Quantcast

Omiljeno TV lice i TV lice koje vas iritira...

jelena1974

Zainteresovan član
Poruka
245
Cela ekipa `udarnih ` pinkovih emisija je katastrofa(sani,suzana,drgana etc),ali je najveca katastrofa ona Sanja Marinkovic,cije krestanje nemam zivaca da slusam,kao ni slihtanje gostima i veciti `ufuravanj` u neke fazone!
Ubeljivo najsimpaticniji mi je Bojan Dimitrijevic sa b92,mada i onaj mucenik sto vecito vraca u zivot posrnule vodieljke i misice moze da prodje!

lady me

Aktivan član
Poruka
1.801
stivlim:
... a nervira me lik koji vodi vesti na B92 (koluta ocima i drma glavom kao blesav)
:lol:
i mene isto, ne mogu da se skoncentrisem na vesti od svih tikova koje ima...

Omiljeni: Memedovic, Voja, Deki, Tanja Peternek, Zeka (mada mi je simpaticniji u jutarnjem nego u Milioneru)...

Omrazeni: Onaj lik sto vodi kviz Sam protiv svih, Dakicka... kompaniju sa Pinka necu da nabrajam jer ne spadam u njihovu ciljnu grupu...

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.825
jelena1974:
Cela ekipa `udarnih ` pinkovih emisija je katastrofa(sani,suzana,drgana etc),ali je najveca katastrofa ona Sanja Marinkovic,cije krestanje nemam zivaca da slusam,kao ni slihtanje gostima i veciti `ufuravanj` u neke fazone!
Ubeljivo najsimpaticniji mi je Bojan Dimitrijevic sa b92,mada i onaj mucenik sto vecito vraca u zivot posrnule vodieljke i misice moze da prodje!
Si sigurna da se zove Bojan!?!?!?! :?
Pre bih rekao Goran!!! :lol: :wink:

jelena1974

Zainteresovan član
Poruka
245
Shinoda:
jelena1974:
Lapsus!
Bojanu Dimitrijevicu nije mesto na ovom topicu
ne zamerite.. :wink:

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.825
jelena1974:
Shinoda:
jelena1974:
Lapsus!
Bojanu Dimitrijevicu nije mesto na ovom topicu
ne zamerite.. :wink:
Ne zameramo!!! :wink:

GaryC

Početnik
Poruka
3
Nekada se oko Olje Beckovic delio Beograd na nase i o one druge, danas se ljudi otkrivaju kroz komentare o seseljovcima (prikriveni SPS) ili Oliveri Kovacevic (koja je najglasnija sa pink krilaticom "svi su oni isti")

Best; prirodni, prijatni, elokventni, OBRAZOVANI, VASPITANI, da ih pozelis za komsiju: Zorana , Zeka, Dragana jutanji program RTS, Bilja Pink...

originalni,hvala im: Maja Uzelac, Luna Lu (21 vek)...

klasik (ne dirajmo ih): Dimitrijevic, Lane, Minimax (ceo opus), Bujosevic, Adanja

narodnajci u pozitivnom smislu: Memedovic, Voja, Peternek (sa gradskim smekom)

dobar prosek, vrse uticaj: Anja...

foliranti - ne vrede koliko zauzimaju prostora: Dakic, Kovacevic, Lekic

sund: Ognjen, maneken, Suzana, Ruska, Vanja......

vanzemaljski simpaticna: Sandra Hugo

niz lepih, prijatnih, savrsenih voditeljki vesti: Zvezdana..., I kanal nekoliko

mnogo dale ali ih vise nema:
Tanja Stefanovic i ona drska crnka sa Politike, bivsa najveca zvezda sa 3K koja se prodala Pinku pa sam joj ime zaboravio...

Hteo bih ovom prilikom da izrazim saucesce generacijama koje su rasle uz Ognjena i ekipu sa .

GaryC

Početnik
Poruka
3
>>> Ti bas gledas TV
Kakav je ovo forum, jel to vi svi radite u telegrafskoj agenciji.
Djenka, gledam TV, idem u bioskop, pozoriste, citam knjige, lutam ulicama, surfujem internetom, zenske oci skeniram, slusam muziku itd. sve sto bi se ocekivalo od normalnog coveka.
Mnogi ce ti reci da nista od ovoga ne rade - jer im niko nije postavio pitanje: "A odakle potice misljenje o bilo cemi, nije valjda da ti nadolazi iz du...."

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.