Опет Вук иде на "онај" ДОРУЧАК

Koja glupost,

da smo isli na te dorucke i ruckove jos od kraja osamdesetih godina proslog veka,

i da smo ukapirali na vreme "ko u svetu kosi a ko vodu nosi",

sigurno ne bi toliko ljudi stradalo u ratovima i bombardovanjima, niti bi se iko raselio,

a Kosovo ne bi moglo ni da sanja o nezavisnosti.

Ali... hocemo da se inatimo i ratujemo i dozivesmo sudbinu finske Nokije,

svake sezone sve manji i manji model izbacuju.
 
Koja glupost,

da smo isli na te dorucke i ruckove jos od kraja osamdesetih godina proslog veka,

i da smo ukapirali na vreme "ko u svetu kosi a ko vodu nosi",

sigurno ne bi toliko ljudi stradalo u ratovima i bombardovanjima, niti bi se iko raselio,

a Kosovo ne bi moglo ni da sanja o nezavisnosti.

Ali... hocemo da se inatimo i ratujemo i dozivesmo sudbinu finske Nokije,

svake sezone sve manji i manji model izbacuju.
Ukapirali su to oni na vreme pa iskoristili u svoju korist, naravno....inache nebi se kuchka *Elena sa sinom Markom odvukla u Rusiju i zivela na nivou Katarine velike
 
Koja glupost,

da smo isli na te dorucke i ruckove jos od kraja osamdesetih godina proslog veka,

i da smo ukapirali na vreme "ko u svetu kosi a ko vodu nosi",

sigurno ne bi toliko ljudi stradalo u ratovima i bombardovanjima, niti bi se iko raselio,

a Kosovo ne bi moglo ni da sanja o nezavisnosti.

Ali... hocemo da se inatimo i ratujemo i dozivesmo sudbinu finske Nokije,

svake sezone sve manji i manji model izbacuju.

Da se i ja jednom slozhim s tobom :)
 
Ljajić i Drašković doručkuju sa Obamom
Cetvrtak, 5. februar 2009. 10:03
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=123599

Nas DraleNacionale ,prvi srbin posle Seselja naravno,dabogda se udavili svi na tom dorucku:worth:


.....а са ким је седела Хилари?

Hilari sedela sa Berišom,..каже Вук,..
а са ким је он седео,..

vuk-v.jpg


Na molitvenom doručku sam sedeo sto do stola za kojim je bila državna
sekretarka
Hilari Klinton. Ali ona je za stolom bila u društvu
premijera Albanije Salija Beriše“, rekao je predsednik Srpskog pokreta obnove Vuk Drašković u intervjuu za Glas Amerike objavljenom u petak u SAD.

„Mislim da u ovom trenutku ni sami ne znamo gde smo. Naša situacija je dosta teška, sumorna. Nažalost, u Srbiji se više ne veruje ni u šta. Vlada neka depresija, nezainteresovanost, i pitanje moralne obnove društva u Srbiji je prvorazredno pitanje“, ukazao je Drašković.


http://www.blic.rs/politika.php?id=78016
 
stavrno me ne zanimaju, osim kao srazmera nasih problema, sto nama gore njima bolje.

bilo je ranije da je njoj osnovni kvalitet zestoki antikomunizam. kad bi se to malo analiziralo naslo bi se tu da je ona protiv mnogo cega u nasem drustvu i drzavi, ali po obicaju u krivu (nije u pravu), ili lako je rusiti i devastirati, ali neka neko , od plate npr, sazida sebi kucu ili kupi stan, e, to bi bio dan, to cudo da dozivim.

mada taj par se jos pod sm opario i to doooobro.

Toliko je bila anti protivna da se zabavljala i udala za komunistu-preobuko se kad je osnovao stranku.U tanjugu dok je radio kao novinar bio je redovan na partijskim sastancima.
 
Тема Re: Опет Вук иде на "онај" ДОРУЧАК

Па није се чудити...рефлекс навике а и мора.........па навикао на *јасле*..које га хлебом *хране* или......................ма није једини....................али међу првима............
 
Ипак нису сви сами фунансирали тај....."доручак"!!


senic-v.jpg


Skupština Srbije finansirala putovanje poslanika G17 plus na neformalni skup
Seniću država platila molitveni doručak

Tako je iz džepova poreskih obveznika finansiran i boravak poslanika G17 plus Vlajka Senića od 3. do 6. februara ove godine u Vašingtonu, gde je bio na molitvenom doručku, na kojem je glavna zvanica bio novi predsednik SAD Barak Obama.

Podsetimo, domaćin molitvenog doručka je Kongres, ali je glavni organizator hrišćanska organizacija „Feloušip fondejšn“. Jednu trećinu ukupnog broja gostiju čine zvanice iz inostranstva i njih pozivaju kongresmeni i članovi „Feloušipa“.
Parlament je Seniću, pored avionske karte, platio i gotovo 1.000 dolara za četiri noćenja, kao i 400 dolara za dnevnice. Zanimljivo je, međutim, da je poslanik DSS-a Nenad Popović takođe prisustvovao molitvenom doručku, ali je sam snosio troškove puta i boravka.
U Skupštini, kako saznajemo, dosad nije bila praksa da se poslanici šalju na molitveni doručak.

....

- Ja sam u Vašingtonu razgovarao sa nekoliko kongresmena i senatora i mislim da je moj put bio koristan za državu. Osim toga, o mom putu odlučeno je krajem prošle godine, kada još nije bila tolika kriza. Možda ubuduće parlament neće slati poslanike na ovaj događaj - kaže Senić.
Molitvenom doručku od političara iz Srbije prisustvovali su još i ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić i lider SPO Vuk Drašković.

http://www.alo.rs/politika/13946/Senicu_drzava_platila_molitveni_dorucak

.
 
vuk-v.jpg


I ko ne kaze da je ova slika egzotican primer uspesno lobotomiranog narkomana :hahaha:


1.gif



Нек поведе и радикалску ведету, секси Нату. Она баш воли да се шврћка по тим западним центрима моћи.


...немо` тако,...љутиће се ...
7475.jpg

:hahaha:
 

Back
Top