Orgazam Help!

@KOMRI
vidis li ti bate ovo majke ti...ja na kuurac kacim moderatore i supermoderatore a neka klinka ce me ucutkuje kojoj tek siske pocele da izbijaju jaoooo bem te zivote :lol:ako su ostali ovako zaulavi na ovaj pdf ja neznam koji ces ovde djavo:mrgreen:

@malecka
prvo uvrede cu da preskocim jer necu da se spustam na nivo od neku balavicu :mazi: pricas mi nesto za lepotu i pismenost leeeeeeeee...kad upises pravni fakultet i budes na budzet mogli bi da pricamo...garant knjigu jednu nisi procitala a zivis u neku stalu odvojenu od civilizaciju..nisi izasla dvaput od selo a tu ce mi solis pamet...vec sam ti reko da sa goovnima ne ragovaram na nivou..sas nji se ne druzim...hehe a smesna si...prvo imas pdf tamo za tinejdzeri pa idi se utepuj sa tvoi vrsnjaci...ovde ima matori ljudi koji mogu cale i keva da ti budu zato pazi koe pricas malecka...ja sm ti reko kako stvari stoje ovde...trazis pomoc a ovde be ima ljudi od peset godine...i koe oces oni da ti pomognu be...leeeee...zamisli da neka tvoja vrsnajkinja pita nesto tako tvoje matore...abe bezveze je kapiras li..reko sam ti ako imas nesto da pitas idi kod psihijatra a ne da ljudi teraju cirkus od tebe...to sto me nazivas seljakom je nesto najglupse jer ne vidis ti kolika si seljanka...nesto najgore je kad seljacki opanak zgazi na beton a to se na tebe odnosi...do juce nisi znala sta je krsta a sad ce mi ovde drzis predavanja...vrati se u selo..gore u planinu medju ostale koze i nastavi si svoj zivot...nisi ti za forum malecka...tolko si glupa da nemozes da ukapiras da kad sam reko da imam staz ovde misleo sam da sam ovde ja dve godine a ti si juce dosla tu da mi mudruje..vece goovno od tebe nisam gledao u zivotu na krstu...shvatas li ti kolko si lupa......mrs u cosak!!!!

DCP_1652.JPG

PRIJATNO!!!
:mrgreen:


Fakultetski obrazovani ljudi se ne izradzavaju tako odvratno kao ti, tako da molim te zaobidji me. Nemas predstavu koliko imam godina tako da ne kaki. A za tvoju informaciju ja jesam na budzetu i sasvim sam solidan student i znas sta, verujem da sam procitala bar polovinu knjiga vise nego sto ces ti u celom svom zivotu, a ti mislis da ako si na krstarici dve godine da si ti bog????wtf!!!! Neka, ja se necu spustati na tvoj jadan nivo i ne zelim da gubim vreme citajuci tvoje gluposti, a ako si fakultetski obrazovan onda mi te je veoma zao, jer ti si propast za ovu drzavu i takvi tebi slicni. Evo ja cu na kulturan nacim da te skinem s kur*ca i posto nemas nista pametno da kazes, u prevodu tvoje misljenje/ ******e itd me zaista ne dotice i ne zanima. Gubis vreme odgovarajuci jer ja zaista necu vise tvoje postove citati. Sa Glupim ljudima ne zelim da imam ama bas nikakve veze tako da mozes slobodno da se roknes ako zelis.
Toliko.
:whistling:
 
Fakultetski obrazovani ljudi se ne izradzavaju tako odvratno kao ti, tako da molim te zaobidji me.
ja sa goovna drugacije neznam...za coveka sam covek...
A za tvoju informaciju ja jesam na budzetu i sasvim sam solidan student i znas sta, verujem da sam procitala bar polovinu knjiga vise nego sto ces ti u celom svom zivotu
leeeee za tvoje buduce zanimanje diploma ti netreba...za cuvanje prasadi i kokoske ne treba ti nijedan fakultet...uffffff bas me zanima kakav je taj fakultet u koj si ti na budzet...to je sigurno neki gradjevinski, neki najgori gde svaka susa moze da upadne na budzet...a za knjige be...da procitas jos peset oped ce budes miljama daleko od mene...
a ti mislis da ako si na krstarici dve godine da si ti bog????
Nisam bog nego tatko...ako neznas ko je bog raspitaj se ko je Hari Rednap...

ako si fakultetski obrazovan onda mi te je veoma zao, jer ti si propast za ovu drzavu i takvi tebi slicni.
haaha pa drzava nije propala zbog takvi kao ja....nego zbog nepismeni...ti takvi ko ti...prosecni...koji nit smrde nit mirisu...dobijaju diplomu na razne nacine...preko para i kreveta...ali necu da ulazim u dalje detalje..
 
