Only people who listen TECHNO

marinica_:
marinica_:
Master_Chief:
marinica_:
Pa ae da otvorimo! Hoces ti ili da to ucinim ja!?! Ja sam stvarno ozbiljna!
Ajde ti,ti sigurno imas neki dobar prateci tekst uz temu... :wink:

Ajde vazi! :wink:

E, posao obavljen! Otvorila sam im temu, valjda ce nas ostaviti na miru... Idi procitaj, pa mi reci sta mislis! :wink:
Mis mo ispostovali nas deo,sad cemo da vidimo da li ce ovaj drugi tabor isto da ucini... :)
 
Master_Chief:
marinica_:
marinica_:
Master_Chief:
marinica_:
Pa ae da otvorimo! Hoces ti ili da to ucinim ja!?! Ja sam stvarno ozbiljna!
Ajde ti,ti sigurno imas neki dobar prateci tekst uz temu... :wink:

Ajde vazi! :wink:

E, posao obavljen! Otvorila sam im temu, valjda ce nas ostaviti na miru... Idi procitaj, pa mi reci sta mislis! :wink:
Mis mo ispostovali nas deo,sad cemo da vidimo da li ce ovaj drugi tabor isto da ucini... :)

Pa iskreno se nadam da hoce, jer ako nastave ovako samo ce dokazati da se ustvari ne radi o tome da li je u pitanju kvalitetna ili nekvalitetna muzika, vec da samo zele da se svadjaju i da mrze sve ljude koji ne slusaju to sto oni slusaju!
 
Master_Chief:
Dont_Break_The_Oath:
Kako muzicki laik odgovara jednom profesionalnom gitarsti.Ja i na ovoj i na onoj vasoj temi trazim objasnjenje zasto je vasa muzika bolja od nase,ali osim praznog branjenja stava nista vise ne dobijam.
Pa i u "nasoj" musici treba znanja i umeca... :wink:

E, Master_Chief, nema nacina da dokazes neke stvari! Jednostavno je tako! Nego sto mi ne bismo pricali o muzici koju mi gotivimo, i da njih maksimalno isqliramo, kad vec oni nece nas!?! Pametniji popusta, tako kazu! :wink:
 
marinica_:
Master_Chief:
Dont_Break_The_Oath:
Kako muzicki laik odgovara jednom profesionalnom gitarsti.Ja i na ovoj i na onoj vasoj temi trazim objasnjenje zasto je vasa muzika bolja od nase,ali osim praznog branjenja stava nista vise ne dobijam.
Pa i u "nasoj" musici treba znanja i umeca... :wink:

E, Master_Chief, nema nacina da dokazes neke stvari! Jednostavno je tako! Nego sto mi ne bismo pricali o muzici koju mi gotivimo, i da njih maksimalno isqliramo, kad vec oni nece nas!?! Pametniji popusta, tako kazu! :wink:
Na kraju cemo ipak mi njih da zeznemo...U svakom slucaju ja ostajem pristalica Trance & Techno muzike do kraja zivota a ovi ostali mogu da crknu i smatracu Trance & Techno muzikom isto kao i muzika napravljena pomocu instrumenata... 8)
 
Dont_Break_The_Oath:
Moze trance da ima milion pristalica......................................
.....U tome je prednost i tak kvalitet normalne muzike nad tim masinskim izivljavanjem koje nema emocija nimalo.

О разлици у квалитету ова 2 правца је баш смешно говорити (у ствари један и не сматрам правцем). А чак ми се чини да ни квантитативно нису јачи. Па рецимо толико оспоравану комерцијализовану ( + цена карте) Metallic-у je слушало 30 000 људи, DEEP PURPLE 20 000...да не причам у околини...на SZIGET-у нпр. Па када би неки DJ скупио толико људи?

marinica_:
E, otvorila sam vam temu "Only for people who hate techno", pa mislim da bi trebao da odes tamo da razmenjujete iskustva, i vec jednom nas ostavite na miru! I samo jedno pitanje: reci mi da li je kod vas neko dosao (mislim na vase teme) i poceo da napusava vas i to sto slusate?

Пало можда на памет да некога вређа што је ово уопште постављено у "музици", а не тамо где је место...на "софтверу", "програмирању", техници итд. :?:
 
Ljuba82:
Dont_Break_The_Oath:
Moze trance da ima milion pristalica......................................
.....U tome je prednost i tak kvalitet normalne muzike nad tim masinskim izivljavanjem koje nema emocija nimalo.

О разлици у квалитету ова 2 правца је баш смешно говорити (у ствари један и не сматрам правцем). А чак ми се чини да ни квантитативно нису јачи. Па рецимо толико оспоравану комерцијализовану ( + цена карте) Metallic-у je слушало 30 000 људи, DEEP PURPLE 20 000...да не причам у околини...на SZIGET-у нпр. Па када би неки DJ скупио толико људи?

marinica_:
E, otvorila sam vam temu "Only for people who hate techno", pa mislim da bi trebao da odes tamo da razmenjujete iskustva, i vec jednom nas ostavite na miru! I samo jedno pitanje: reci mi da li je kod vas neko dosao (mislim na vase teme) i poceo da napusava vas i to sto slusate?

