Orgazam Help!

Pozdrav svima, ima jedno pitanje u vezi orgazma:per: Zanima me kako mogu da znam da li sam nekad dozivela vaginalni orgazam ili ne? Klitorarni mogu uvek , i znam kakav je osecaj, a mozda sam i vaginalni dozivela a nisam ni svesna:eek: Tako da, interesuje me da li je osecaj i jednog i drugog orgazma isti ili ipak ima neke razlike?:think:

Dodji kod mene na Orgazam test da utvrdimo o cemu je rec bb :per:

Btw ..a kada se probudish iz tog sna ....idalje imash orgazam ili ?!? :eek:

:lol:
 
missim, pa naravno da bi znala....a kad te opali dupli, pa te opali sa dve strane, missim nadaj se da neces dobiti grc vratnog misica....gadno je i kad se zgrci triceps ili list na nozi ali najgadniji je vrat....mada, juce me je glava zabolela od tog duplog, nesto mi se cirkulacija poremetila izgleda.....:neutral:
 
missim, pa naravno da bi znala....a kad te opali dupli, pa te opali sa dve strane, missim nadaj se da neces dobiti grc vratnog misica....gadno je i kad se zgrci triceps ili list na nozi ali najgadniji je vrat....mada, juce me je glava zabolela od tog duplog, nesto mi se cirkulacija poremetila izgleda.....:neutral:

i..sada ti je potrebna masaza sigurno ? a ? :per:
 
Pozdrav svima, ima jedno pitanje u vezi orgazma:per: Zanima me kako mogu da znam da li sam nekad dozivela vaginalni orgazam ili ne? Klitorarni mogu uvek , i znam kakav je osecaj, a mozda sam i vaginalni dozivela a nisam ni svesna:eek: Tako da, interesuje me da li je osecaj i jednog i drugog orgazma isti ili ipak ima neke razlike?:think:

Pa kako sad vako preko ekrana da ti pokazem ne ide:aha:
 
A sta mislis o tome da sam mozda provodila vreme na forumu a nisam imala potrebe da postujem?;) ozbiljno ljudi sta ste se utripovali, ne znam ja na koga imate pik ali ja nemam ovde nijedan nalog osim ovog tako daa pojedinci molim da iskuliraju:mrgreen:
A za druge koji bi mi rado pokazali kako izgleda taj drugi orgazam thanks but no thanks:mrgreen: A ako jos neko ima pametan savet , kao par ljudi ovde sto je odgovralo na moje pitanje onda samo izvolite:ok:
 
A sta mislis o tome da sam mozda provodila vreme na forumu a nisam imala potrebe da postujem?;) ozbiljno ljudi sta ste se utripovali, ne znam ja na koga imate pik ali ja nemam ovde nijedan nalog osim ovog tako daa pojedinci molim da iskuliraju:mrgreen:
A za druge koji bi mi rado pokazali kako izgleda taj drugi orgazam thanks but no thanks:mrgreen: A ako jos neko ima pametan savet , kao par ljudi ovde sto je odgovralo na moje pitanje onda samo izvolite:ok:

Pa cekaj prvo te zanima kako izgleda a sad neces da ti pokazemo..aj se odluci sta oces:confused:
 
KOMRI
desi be care....jeeebote...nema te na pdf fudbal...umesto da ga pratis uvatio si se ovde sa zenskadijom...nema te da propratis kako Tottenham deka na San Siro..da kazes svaka cast Spurs ja da ti dam reputaciju...nego zevzecis ovde...jeste da si penzionisani sudija ali mozes da odgledas koju utakmicu nije zabranjeno...a jesam...jesam bate oziveo...digo sam se iz mrtvi...do malo pre na nista sam bio...vide li..primise gol u 88. minut...a lepo sam reko da pusti Krauca a Hari pijanica ne jeebe moje misljenje...pusta Kranjcara i gura nas u propast...ti be??? koe radis??? navata li nesto ovde, imali sta da se probere :hahaha: nemoj u sredu da nisi gledao Ligu Sampiona...samo li te vidim ovde sa zenskadijom svasta cu ti kazem :ok:
 

Back
Top