ON I SMS...

haha.... moj sadasnji decko prije nego sto smo se poceli zabavljati, ja mu napisala sms kad on mene zove, kaze: ma sta mi pises sms, pa nisam ja zensko da pisem poruke!!

a evo sad smo zajedno i gotovo da samo preko sms komuniciramo, retko telefoniramo!!! eto vidis da se i muskarci mog menjati .... ako hoce hehe... ;)

otkud znas da bas on pise te sms-ove
 
...a najvise me nervira kad dobijam one "poeticne" poruke, njih nikako ne podnosim....
...kao mpr. ovu koju sam sinoc dobila (pazi sad!):
"Da li znas da je bela milka ustvari obicna cokolada
koja je pobelela od muke kada je saznala
da nije ona najsladja na svetu, nego ti!"
Katastrofa!

stvarno debilizam
 
ni ja ne volim patetične sms,pp itd...volim da je duhovito i dvosmisleno,ili ono suvo realno,pomalo sirovo..
samo me nemoj daviti s onim ''ljubavi,toliko mi značiš,
ne mogu bez tebe,ti si mi sve...'' bolje umesto toga napisati ''gde si mačko,tako si poželjna..'' :D
 
ni ja ne volim patetične sms,pp itd...volim da je duhovito i dvosmisleno,ili ono suvo realno,pomalo sirovo..
samo me nemoj daviti s onim ''ljubavi,toliko mi značiš,
ne mogu bez tebe,ti si mi sve...'' bolje umesto toga napisati ''gde si mačko,tako si poželjna..'' :D

Gde si ribice..tako bih te *****..********..******&************!:D
Edit: pih cenzura
 
Ja sam umrela od smeha kad mi je dečko jednom iz čista mira, ničim izazvan, u po dana poslao SMS "Brkati smuđu".

I ništa posle toga, nismo nastavili sa sms-ovima, samo sam se smejala ceo dan...
 
SMS poruke su umetnost. Da izrazi emocije i saop$ti informacije u 160 karaktera i pri tome ostane razumljiv, ne mozhe svaki brdjanin i neandertalac... samo homosapiens. SMS je mala stvar koja kazuje puno o ljudima koji nam ga $alju
 
Моја јача половина воли да куцка порукице...разменимо их бар 4-5 у току дана, док нисмо заједно.
И куцка подугачко, све напише, где је, с ким је, шта ради...:lol:
А ја му, наравно, верујем.:-D
 
Sms mi je ok na pocetku komunikacije... Kao neka vrsta upoznavanja, iako obozavam da ih kucam, umeju da smore. U pocetku mi je bas zanimljivo ono beskrajno dopisivanje, neke dvosmislene porukice koje mi izmamljuju osmeh, ali ne volim smarajuce prepiske. Kada prodje taj period, onda mi je poziv mnogo laksi i brzi, mada ni tada nisam protiv nekog sympa ili interesantnog sms-a.:)
 
cak dva momka sam upoznala putem sms-a,obe su zavrsile neslavno!Pa zato sad samo zbog onog "nikad ne reci nikad",kazem da bi to opet uradila,a molim Boga da se ne desi!Mada mislim da to ipak ima svoje prednosti!Ko to nije iskusio glupo je da o tome raspravlja!
 
Mrzim SMS-ove (kao i PP-ove), kratko i uvek posle dosta vremena odgovaram na njih, ако i odgovorim...

Problem je što ne mogu preko tastature da se izrazim kako hoću, nešto me uvek tera da povučem neku granicu negde.
 

Back
Top