Optužnica za zločin nad Albancima.

jeli ovo o prodatim organima iz nekog zvanicnog dokumenta neke zvanicne institucije ili iz neke komercijalne knjige.pitam cisto iz radoznalosti da bih znao na kome nivou se razgovara.

nije ni iz dokumenta, ni iz knjige, vec iz utrobe jadnih srpskih zrtava, licemeru....kakve zvanicne institucije su postojale na mestu zlocina?? siptarske, ili podplacenog UNMIKA?? sad rec karle nije dovoljna, kad joj se omakla neka nasima u spomen (umrlih u najgorim mukama)??
 
xheki, kako te nije sramota da sa takvim licemerstvom govoris o zrtvama...i onda ocekujete nesto lepo sa druge strane...pa time sto si rekao vise si rekao o sebi...ima li srta bednije nego na taj nacin se odnositi prema mrtvima...tesko da ti i tvoje primitivno pleme ili horda, sta li ste vec jos ce se videti kad evoluirate, mozete bilo sta razumeti...
 
uniformisana lica su legalne mete za oslobodilacke vojske i niko zbog toga nije prozivan na odgovornost medjunarodnog suda za ratne zlocine.ali ova ti sifra nije tacna barem po zvanicno objavljenim informacijama a ako su zvanicne vlasti to prikrivale onda je to druga prica.

pa zto sam i rekao oko jer se secam zadnje informacije iz 98 -2.170

STA SU UNIFORMISANA LICA???
UBIJANJE POLICAJACA JE LEGALNO????
KAKVA OSLOBODILACKA VOJSKA TUDJE DRZAVE???
PA I NIJE PROZIVAN ZATO STO JE TO USA LOBI,KADA BI BIO PROZIVAN I LEGITIMNO BI BILO UBIJANJE SHEEPARSJIH CIVILA U CILJU USPOSTAVLJANJA REDA.

KOJA BRE OSLOBODILACKA VOJSKA TERORISTI?
ALO BRE TO JE TERORISTICKA ORGANIZACU=IJA,KAKO MOZE DA BUDE LEGITIMNO UBIJANJE POLICAJACA KOJI OBAVLJAJU SVI=OJU DUZNOST NA SVOJOJ TERITORIJI,MENTOLU ISPRANI
 
Ja mislim da Karadzica hitno trebalo optuziti za zlocine nad Albancima!


evo jel vidite sta se dozvoljava ovde.da shptarcine podrzavaju ubistva policajaca i da niko ne dobije ban zbog ovoga.evo ja javno kazem ljubite shiptarske majmuncine Slobu u dupe jer vam omogucio da dobijete drzavu da je bio bilo ko drugi ocistio bi to za 5 dana po kratkom,majmune debilske redom sve

plus kako kaze Milojko

moderatori
imate aplauz na otvorenoj sceni
 
MA BREE BAN ODMAH,OVAJ POZIVA NA UBISTVA SRPSKE REGULARNE POLICIJE

ne iskrivljuj teze.govorim o onome sto se dogadjalo za vreme milosevica na kosovu najveceg ratnog zlocinca posle drugog svetskog rata.ta policija u to vreme je cinila veliko zlo albanskom narodu na kosovu i pocevsi od maltretiranja za najobicnije stvari,pljackanja i ostalog sto je svima koji hoce da znaju dobro poznato.a kada su albanci posle dugog vremena odbijanja dijaloga za resavanje problema resili da se odupru tome oruzanim sredstvima onda su policajci bili legitimna meta i to je to.
poslusaje pazljivo ovo .................
 
Poslednja izmena:
evo jel vidite sta se dozvoljava ovde.da shptarcine podrzavaju ubistva policajaca i da niko ne dobije ban zbog ovoga.evo ja javno kazem ljubite shiptarske majmuncine Slobu u dupe jer vam omogucio da dobijete drzavu da je bio bilo ko drugi ocistio bi to za 5 dana po kratkom,majmune debilske redom sve

plus kako kaze Milojko

moderatori
imate aplauz na otvorenoj sceni

hvala ali ljubite ga vi jer vi ste ti koji ste ga doveli na vlast a sada ga se odricete kao da ga niko nije voleo.sada ispada da ga niko nije podrzavao na mitinzima za "stvaranje velike srbije" i pitam se kakvi su to ljudi kada se tako odricu coveka cije su ideje podrzavali.
p.s. znam ti ces reci ja ga nisam podrzavao jer tako kazu i drugi i vrlo je tesko sada naci coveka koji ce to javno priznati ali svidjalo vam se da zivite u velikoj drzavi pa vas sada sramota da to priznate.sacuvajte malo dostojanstva.
 
jka sam se nacitao i tamo pise da ste dosli sa kavakaza,a srbi nisu niotkuda dosli jer su na balkanu kao jedan od najstarijih naroda sveta,uprkos arbanaskom plemenu koje je skoro jedva proglaseno za naciju....i to su vam jos progledali kroz prste

hocu da ti verujem da si se nacitao ali samo mi reci koju istoriju citas.a pogotovo je interesantno ovo sto si procitao da ste jedan od najstarijih naroda sveta.voleo bih i ja to da procitam ali se potrudi da mi preporucis nekog svetskog istoricara a ne nekog seoskog Guslara.
 
Vredjati?

Pa nije rekao Scippatore, nego Siptare?

Nazivaj nas kako hoces jer ne zivimo u istoj drzavi i imas pravo na to ali se barem dogovorite izmedju sebe u vasoj drzavi(ako mozete) kako cete nas nazivati siptari,albanci,kinezi ili marsovci ali se barem dogovorite.bilo bi interesantno pratiti debatu oko toga kao i sve debate koje imate izmedju sebe,ne bih je propustio ni za koju komediju.
 

Back
Top