Online kupovina

Купују се ситнице... маске за телефоне, звучници, слушалице, ножеви, ранчеви и остале глупости за које ми нису паре битне уколико се испоставе крш или се изгубе у путу... Ништа вредније од 40-50 е не бих куповао без да видим претходно..
 
Sta kupujete online a sta ne biste nikada porucili pre nego sto vidite proizvod svojim ocima?
Понекад купујем ствари за које проценим да су боље од оних које бих нашао у некој оближњој продавници.

Ту не рачунам књиге, које најчешће купујем на интернету, а неке наслове другачије и није могуће узети.

Нешто што не бих поручивао преко интернета су ствари којима не можете проценити величину и квалитет.
 
a vidis ja obucu bas retko kada probam, samo kad ne mogu da se odlucim koje da kupim ako mi se dopada vise modela....i nikada ne omasim, dovoljno je samo da ih vidim i znam da li mi odgovara velicina
I ja što se tiče garderobe
Al na monitoru ne mogu da ocenim realnu veličinu
Obaška što se brojevi od zemlje do zemlje razlikuju
 
Sta kupujete online a sta ne biste nikada porucili pre nego sto vidite proizvod svojim ocima?
Ne kupujem online hranu,tehniku i obuću. Kupujem i naručujem proizvode za koje znam da mi odgovaraju(već sam ih kupovala ranije u prodavnicama). Kupujem kozmetiku, šminku, odeću,torbe,stvari za kuću,knjige...ali izbegavam neproverene proizvode koje nisam do sada koristila.
 
razne stvari , do 80- 90 evra

zadnje sam kupio 2 gume , doduse juce sam narucio 2 ssd-a

prvo jedan , pa posto nisam popunio adresu , jer sam do sada narucivao da preuzmem u najblizoj prodavnici

a sad izgleda vise ne moze , narucim jos jedan , sa popunjenom adresom

tako da sad stizu 2 , mozda , videcemo , nema veze

obucu bih narucio ako nema model koji mi se svidja u prodavnici koja mi je blizu ,

ali bih u njoj proverio broj tog brenda

recimo humel nosim 43 , ostale 42
 

Back
Top