Operacija Hladnjača

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja cu tebi dok te vozikam u hladnjaci da stavim onu kabanicu.......onu sto se zakopcava preko glave.......udobna bre hladnjaca sve u full-u,ima da spavas ko zaklan :mrgreen:

E bas ti hvala za konfor.
Ali nemam vremena za te stvari upravo sam u jednom biznisu da kupim jedno imanje.chistim okolinu oko sebe od onih koji bi mi rado ponudili taj prevoz kad im se pruzi prva prilika.Sta zavrsava para ne zavrsava ni kama ni hladnjaca ni bolesne sanjarije.
 
Niko od iskusnih policajaca nije postavljao pitanja onima koji su izvlačili tela...niko nije konstatovao kako su bili obučeni...niko nije video nikakvu dokumentaciju...zar su policajci toliki bolidi ili DB da ne unište sve tragove?...ako su se leševi raspadali prilikom izvlačenja...odakle sačuvana dokumenta šiptara?...ronilac Živojun Đorđević kaže da je bilo oko 36 tela...dok se stiglo do Beograda ta je cifra narasla na 80 tela...
da cia i đinđić nisu ovo namestili?!...zar bi naši stavljali dokumentaciju šiptara?....
Kompletna priča je za kompletne idiote....
 
E bas ti hvala za konfor.
Ali nemam vremena za te stvari upravo sam u jednom biznisu da kupim jedno imanje.chistim okolinu oko sebe od onih koji bi mi rado ponudili taj prevoz kad im se pruzi prva prilika.Sta zavrsava para ne zavrsava ni kama ni hladnjaca ni bolesne sanjarije.

Sto bacas pare ...bolje prodaj to i bezi sto dalje sa Balkana posto cete biti zbrisani.
 
Niko od iskusnih policajaca nije postavljao pitanja onima koji su izvlačili tela...niko nije konstatovao kako su bili obučeni...niko nije video nikakvu dokumentaciju...zar su policajci toliki bolidi ili DB da ne unište sve tragove?...ako su se leševi raspadali prilikom izvlačenja...odakle sačuvana dokumenta šiptara?...ronilac Živojun Đorđević kaže da je bilo oko 36 tela...dok se stiglo do Beograda ta je cifra narasla na 80 tela...
da cia i đinđić nisu ovo namestili?!...zar bi naši stavljali dokumentaciju šiptara?....
Kompletna priča je za kompletne idiote....

Vidi se da ne citas naucne knjige i ne gledas nacionalnu geografiju.....pa svako zna da se siptari razmnozavaju i dok su mrtvi.
 
Niko od iskusnih policajaca nije postavljao pitanja onima koji su izvlačili tela...niko nije konstatovao kako su bili obučeni...niko nije video nikakvu dokumentaciju...zar su policajci toliki bolidi ili DB da ne unište sve tragove?...ako su se leševi raspadali prilikom izvlačenja...odakle sačuvana dokumenta šiptara?...ronilac Živojun Đorđević kaže da je bilo oko 36 tela...dok se stiglo do Beograda ta je cifra narasla na 80 tela...
da cia i đinđić nisu ovo namestili?!...zar bi naši stavljali dokumentaciju šiptara?....
Kompletna priča je za kompletne idiote....

Ma jasno je svima, koji zele da im bude jasno...
 
E bas ti hvala za konfor.
Ali nemam vremena za te stvari upravo sam u jednom biznisu da kupim jedno imanje.chistim okolinu oko sebe od onih koji bi mi rado ponudili taj prevoz kad im se pruzi prva prilika.Sta zavrsava para ne zavrsava ni kama ni hladnjaca ni bolesne sanjarije.

Da kupis il da otmesh...........?

Vidi ti pre nego sto pocnes da cistis svoju porodicu,da se ti prvo okupas pa se posle cistite svi zajedno z:mrgreen:
 
Pa eto mogao sam......a ti nikad neces.....siptari ce dok god budu postojali biti majmuni.....

Pa za neke srbe hoce i to ti verujem ali nisu samo srbi stanovnici ove planete.Ali ti isti srbi ce za nas biti samo budale i zahvaljujuci njima mi smo danas slobodni jer niko ne moze svom narodu da naskodi vise nego budala.I zato da ste vi meni zivi i zdravi i dugog veka.
 
A kako vi to sto prozivate na te teorije zavere verujete u teoriju zavere tamo nekog antihaskog lobija protiv Zorana Djindjica....u zavere bivseg rezima protiv DOS-a...itd....znaci zavere protiv zute vlasti postoje i nista vise od toga...to su jedine zavere na svetu koje postoje.

Vlajko bi se ponosio tobom!
Antihashki lobi postoji kao i zavera protiv demokratskih promena u Srbiji, i to nje nikakva iluzija

Chinjenica je da je Zoran Djindjic zrtva te zavere!
Gardisti, pobijeni na Topchideru, takodje

Josh samo malo, kad se bude otkrila politichka pozadina ubistva dr Djindjica,kada se bude rasvetlilo ubistvo gardista.......valjda cete priznati svoju zabludu, mada sumnjam, to je, ipak gospodski manir, ali dobro postidite se, bar u sebi.

 
Niko od iskusnih policajaca nije postavljao pitanja onima koji su izvlačili tela...niko nije konstatovao kako su bili obučeni...niko nije video nikakvu dokumentaciju...zar su policajci toliki bolidi ili DB da ne unište sve tragove?...ako su se leševi raspadali prilikom izvlačenja...odakle sačuvana dokumenta šiptara?...ronilac Živojun Đorđević kaže da je bilo oko 36 tela...dok se stiglo do Beograda ta je cifra narasla na 80 tela...
da cia i đinđić nisu ovo namestili?!...zar bi naši stavljali dokumentaciju šiptara?....
Kompletna priča je za kompletne idiote....

ajt procitaj ovo:
http://www.aimpress.ch/dyn/pubs/archive/data/200105/10508-006-pubs-beo.htm
 
Vlajko bi se ponosio tobom!
Antihashki lobi postoji kao i zavera protiv demokratskih promena u Srbiji, i to nje nikakva iluzija

Chinjenica je da je Zoran Djindjic zrtva te zavere!
Gardisti, pobijeni na Topchideru, takodje

Josh samo malo, kad se bude otkrila politichka pozadina ubistva dr Djindjica,kada se bude rasvetlilo ubistvo gardista.......valjda cete priznati svoju zabludu, mada sumnjam, to je, ipak gospodski manir, ali dobro postidite se, bar u sebi.


Gardiste su demoNkrate lepo pobili.........to je sve u skladu i planu rabijanja vojske i poverenja u nju.
Ako ne znas nemoj da trabunjas,posebno svoje grehe da upucujes zrtvama.
 
Demokrate drze sve ..svu vlast....a jadni ne mogu da nadju ubice...neko im neda...z:cry:

NE-ubijla ih je vlast.
i to dindjiceva(tadiceva) struja.

Oni kao i ona preklani vojnik na karauli tih dana su ubijeni po zadatku br.2

Prvi deo je bio razoruzavanje vojske,a 2 gubitak poverenja u vojsku.
Tih dana i meseci odziv je drasticno pao i to je i bio cilj.

Samo je jadno sto se neki,a pogotovo ldp-ovci frljaju tudjim zivotima radi lecenja svoje histerije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top