Ona hoće bebu,on neće,a može i obrnuto

Ako si sa nekim dugo godina valjda ste dosli nekad do te teme pa nema iznenađenja.
Ne kapirate temu,jedno hoće sad,drugo kasnije,za nekoliko godina,kako da postupi ona,kako on,na primer ona hoće da joj pravi bebu,on neće,tad,nego za nekoliko godina,a moze i situacija da on hoće da ona zatrudni i da joj pravi bebu,a ona tek hoce za nekoliko godina.
 
Dragi moji,
zamislite da se dugo godina zabavljate sa nekom devojkom u vezi i da se volite,ona Vam kaze da želi da postane majka,a Vi ne želite još uvek bebu,šta radite?Da li biste joj ipak pravili bebu,jer je ona želi,uprkos tome što Vi još uvek ne želite da budete otac?A šta bi bilo da Vi muškarci želite bebu?,a devojka neće još uvek da Vam je rodi,a da se oboje poduže zabavljate.
Da ja želim a da ona ne želi dobila bi šut kartu,isto preporučujem i za kontra situaciju
 
Neću da radim ništa što mi neko nameće.Prvo,nebitan si,da bih ja usvajala tvoje zahteve,ako ne veruješ pridruži se Susan Sto Helit.
Test je vrlo zanimljiv, ali znao dam da si muško čim nećeš da ga uradiš. Žena bi bila radoznala da vidi šta je to, dok bi muškarac ljutito uzviknuo "neću da radim ono što mi neko nameće".

Hehehe.
 
Ne kapirate temu,jedno hoće sad,drugo kasnije,za nekoliko godina,kako da postupi ona,kako on,na primer ona hoće da joj pravi bebu,on neće,tad,nego za nekoliko godina,a moze i situacija da on hoće da ona zatrudni i da joj pravi bebu,a ona tek hoce za nekoliko godina.

Ako ste godinama zajedno mozete da se dogovorite.
Jedno ce da saceka zbog drugog ali ne dugo.
Na kraju ce biti ili beba ili razlaz.
 
Dragi moji,
zamislite da se dugo godina zabavljate sa nekom devojkom u vezi i da se volite,ona Vam kaze da želi da postane majka,a Vi ne želite još uvek bebu,šta radite?Da li biste joj ipak pravili bebu,jer je ona želi,uprkos tome što Vi još uvek ne želite da budete otac?A šta bi bilo da Vi muškarci želite bebu?,a devojka neće još uvek da Vam je rodi,a da se oboje poduže zabavljate.
Pa isto u oba slucaja raskid kad se nisu usput ispitali pa je to jel bum neki
 

Back
Top