Пало можда на памет да некога вређа што је ово уопште постављено у "музици", а не тамо где је место...на "софтверу", "програмирању", техници итд. :?:

Cifra od 30000 ljudi je smesna, jer seti se da na Love Parade-u dodje i po nekoliko stotine hiljada ljudi da slusa nekog DJ-a, tako da apsolutno nisi u pravu!
 
marinica_:
Ljuba82:
Dont_Break_The_Oath:
Moze trance da ima milion pristalica......................................
.....U tome je prednost i tak kvalitet normalne muzike nad tim masinskim izivljavanjem koje nema emocija nimalo.

О разлици у квалитету ова 2 правца је баш смешно говорити (у ствари један и не сматрам правцем). А чак ми се чини да ни квантитативно нису јачи. Па рецимо толико оспоравану комерцијализовану ( + цена карте) Metallic-у je слушало 30 000 људи, DEEP PURPLE 20 000...да не причам у околини...на SZIGET-у нпр. Па када би неки DJ скупио толико људи?

marinica_:
E, otvorila sam vam temu "Only for people who hate techno", pa mislim da bi trebao da odes tamo da razmenjujete iskustva, i vec jednom nas ostavite na miru! I samo jedno pitanje: reci mi da li je kod vas neko dosao (mislim na vase teme) i poceo da napusava vas i to sto slusate?

Пало можда на памет да некога вређа што је ово уопште постављено у "музици", а не тамо где је место...на "софтверу", "програмирању", техници итд. :?:

Cifra od 30000 ljudi je smesna, jer seti se da na Love Parade-u dodje i po nekoliko stotine hiljada ljudi da slusa nekog DJ-a, tako da apsolutno nisi u pravu!
Toliko o onima koji su "upuceni" u muziku koju mi slusamo.
 
Master_Chief:
marinica_:
Ljuba82:
Dont_Break_The_Oath:
Moze trance da ima milion pristalica......................................
.....U tome je prednost i tak kvalitet normalne muzike nad tim masinskim izivljavanjem koje nema emocija nimalo.

О разлици у квалитету ова 2 правца је баш смешно говорити (у ствари један и не сматрам правцем). А чак ми се чини да ни квантитативно нису јачи. Па рецимо толико оспоравану комерцијализовану ( + цена карте) Metallic-у je слушало 30 000 људи, DEEP PURPLE 20 000...да не причам у околини...на SZIGET-у нпр. Па када би неки DJ скупио толико људи?

marinica_:
E, otvorila sam vam temu "Only for people who hate techno", pa mislim da bi trebao da odes tamo da razmenjujete iskustva, i vec jednom nas ostavite na miru! I samo jedno pitanje: reci mi da li je kod vas neko dosao (mislim na vase teme) i poceo da napusava vas i to sto slusate?

Пало можда на памет да некога вређа што је ово уопште постављено у "музици", а не тамо где је место...на "софтверу", "програмирању", техници итд. :?:

Cifra od 30000 ljudi je smesna, jer seti se da na Love Parade-u dodje i po nekoliko stotine hiljada ljudi da slusa nekog DJ-a, tako da apsolutno nisi u pravu!
Toliko o onima koji su "upuceni" u muziku koju mi slusamo.

Tako je Master_Chief!!! :wink:
 
marinica_:
Cifra od 30000 ljudi je smesna, jer seti se da na Love Parade-u dodje i po nekoliko stotine hiljada ljudi da slusa nekog DJ-a, tako da apsolutno nisi u pravu!

Некако сам знао да ћеш то поменути...

...да...и то је једном годишње. Цела Европа (од тога 50% пешкирџија) долази да слуша вероватно најбоље DJ-еве. За твоју информацију, само горе поменути фестивал (Sziget) годишње посети скоро пола милиона људи (од тога ни 10% не иде на техно stage-еве) и то да слуша један просечни OASIS или GUANO APES! Да ти не причам о неким другим манифестацијама или легендарним окупљањима...6969696969696969 (500 000 за то време, као сада рецимо 5м)! Не смем ни да помислим шта би било кад би на једном месту окупили ( не знам како)све најјаче светске бендове!

Осим тога, причао сам само о нашој земљи и стварно овде делује смешно квантитативно поређење, квалитативно чак и неукусно!
 
Master_Chief:
bebidoll:
pa kazem ti da sam totalno zaboravila na njega....spot mu nije los
Sad odgledah i spot od pesme Ameno od DJ Quicksilvera.Ma obozavam trance muziku...definitivno... :)

e uopste mi nije jasno zbog cega si zakljucao onaj post 'heeeeeelp'??? hocu da nadjem tu pesmu ali ne znam kako pa sam mislila da cu moci uz pomoc 'formurasa'...al' sam se izgleda zajebala!! thx
 
bebidoll:
Master_Chief:
bebidoll:
pa kazem ti da sam totalno zaboravila na njega....spot mu nije los
Sad odgledah i spot od pesme Ameno od DJ Quicksilvera.Ma obozavam trance muziku...definitivno... :)

e uopste mi nije jasno zbog cega si zakljucao onaj post 'heeeeeelp'??? hocu da nadjem tu pesmu ali ne znam kako pa sam mislila da cu moci uz pomoc 'formurasa'...al' sam se izgleda *!! thx
Nisam ja mod na forumu,i nisam ja zakljucao,ja ne bih zakljucao majke mi da sam mod to je onaj .... A kako rece da pesma ide ko je peva??Mozda mogu da je negde nadjem...
 

Back
Top