Opšta informisanost

van halen 1995

Aktivan član
Poruka
1.910
Zdravo svima, za sam početak. Ova tema verovatno niđe veze nema sa filozofijom, ali ne znam gde da je napravim.
Došao sam na fakultet, i primetio sam ono što do sad nisam u srednjoj - ljudi barataju informacijama o tome šta se sve dešava u raznim zemljama sveta. A nisu samo u pitanju vesti na televiziji. Zanima me koji su to konkretno sajtovi koje koristite za upoznavanje toga šta se sve oko vas dešava, kako u vašoj zemlji, tako u inostranstvu.
Ako je neko ovde pravnik, može i neka preporuka za sajt sa pravničkim tekstovima ili diskusijama.
Unapred hvala. :-)
 
Zdravo svima, za sam početak. Ova tema verovatno niđe veze nema sa filozofijom, ali ne znam gde da je napravim.
Došao sam na fakultet, i primetio sam ono što do sad nisam u srednjoj - ljudi barataju informacijama o tome šta se sve dešava u raznim zemljama sveta. A nisu samo u pitanju vesti na televiziji. Zanima me koji su to konkretno sajtovi koje koristite za upoznavanje toga šta se sve oko vas dešava, kako u vašoj zemlji, tako u inostranstvu.
Ako je neko ovde pravnik, može i neka preporuka za sajt sa pravničkim tekstovima ili diskusijama.
Unapred hvala. :-)

Google sve zna. Mora prvo da te zainteresuje neka tema pa onda pocnes da gugulas. Nikad nemoj da prihvatas neku informaciju zdravo za gotovo, pogotovo na forumima. Kada procitas istu informaciju iz vise izvora moze se reci da si pouzdano nasao pravi odgovor.
 
Zaboravih da kazem. U potrazi za nekim odgovorom susresces se i sa nekim drugim temama koje ce te zainteresovati. Nekad ces to nesto drugo sto te zainteresovalo ostaviti za drugi put a nekad ces krenuti od jedne teme pa ces zavrsiti na desetoj.
 

Back
Top