ipo...a ti bi mogla da pokazes malo vise postovanja za korisnike sa duzi staz a ne da se ovde pravis hilikopter a do juce nisi znala sta je krstarica....kao prvo ovde su se skupili ljudi sa kuurca i konopca...a ti od nji trazis ozbiljnu pomoc o seksu...idi tamo zali se na onija savetovaliste za mlade, tamo oni sto su nadlezni, upravi vodovoda sta ja znam gde treba da se ide...a ovo be..sta sam teo pametno da kazem...da be...ovde ko tiga zna kakvi ljudi ima...doduse za KOMRIJA garantujem...za njega potpisujem da je ljudska velicina...i za onog SQUIDA...dobar drugar al je izabrao pogresan dres i grb...to ce ga oznaciti za ceo zivot...a evo vise da zatrpamo sekircici i da ti pozelim dobrodoslicu na ovo sa pesmu:

:vatromet::vatromet:
:orkestar::orkestar::orkestar:

E alo bre iskompleksirani degeneriku pali bre da te nisam cula! Nemoj da mi glumis neko ludilo bre i neku visinu, dicis se time sto provodis 24h na forumu, sidji bre sa tog kompa i idi radi nesto pametno mentolcino glupa ti ces nekom ovde da prodajes mu*a za bubrege SELJACINO jedna manijacka. :rotf:
 
E alo bre iskompleksirani degeneriku pali bre da te nisam cula! Nemoj da mi glumis neko ludilo bre i neku visinu, dicis se time sto provodis 24h na forumu, sidji bre sa tog kompa i idi radi nesto pametno mentolcino glupa ti ces nekom ovde da prodajes mu*a za bubrege SELJACINO jedna manijacka. :rotf:

hahahahahahahaha leeeeeee abe malecka...pogresila si temu...imas tamo u pdf zdravlje za psihijatrijsku kliniku laza lazarevic...tuj treba se ubacis...za drugo nisi...ne razumem fazon...to li vredjas samo preko kompa...samo da znas da sam sa goovna kao ti uvek na distancu....tacnije samo se u vece druzim sa nji...video sam odma da si poremecena u centralu...teraj se u kuurac vise...znas li koliko treperim od stra od tebe :hahaha: :rotf: :klap: necu moci veceras da spavam.... :lol: nego koe cu greota je od boga da se smejem na dusevni bolesnici pa cu smejanje da preskocim...i tako to na tu temu...mrs!
 
hahahahahahahaha leeeeeee abe malecka...pogresila si temu...imas tamo u pdf zdravlje za psihijatrijsku kliniku laza lazarevic...tuj treba se ubacis...za drugo nisi...ne razumem fazon...to li vredjas samo preko kompa...samo da znas da sam sa goovna kao ti uvek na distancu....tacnije samo se u vece druzim sa nji...video sam odma da si poremecena u centralu...teraj se u kuurac vise...znas li koliko treperim od stra od tebe :hahaha: :rotf: :klap: necu moci veceras da spavam.... :lol: nego koe cu greota je od boga da se smejem na dusevni bolesnici pa cu smejanje da preskocim...i tako to na tu temu...mrs!

Ae idi tamo u Leskovac i mrsi mu*da. *** kakav si ti pacenik da to nije normalno :zcepanje: 100% si neki ruzni i odvratni seljak koji ne zna da sabere dva i dva a vamo mi glumatas neki nivo aj pali bre da te ne vidim, mrs sa moje teme :hahaha: papa:bye:
 
@KOMRI
vidis li ti bate ovo majke ti...ja na kuurac kacim moderatore i supermoderatore a neka klinka ce me ucutkuje kojoj tek siske pocele da izbijaju jaoooo bem te zivote :lol:ako su ostali ovako zaulavi na ovaj pdf ja neznam koji ces ovde djavo:mrgreen:

@malecka
prvo uvrede cu da preskocim jer necu da se spustam na nivo od neku balavicu :mazi: pricas mi nesto za lepotu i pismenost leeeeeeeee...kad upises pravni fakultet i budes na budzet mogli bi da pricamo...garant knjigu jednu nisi procitala a zivis u neku stalu odvojenu od civilizaciju..nisi izasla dvaput od selo a tu ce mi solis pamet...vec sam ti reko da sa goovnima ne ragovaram na nivou..sas nji se ne druzim...hehe a smesna si...prvo imas pdf tamo za tinejdzeri pa idi se utepuj sa tvoi vrsnjaci...ovde ima matori ljudi koji mogu cale i keva da ti budu zato pazi koe pricas malecka...ja sm ti reko kako stvari stoje ovde...trazis pomoc a ovde be ima ljudi od peset godine...i koe oces oni da ti pomognu be...leeeee...zamisli da neka tvoja vrsnajkinja pita nesto tako tvoje matore...abe bezveze je kapiras li..reko sam ti ako imas nesto da pitas idi kod psihijatra a ne da ljudi teraju cirkus od tebe...to sto me nazivas seljakom je nesto najglupse jer ne vidis ti kolika si seljanka...nesto najgore je kad seljacki opanak zgazi na beton a to se na tebe odnosi...do juce nisi znala sta je krsta a sad ce mi ovde drzis predavanja...vrati se u selo..gore u planinu medju ostale koze i nastavi si svoj zivot...nisi ti za forum malecka...tolko si glupa da nemozes da ukapiras da kad sam reko da imam staz ovde misleo sam da sam ovde ja dve godine a ti si juce dosla tu da mi mudruje..vece goovno od tebe nisam gledao u zivotu na krstu...shvatas li ti kolko si lupa......mrs u cosak!!!!

DCP_1652.JPG

PRIJATNO!!!
:mrgreen:
 
Ja na nekulturu odgovaram sa nekulturom, ne vidim u cemu je problem:think:

leeeee malecka sto si mudra...nego te jeebe samo sto si ruzna kao stoka...da si malo lepsa zvao bi te Groblje...a ovako neznam kako da te nazovem...necu po zivotinje...greota mi da vredjam stoku....a znas koe?otkaci se od mene, begaj si ja kuurve i grobovi ne jeebem...

@tema
ako ti treba pomoc najvise sto mogu da uradim za tebe je da ti ugovorim neuropsihijatra...cu ti potegnem vezu tamo preko red da te prime...sta te briga ce dobijes mufte smestaj,hranu i kosulju bez rukavi...ne moras da mi zahvaljujes toj sam napravio samo da te ne gledam sa oci!!!
 

Back
Top