On ne zeli nista vise...

srecna lalica:
najgore sto uskuliram na par dana i mislim da sam uspela,da polako prolazi,ali uvek se nesto desi i ja mu posaljem poruku,pozovem ga...
isto sam se i ja osjecala.prvih 2-3 dana sam stvarno slala poruke....a onda....
I
I
I
I
V

*november rain*:
uchi da se kontrolishesh... samokontrola je chudo...
bicje ti lakshe, vjeruj mi...

sam se kontrolisala.sto da ja letim za njim kad on ne leti za mnom!
 
E zivot ide dalje...JBg on oseca krivicu...sta sad?! :?:?:? NIsta ides dalje..Boze moj...Glavu gore! A ako vec ne moze da se obuzdas onda ga uhvati za ruku,..i objasni mu da ne treba da ga grize savest ili da se oseca krivim...mada ja da sam na tvom mesti ne bih mogla da oprpstim tako nesto...Izvini ali godine i iskustvo cine svoje
 
OK, sad ce tebi DragonFly da kaze vrlo praktichne stvari za reshavanje svih problema (dakle, ova tehnika je primenljiva u svim sferama zivota, pochev od ljubavnih, shkole itsl.).
Govorim iz lichnog iskustva, tj. generalno pre par nedelja, kad su me kontrolni uzasno nervirali i kad mi je prekipelo sve zivo. I dobio sam cetvorke i petaje *hahahaha*

1) Skupish najcar drushtvo i odesh na pivo. Uz alkohol je smejanje mnooogo lakshe, ali samo gledaj da se ne napijesh. Niko nije toliko ochajan da bi se napijao.
2) Dodjesh kuci i naspavash se lepo. Od alkohola i fizickog umora najlepshe se spava, s tim da, opet napominjem, ako preterash u oba sluchaja, budjenje nece biti bash prijatno.
3) Sad kad ti se produvala malo glava, sednesh i kontash (razmishljash). Ali, kontash glavurdom!
4) Najbolja stvar bi bila da, ako te ne mrzi da pamtish, pobacash stvari na papir i podelish na pozitivno i negativno. Neka pitanja koja bih ja postavljao da sam na tvom mestu su:
- Shta je to shto imam sada?
- Shta je to shto mi odrzava misao o njemu?
- Kako se on odnosi prema svemu tome i da li taj odnos protivurechi mom?
- Koliko takav odnos traje (poshto te ochigledno kulira i zeza)?
- Shta ja dobijam u svemu tome?
i, na kraju, kad stavish sve to na vagu, zapitash se: - Da li je vredno toga?

5) Suochi se sa problemom. Tri puta podelish, ali, DODJAVOLA, jednom presechesh :D :D
6) Onda lepo nazovesh choveka i kulturno mu kazesh: "Ej, bre, napasesh mi se guznih kolutica", "Dabogda te sexo vagon zita... zrno po zrno" ili ga pozovesh da poprichate na temu i kazesh mu shta mislish (ali, prvo mu predlozi da poprichate :D :D ). Ako te i tu iskulira, ili bude ono "cile-mile"... Shto bi se reklo "Ma duvaj frajeru"! Ako te ne iskulira, a ti gledaj shta cesh i kako cesh. To bi vec trebala da znash, poshto si "delila i sekla"...
7) Onda lepo opet skupish drushtvo i odesh na pivo da slavish!!! I idesh dalje. I nema da kukash.

U svakom sluchaju, sve vreme razmishljaj RACIONALNO! Dakle, ne ona "ja njega volim" patetika, niti "jao shto ima lepe ochi, ljubi ga majka" fazon, nego MOZGOM! Nazalost, mi nismo narod koji ume da razmishlja racionalno (chast izuzecima), ali barem probaj. To ti je jedini nachin da to reshish kako treba!

***The author of this message does not in any way endorse or support drinking, purchasing or selling of alcoholic beverages or other C2H5OH drinks to minors and underage children.*** hehehehehe

Bezveze je ponizavati se i moljakati nekog ko te stalno kulira, isto kao shto je bezveze pishati uz vetar koji duva 80km/h tebi u lice!!! Zamisli koliko cesh biti mokra. Osim ako ne sedish na WC sholji... :D :D Ali, kapirash shta hocu da kazem.
Valjda sam pomogao.
Pozdrav
 
C2H5OH je za opushtanje... Svako treba da se izduva, a umesto da lomi kichme i divlja okolo, bolje da ode da se malo proveseli, ali, kao shto napomenuh, NIKAKO da se napija!!! Chisto da digne malo raspolozenje... Meni uvek pali! Razmumem da nekome ne prija. U tom sluchaju, NE PIJ!!! :D :D :D Popij neki sokic!!

Da... evo... stidim se... Samo nemoj da me terash u coshak... *blush* *shy* :D
 
Kad_LupimLupim:
Pa, smuvaj se sa nekim od drugova, sta te sprecava... ili mozes evo sa DJ-om, mogu ti dam i pisanu garanciju da je dobar decko (:

hehe problem je sto meni su drugovi iskljucivo drugovi...ali ok,hvala ljudi dosta mi je lakse uz ovih par objektivnih saveta!Sagledala sam stvar sa druge strane...nije proslo ali je bolje...uz to je i lepo jutro bilo...
 

Back
Top