Ona hoće bebu,on neće,a može i obrnuto

Prihvatam i ljude koji nisu za to da imaju decu. U redu. Ali život radi seksa i putovanja po svetu i život buržuja? To je veoma sebično. Ima roditelja koji insistiraju kada ću imati unuka ili unuku. To je isto sebično. Smatram da je imati decu u prirodi čoveka jer zato imamo reproduktivne organe. Da je seks samo radi uživanja, žene ne bi moglo da ostanu trudne, zar ne? Ipak seks je samo uživanje.
Ljudi imaju pravo da rade sa svojim zivotom sta god hoce i ne treba im nicija dozvola za to
 
A iz njene price kao da on ima devojku,jer joj se u poslednjih nekoliko dana javi jednom porukom za ceo dan i noć.Nije li to pokazatelj da ima neku drugu?Ne moze musko svaki dan da izlazi sa prijateljima.Verovatno ima novu gospodjicu sa kojom se zanima,a moja drugarica mu je rezerva,jer da je zainteresovan pitao bi je sto pre nakon raskida da izadju.Ja sam ranije imala takvog lazova,ni dan danas ne znam sta je hteo,upoznala sam ga putem tih mrezica,i eto,onda sam ga blokirala.Ne trebaju mi takvi tipovi.Lajkuje slike skoro svake devojke.I on da bude ozbiljan?
Partneri treba jako često da se viđaju, skoro svakog dana. Ali to jedna poruka! I izlazi sa drugarima. Kliše u varanju
 
Partneri treba jako često da se viđaju, skoro svakog dana. Ali to jedna poruka! I izlazi sa drugarima. Kliše u varanju
To je dokaz da postoji druga.Jer,oni nisu u vezi,ona čeka da je zove na taj dejt pa da izadju.Ali od njenog raskida je prošlo 28 dana i ne poziva je.Takodje mu se žalila da hoće da bude sama jednom ili dva puta mu je napisala,pa je i rekla da cim je raskinula neki momci su zeleli da budu u vezi sa njom odnosno nabacivali joj se.Meni on deluje kao lažov.Ja sam imala sličnog udvarača pre nekoliko meseci.Da Vam kazem mreža sve trpi.Ako nekog ne poznajes mozes da mu kazes da imas decka iako ga nemas,dok ne upoznas osobu dovoljno dobro.Ali momci koji provode puno vremena na mrezi pa odjednom sve manje odaju se tako da postoji druga.
 
Nisam nimalo iznenađen. Stara dobra vremena bez društvenih mreža gde je odnos muškarca i žene bio pod "kontrolom" starijih tako da ne lutaju ulicama tragajuć i za različitim partnerima kao neke životinje. Brak je bio "svetinja". Danas je takvo rasulo u svakom aspektu odnosa da čovečanstvu polako ide ka prihvatanju incesta i ostalih seksualnih devijacija.
 
Nisam nimalo iznenađen. Stara dobra vremena bez društvenih mreža gde je odnos muškarca i žene bio pod "kontrolom" starijih tako da ne lutaju ulicama tragajuć i za različitim partnerima kao neke životinje. Brak je bio "svetinja". Danas je takvo rasulo u svakom aspektu odnosa da čovečanstvu polako ide ka prihvatanju incesta i ostalih seksualnih devijacija.
U pravu si
 
Žene provode najviše vremena na mrežama. Lajkovi sevaju na sve strane, ego raste do granice megalomanije. Uživaju pažnju udvarača. Mogu se poigravati.
I muškarci.Gde je normalno da on kaze nosio sam lap top na popravku i video zgodne devojke sa kojima bi imao seks.Onda sam ga dotukla.Rekla sam mu pa jel si imao seks sa tim devojkama?Ostao je bez teksta.Ružno je udvarati se nekoj devojci,a onda se raspitivati za njenu drugaricu,pa onda za ostale devojke.Pa ako hoces seks,reci,jer ja znam po konverzaciji sta ko zeli,a on se sam otkrio.
 

Back
Top