Omiljeni strip junak

Ipak Zagor,ne moze se zaboraviti odrastanje uz njega,iako su ove nove epizode podosta izgubile na kvalitetu.Inace Nejtan Never mi je takodje ekstra junak,preporucio bih ga svima,ali pre svega za citanje jer je za skupljanje podosta skup sto najbolje znam po debljini mog novcanika.
 
Iz Sandmana? Preslatka je. :heart:

Moj izbor:

galeria5.jpg
 
Steta je samo sto je na nasim prostorima mimo ustaljenih Boneli edicija koje nesumljivo vode primat na ovim prostirima promaknu i pojedini jenaci skoro nezapazeno.

recimo
Dzudas,Price sa divljeg zapada,Badi Longvej, koje obradjuju klasicnu Western tematiku (pravi povracaj u detinjstvo i vreme kad nam je Dzon Vejin bio idol pored Dzoni Vajsmilera)


a od novijih bi izdvojio Lazarus Leda koji svojoim sirokim spektrom zanrova zasluzuje da se na njega ne zaboravi iako je na ovim prostorima prosao ko bos po trnju...
autori su najvise zasrali stvar sa konstantnim menjanjem crtaca i uvodjenjem u projekat pojedinih koji nebi trebali da uopste drze tus u olovku u ruci....
 
jedan od omiljenih je ovaj iz avatara. od onih smesnih jos npr iznogud. a od pravih iznad svih je ken parker, porucnik bluberi, nepravedno zapostavljeni kit teler i cela njegova ekipa.

molim objasnjenje: kako da ubacim par slicica direktno iz kompjutera? znam da ima ono umetni slicicu ali kako bas iz kompa
 

Back
Top