Onemogucen fb profil

Pre 3godine mi je hakovan profil,tacnije osoba koju poznajem mi je promenila email,pa me zanima da li postoji nacin da se to vrati,bezbroj puta sam pokusala i nisam uspela.
Да ли је та иста особа деактивирала налог или је угасила налог трајно? Или просто немаш приступ?
 
Можеш писати подршсци и објаснити шта се десило. Или унети емаил и лозинку. И кад је нетачно, кажеш да си заборавила и поставиће ти низ питања да се увере да си то ти.
upravo to sam pokusavala bezbroj puta,zato mislim da mi je email promenjen,a njega takodje ne mogu da vratim jer pokazuje da ne postoji
 
Pošalji zahtev FB-u.
I daj broj telefona na koji da Ti pošalju novu šifru
ma da..tehnicka podrska fejsa je poznata po tome da izlazi u susret :roll:

u ovom slucaju postoji veliki problem dokazivanja da je ona vlasnik naloga..narocito ako je nalog stari kad nisu imali ove dodate zezancije sa potvrdama

tako da u ustini ako nalog ne pravi probleme ili je ne kompromituje, nece nesto posebno uspeti da uradi.
 
Можеш писати подршсци и објаснити шта се десило. Или унети емаил и лозинку. И кад је нетачно, кажеш да си заборавила и поставиће ти низ питања да се увере да си то ти.
odmah da ti kazem..od toga nema nista:
 
Ако користи налог и користи твоје податке и прича са другима, пријави полицији. То је сајбер криминал, крађа идентитета.
 
slazem se..a koliko kosta FB nalog? :mrgreen:

nema od toga nista, veruj mi..iskljuciovo privatna tuzba

a sto se tice ovog preo 5.000 i telefona
da..napravice se sluzbeni zapisnik i procices kroz proceduru..ALI...
telefon moze da ti kosta i 100.000 ne racunaj da ce nesto posebno uraditi da ga nadju iako imaju mogucnost lociranja telefona..ako padne sam lopov pozvace te da pogledas sta su nasli kod njega i eventualno ako imas srece nacices telefon, ali da ga traze..nema sanse..
 
slazem se..a koliko kosta FB nalog? :mrgreen:

nema od toga nista, veruj mi..iskljuciovo privatna tuzba

a sto se tice ovog preo 5.000 i telefona
da..napravice se sluzbeni zapisnik i procices kroz proceduru..ALI...
telefon moze da ti kosta i 100.000 ne racunaj da ce nesto posebno uraditi da ga nadju iako imaju mogucnost lociranja telefona..ako padne sam lopov pozvace te da pogledas sta su nasli kod njega i eventualno ako imas srece nacices telefon, ali da ga traze..nema sanse..
Ако је телефон украден, па продан, жртва не може добити ништа осим "правду" што ће тај или да робија или да плати. Али вероватно робија. И није све као што ти мислиш. Отац ми ради у полицији и то управо у дежурној служби где се нон стоп пријављује нешто. Све што се унесе у рачунар иде даље за обраду. Сви су они одговорни и старешине ће их питати: "Је ли, шта је са овим случајем, што ништа није предузето поводом овога".

Када је телефон украден, град је покривен камерама и жртва објасни када и како. И онда се камерама враћа време и гледа сумњиво лице на основу описа дешавања. Онда се издаје потерница за том особом. Није то: Аха, украли телефон, само да запишем, хвала. Поз.
 
ma da..tehnicka podrska fejsa je poznata po tome da izlazi u susret :roll:

u ovom slucaju postoji veliki problem dokazivanja da je ona vlasnik naloga..narocito ako je nalog stari kad nisu imali ove dodate zezancije sa potvrdama

tako da u ustini ako nalog ne pravi probleme ili je ne kompromituje, nece nesto posebno uspeti da uradi.

Pogotovo ako ranije NIJE registrovan taj broj telefona.....
 

Back
Top