Pozdrav svima, ima jedno pitanje u vezi orgazma:per: Zanima me kako mogu da znam da li sam nekad dozivela vaginalni orgazam ili ne? Klitorarni mogu uvek , i znam kakav je osecaj, a mozda sam i vaginalni dozivela a nisam ni svesna:eek: Tako da, interesuje me da li je osecaj i jednog i drugog orgazma isti ili ipak ima neke razlike?:think:

:)veruj mi da bi znala,i shvatila koji je u pitanju da si ga imala..drugaciji je,meni se redje desava,ali je jaci intenzivniji onako spici te iz malog mozga..dok je klitoralni laksi,brzopotezni:mrgreen: najbolje je kada idu zajedno..:ok:
 
Ne slusaj ove domace likove, svi se znaju pa im je vise do zajebancije nego do odgovora na pitanje. I ja sam nova ovde pa te razumijem.
Vaginalni orgazam je mnogo slozeniji od kitoralnog, mnogo ga je teze postici. U startu postoji nesto preko 20% zena koje ga nikako ne mogu da dozive.
Moj prvi orgazam je bio klitoralni, i to od mazenja, a vaginalni mi je trebalo jedno godinu dana prakse da dodjem do njega, i taj prvi mi je bio i najjaci ikada. Sva sam utrnula, lice nisam osjecala, ruke pogotovo. I takvo stanje je trajalo nekih 10 minuta, samo sam lezala i cutala. Ali takav je bio samo taj prvi. Sada ih isto osjecam kao vruce talase, trnjenje, prijatno grcenje misica...
Ipak svaka zena ga drugacije dozivi, nemoj da te to buni, ipak ces ti znati kad to bude.
Meni licno orgazam nije nesto pretjerano bitan, bitnije mi je da seks bude dobar, da se cijelo vrijeme dobro osjecam, tako da ako izostane nije mi krivo.
Eto nadam se da sam pomogla...
 
Ne slusaj ove domace likove, svi se znaju pa im je vise do zajebancije nego do odgovora na pitanje. I ja sam nova ovde pa te razumijem.
Vaginalni orgazam je mnogo slozeniji od kitoralnog, mnogo ga je teze postici. U startu postoji nesto preko 20% zena koje ga nikako ne mogu da dozive.
Moj prvi orgazam je bio klitoralni, i to od mazenja, a vaginalni mi je trebalo jedno godinu dana prakse da dodjem do njega, i taj prvi mi je bio i najjaci ikada. Sva sam utrnula, lice nisam osjecala, ruke pogotovo. I takvo stanje je trajalo nekih 10 minuta, samo sam lezala i cutala. Ali takav je bio samo taj prvi. Sada ih isto osjecam kao vruce talase, trnjenje, prijatno grcenje misica...
Ipak svaka zena ga drugacije dozivi, nemoj da te to buni, ipak ces ti znati kad to bude.
Meni licno orgazam nije nesto pretjerano bitan, bitnije mi je da seks bude dobar, da se cijelo vrijeme dobro osjecam, tako da ako izostane nije mi krivo.
Eto nadam se da sam pomogla...

Hvala devojke, bitno mi je bilo da skontam da li je osecaj isti, jer sve nekako osecam da sam blizu ali nikad da se desi to BOOOM! Al dobro , polako imam dosta vremena da poradim na tome ;) A sto se tice doticnog, veruj mi da se samo isplacem od smeha kad citam njegove postove , ne shvata covek kako je glup. Al nema veze shvatice ...valjda:eek:

Pozdrav!:mrgreen:
 
Ne slusaj ove domace likove, svi se znaju pa im je vise do zajebancije nego do odgovora na pitanje. I ja sam nova ovde pa te razumijem.
Vaginalni orgazam je mnogo slozeniji od kitoralnog, mnogo ga je teze postici. U startu postoji nesto preko 20% zena koje ga nikako ne mogu da dozive.
Moj prvi orgazam je bio klitoralni, i to od mazenja, a vaginalni mi je trebalo jedno godinu dana prakse da dodjem do njega, i taj prvi mi je bio i najjaci ikada. Sva sam utrnula, lice nisam osjecala, ruke pogotovo. I takvo stanje je trajalo nekih 10 minuta, samo sam lezala i cutala. Ali takav je bio samo taj prvi. Sada ih isto osjecam kao vruce talase, trnjenje, prijatno grcenje misica...
Ipak svaka zena ga drugacije dozivi, nemoj da te to buni, ipak ces ti znati kad to bude.
Meni licno orgazam nije nesto pretjerano bitan, bitnije mi je da seks bude dobar, da se cijelo vrijeme dobro osjecam, tako da ako izostane nije mi krivo.
Eto nadam se da sam pomogla...

