Only people who listen TECHNO

Pa Chemichari se bash nesto i nisu naradili Techna.
Ono po cemu su oni postali poznati, jako sirokim masama je Big Beat. Mada su imali svojih Techno momenata, sustinski, mislim da nijednu stvar ne bih mogao da im izdvojim kao cist Techno. Oni su svasta kombinovali u svoje stvari i ja ih zbog toga najradije svrstavam u Electro.
 
Kao shto se vec trista poota do sada pominjalo, na familijarnim temama, da je techno ostao jedan od naj sirovijih smerova elektronske muzike, te producenti i deejay - evi koji rade i pooshtaju progressive i slichno prave kompromis izmedju techno - a i smerova koji su blizi shirim masama . . . ;););)
 
Pa slabo, cak i stara garda DJ-eva koja je radila Techno, danas retko kad nastupa sa tako cisitm Technom. Mislim da tako nesto moze da se nadje jos samo na underground sceni.
Mada je moje licno misljenje da je pure Techno suvise usko definisan i vremenom ne bi postao naporan samo najtvrdokornijim fanovima. Slican sindrom od koga pati i Metal ili Punk recimo i sl.
 
Dali se neko seca tog spota.Pustan je na tehnokratiji i v.j. techno.Kompijuterski animiran spot u kome se vidi neki psihodelican robot koj cekicem udara u nesto nalik na konzerve koje se krecu u pogonskoj traci i tako ceo spot se vidi jedno te isto iz svih mogucih perspektiva.E dali se neko seca koj je to izvodjac ili stvar kako se zove... ?
 

Back
Top