Quantcast

Online kupovina

~zmaj~

Veoma poznat
Poruka
11.698
Купују се ситнице... маске за телефоне, звучници, слушалице, ножеви, ранчеви и остале глупости за које ми нису паре битне уколико се испоставе крш или се изгубе у путу... Ништа вредније од 40-50 е не бих куповао без да видим претходно..

Ројалиста

Poznat
Moderator
Poruka
8.671
Sta kupujete online a sta ne biste nikada porucili pre nego sto vidite proizvod svojim ocima?
Понекад купујем ствари за које проценим да су боље од оних које бих нашао у некој оближњој продавници.

Ту не рачунам књиге, које најчешће купујем на интернету, а неке наслове другачије и није могуће узети.

Нешто што не бих поручивао преко интернета су ствари којима не можете проценити величину и квалитет.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.301
Sta kupujete online a sta ne biste nikada porucili pre nego sto vidite proizvod svojim ocima?
Ne kupujem online hranu,tehniku i obuću. Kupujem i naručujem proizvode za koje znam da mi odgovaraju(već sam ih kupovala ranije u prodavnicama). Kupujem kozmetiku, šminku, odeću,torbe,stvari za kuću,knjige...ali izbegavam neproverene proizvode koje nisam do sada koristila.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.714
razne stvari , do 80- 90 evra

zadnje sam kupio 2 gume , doduse juce sam narucio 2 ssd-a

prvo jedan , pa posto nisam popunio adresu , jer sam do sada narucivao da preuzmem u najblizoj prodavnici

a sad izgleda vise ne moze , narucim jos jedan , sa popunjenom adresom

tako da sad stizu 2 , mozda , videcemo , nema veze

obucu bih narucio ako nema model koji mi se svidja u prodavnici koja mi je blizu ,

ali bih u njoj proverio broj tog brenda

recimo humel nosim 43 , ostale 42

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.