A kako ti kao nova znas sta smo mi?:tiganj:
 
Hvala Makimalacrnka, tacno je tako, nisam nikog prozvala. Samo je vise nego ocigledno da vi narod sto se znate od prije cesto skrenete sa teme i odlutate u neke tamo svoje zajebancije!! Ili mozda grijesim? :dontunderstand:
 
E daj nemoj da smaras , nije te devojka uopste prozvala . Stvarno mi nije jasno sta se ti javljas?? :dash:

Slusaj nije ti ovo fejs igraliste ili nije dosla nastavnica matisa pa se prepucavamo..nego malo ukljuci vijuge ne moze ovde svaka shusha dodje i kao svi su oni ovakvi onakvi a ima 2 i po posta..ne igraj izmedju dve vatre kad ne umes nego se drz preskakanja lastisa
 
Slusaj nije ti ovo fejs igraliste ili nije dosla nastavnica matisa pa se prepucavamo..nego malo ukljuci vijuge ne moze ovde svaka shusha dodje i kao svi su oni ovakvi onakvi a ima 2 i po posta..ne igraj izmedju dve vatre kad ne umes nego se drz preskakanja lastisa

Alo , Sta si se uziveo u ulogu nekog filozofa , kome ti to pokusavas da pojasnis neke stvari? Alo bre nisam ti ja na krstarici od juce, to sto imam 20 postova to ne znaci da sam se sad ukljucila u celu ovaj sistem. Znaci ohladi malo i pokusaj da se opustis i ne unosi tenziju nema potrebe za tim, jer ako si isfrustriran iz nekog vec tebi poznatog ili nepoznatog razgloga to je tvoj problem i nemoj da mi izigravas ovde nekog nadredjenog. Znaci, ovde postoji tema i ako imas neki pametan odgovor slobodno se ukljuci ali posto ocigledno imas druge namere i vidim da pokusavas da sabotiras sve ovo , mozes slobodno da se prebacis na neku drugu temu i lecis svoje kompleske tamo. Jer ovde svako ima pravo da iskaze svoje misljenje ne bitno , citaj NE BITNO da li ima 2 posta ili 200, nadam se da si razumeo.
 
Alo , Sta si se uziveo u ulogu nekog filozofa , kome ti to pokusavas da pojasnis neke stvari? Alo bre nisam ti ja na krstarici od juce, to sto imam 20 postova to ne znaci da sam se sad ukljucila u celu ovaj sistem. Znaci ohladi malo i pokusaj da se opustis i ne unosi tenziju nema potrebe za tim, jer ako si isfrustriran iz nekog vec tebi poznatog ili nepoznatog razgloga to je tvoj problem i nemoj da mi izigravas ovde nekog nadredjenog. Znaci, ovde postoji tema i ako imas neki pametan odgovor slobodno se ukljuci ali posto ocigledno imas druge namere i vidim da pokusavas da sabotiras sve ovo , mozes slobodno da se prebacis na neku drugu temu i lecis svoje kompleske tamo. Jer ovde svako ima pravo da iskaze svoje misljenje ne bitno , citaj NE BITNO da li ima 2 posta ili 200, nadam se da si razumeo.

Da se nadovezem... To sto ti nisi imao pametnijeg posla u zivotu nego da napravis preko 40000 postova dovoljno govori... sad si ti neka faca pa mi ostali ne smijemo da progovorimo? Prvo i da sam te prozvala, pa sta??? Da imas kakvog pametnijeg posla o kom ces brinuti ne bi te to toliko diralo. Drugo, nisam nista lose nikome rekla. To tvoj mozak pokusava da nadje neki povod da ispoljava nelijecene frustracije. Nema veze, slobodno ti pisi sta god hoces, evo veceras sam slobodna, imam vremena da se prepucavam sa takvima, znam da bi to bilo dobro djelo, ipak ocigledno imas neke posebne potrebe. Trece, hajde malo izadji napolje, popij kaficu, zabavi se, makar i sam, pa kad se vratis kuci vidjeces da te nekako i ne zanima sta neka tamo, kako ono bi?? shusa prica na obicnom forumu.
 
kazem ti ja, da imas kakvog pametnijeg posla ne bi ti imao 40 000 i vise postova. nemoj da se nerviras zbog nas shusha kako ti kazes, nije to zdravo, vidis da imas ozbiljnih posljedica, brkas stvarnost i glupi forum
 

Back
Top