On ne zeli nista vise...

srecna lalica

Obećava
Poruka
94
Zelim da vam se obratim za pomoc oko jednog problema!Skoro sam bila sa jednim deckom u koga sam se jako zaljubila!Na pocetku veze mi je pricao jako lepe stvari i bio tu za mene!Medjutim ubrzo potom me je prevario sa bivsom devojkom!On nije zeleo da se svadjamo,ali ja sam zelela da napravimo pauzu,da utvrdim sta zelim i da li sam dovoljno zaljubljena u njega da mu to oprostim!Nije proslo mnogo vremena i ja sam ga nazvala da se vidimo,ali on mi je rekao da je odlucio da zapocne novi zivot i da ne bi mogao da nastavi samnom vezu zato sto me vise ne moze gledati u oci!Trudila sam se da to prevazidjemo ali kod njega uvek nailazim na zid kad pominjem pomirenje!Rekli su mi da se borim za ono do cega mi je stalo ali nisam sigurna da li imam snage za to vise!Jako mi je stalo do njega i boli me sto ne mogu da doprem do njega!Znacilo bi mi dosta vase misljenje i mozda neki predlog...
 
ostavi ga i suochi se, bila si dobra ali ne dovoljno dobra, iskorishcjena si i ne mozhe da se suochi sa tim da te je ipak prevario jer zna koliko ga volish, medjutim zaljubljenost dodje pa prodje, prebolecjesh posle nekog vremena, mozhda malo suza da ti bude lakshe i idesh dalje, jednostavno, mnogo je voleo tu devojku i pokushao je da posle nje voli tebe, nije uspeo, jbg pokushaj i ti da volish ali samo ako si sigurna da si prebolela, procji cje
 
ne nego te je zajebavao i sad pokusava da te otkaci - izvini ako zvuci malo direktno...

i tako je ! tebi to ne treba - sa ovom poslednjom recenicom ''zato sto ga navodno boli sto mi je to uradio'' zakljucujem da je kreten, ili je neki zesci mamin sin i njegovo srce ne moze da podnese to! (reci mu da se zavuce u misiju rupu) ili je kreten kojem je hobi ovo da radi...
 
Da ali kad smo raskidali molila sam da mi kaze istinu!Da li me je sve lagao sto mi je pricao,a on je prvo odbijao ista da mi odgovori,a onda rekao da sve sto je ikad rekao,da je rekao od srca i da je i dalje zaljubljen u mene,ali da ne zeli nista vise....Koliko nebulozno zvuci zar ne?
 
i ti si i dalje zaljubljena u tog lika?
pazi, bila sam u duzhoj vezi sa likom jednim, iskrenost i sve to tako, lepo je ishlo, dok na kraju nije mogao chak ni da mi kazhe da je sa drugom dok sam bila u grchkoj, saznala sam to na svirci , na kojoj smo bili svako za sebe, pa ti vidi, ni on mene u ochi ne mozhe da pogleda, ipak smo prezhiveli sve i svashta
 
srecna lalica:
veruj mi da sam mislila da se to meni nikad nece desiti...Dostojanstvo na prvom mestu,ali ne ide mnogo!
Pa da... Kao sto rekoh... :roll:
Devojke bre nikada ne znaju da cene kada je neki dobar decko pored njih, a uvek izgube glavu za nekim idiotom koji ce da ih gazi na svakakve nacine... :roll:
A kada se najzad opametite (da ne kazem "kad vam dodje iz dupeta u glavu") pa shvatite da ste tog kretena odavno trebale da sutnete i da se u potpunosti posvetite onom dobrom decku sa pocetka price, i da ga cuvate kao oci u glavi, tada je vec kasno... A onda cisto da ne bi ste bile bez decka, jer zaboga, devojke tesko podnose samocu (:roll::roll::roll: ), opet nadjete neku budalu i sa njim se vucete na isti nacin...

Trebao bih ada da ti kazem "Ostavi tog lika sto te je prevario i trazi nekog ko ce znati da te ceni", i to bi ujedno bio i najbolji savet, ali znam da me nikad ne bi poslusala, ni ti, niti bilo koja druga (nista licno)... Zato, idi juri za tim likom pa se vidimo na nekoj novoj tvojoj temi koju ces da otvoris za mesec-dva kada te opet bude povredio... :roll:

(eh, sto volim sto sam musko zbog ovakvih situacija:D)
 
srecna lalica:
Zelim da vam se obratim za pomoc oko jednog problema!Skoro sam bila sa jednim deckom u koga sam se jako zaljubila!Na pocetku veze mi je pricao jako lepe stvari i bio tu za mene!Medjutim ubrzo potom me je prevario sa bivsom devojkom!On nije zeleo da se svadjamo,ali ja sam zelela da napravimo pauzu,da utvrdim sta zelim i da li sam dovoljno zaljubljena u njega da mu to oprostim!Nije proslo mnogo vremena i ja sam ga nazvala da se vidimo,ali on mi je rekao da je odlucio da zapocne novi zivot i da ne bi mogao da nastavi samnom vezu zato sto me vise ne moze gledati u oci!Trudila sam se da to prevazidjemo ali kod njega uvek nailazim na zid kad pominjem pomirenje!Rekli su mi da se borim za ono do cega mi je stalo ali nisam sigurna da li imam snage za to vise!Jako mi je stalo do njega i boli me sto ne mogu da doprem do njega!Znacilo bi mi dosta vase misljenje i mozda neki predlog...

Vreme cini cuda.Sad je uzaludno da ti bilo ko bilo sta prica jer to nece pomoci :wink:
 
srecna lalica:
zato sto ga navodno boli sto mi je to uradio...Isreno mislim da me on samo sazaljeva,a meni to ne treba

Ovo je nesto najgore sto moze da mi se desi, da me neko sazaljeva :twisted:
Skoro sam prosao kroz slicnu situaciju, malte ne istu. Hoce da kaki nece da kaki.

A sto se tvoje teme tice odgovor je: [size=+2]nije vredan tebe[/size]
 
Mislim da dechko uopshte nema nameru da se miri sa tobom,i to ne zato shto ne mozhe da te pogleda u ochi,vec iz nekih drugih razloga... mozhda se vec pomirio sa bivshom,a mozhda je nashao neku trecu... sve u svemu,nije imao hrabrosti to da ti prizna,pa pakuje u shareni papir..:roll:
Batali ti to. :wink:
 
"....i tretiraš žene kao stoku! Mislim da je ovo poslednje presudno" :lol: 8-)

Pa, ovaj.... IDEMO DALJE!!
Ajd mala, novi list..imaš ih još svom srećom više nego dovoljno neispisanih...sad ide proleće, prave stvari tek dolaze..i ove godine, i u životu.....

a ta prevara....ma to je nebitno.... realno, nije moralo ništa da znači..(sad će da me napljuju)
 
vjerujem da ti nije lako..bez obzira sto neki ovdje govore "okreni novi list"...nije to lako..slichno sam se osjecala jednom..i jos uvijek(nije u pitanju prevara ali jeste nesto slichno) se tako osjecam..nista..samo se nadaj da ce te brzo proci...i to je to...
 

Back
Top