Quantcast

Omiljeno TV lice i TV lice koje vas iritira...

B

Blue vortex

Gost
Zalosno, ali nemam omiljenu facu na tv. Oni stvorovi sa pink televizije ne zasluzuju da se pojave pred kamerama.
Gadim se :evil: svih tipova koji su:
1. nadmeni (ne uvazavaju sagovornike)
2. foliranti (izigravaju ko zna sta, prave se pametni, da su "face", misle da je sustina u izgledu a ne u glavi i sl.)
3. nekulturni (zvacu, drze ruke u dzepovima)
4. zlobni i pakosni (maltretiraju sagovornike, ironisu)
5. narcisoidni (tv im sluzi sa sopstvenu promociju)

Pod navedne kategorije spadaju svi mladji voditelji (koje sebe vole da nazivaju novinarima) i naravno R. Jakic.

Kao klinac sam obozavao da gledam Mihaila Kovaca :D i Miru Adanju Polak :D . To su novinari, a ne ova stvorenja koja im nisu ni za mali nokat.

G

gost80

Gost
Najbolji voditelj je Denis Latino sto vodi Latinicu na HRT1, pa Tarik Filipovic, hrvatski milijunas, mislim da bi nasi voditelji trebali da se zaista ugledaju na hrvatske, ljudi su toliko daleko od nas u svemu, a posebno se ovo odnosi na Oliveru Kovacevic sa Pinka, zena je toliko nenormalna, ne shvata da je ona tu da postavlja pitanja i izvuce sto vise od gostiju, a ne da daje svoje misljenje koje nas bas, ama bas neinteresuje. Zao mi je ako niste imali priliku da gledate hrvatske voditelje, stvarno biste se slozili sa mnom.

I

IVONICA

Gost
postoji u crnoj gori tv in.na toj televiziji je tesko naci nekog imalo simpaticnog.postoje dvije osobe koje me posebno iritiraju.maja krstajic i lana sekulic su voditeljke koje vi nemate priliku da gledate i nemate pojma koliko ste srecni zbog toga :lol: dvije osobe koje mi se zaista jako svidjaju su milan kalinic i ana mihajlovski.i nije mi bas najjasnije zasto ana vise ne ucestvuje u letecem startu.nadam se da je to samo privremeno jer je i miki peric koji je jednom ucestvovao umjesto ane lik koji me po malo iritira.ima glupi americki fazon sa cestim ponavljanjem ja sam miki peric.to je toliko bezveze.ako vrijedi zapamticemo ga i bez insistiranja na svom imenu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.