Olympiacos F.C.

Necete nas izbaciti. I nije cela Srbija uz njih. A Johnny mislim da ces obucen u narodnu nosnju da trcis do Londona... :lol:

S'verom u Boga!

U pravu si za ovo da nije cela Srbija uz njih, ali garantujem za 99% pravih Srba da jesu! Ja Olimpijakos smatram domacim klubom, zaista ga volim. Vidis li da su njihovi navijaci svim srcem uz nas, pomazu nam kako stignu, treba li ppominjati vezu izmadju Delija i njih...

A vi Celzijevci uzivajte u plavetnilu preko TV ekrana, ali ne bojite se, necete dugo, Celzi mora PASTI,fudbal mora pobediti kad tad :) !

p.s. U narodnoj nosnji necu ici u London ni mrtav, idem kod brace Grka da pijemo i jedemo i igramo sirtaki!

GORECE OLIMP!
 
"A vi Celzijevci uzivajte u plavetnilu preko TV ekrana, ali ne bojite se, necete dugo, Celzi mora PASTI,fudbal mora pobediti kad tad !"
:lol: :lol: Sa ovom izjavom podsecas me na Nikolica :lol: (ne mislim to u negativnom kontekstu ja sam glasala za njega :D )
A ne sekiraj se, gorece Olimp dok ga mi ne ugasimo. :D S' verom u Terija. Nama ne treba Bog, dovoljan je Teri. :D

Inace i ja moram da priznam da su me Grci odusevili sa onim natpisom. :)
 
Hvala Vam braćo Grci

18.jpg
 
"A vi Celzijevci uzivajte u plavetnilu preko TV ekrana, ali ne bojite se, necete dugo, Celzi mora PASTI,fudbal mora pobediti kad tad !"
:lol: :lol: Sa ovom izjavom podsecas me na Nikolica :lol: (ne mislim to u negativnom kontekstu ja sam glasala za njega :D )
A ne sekiraj se, gorece Olimp dok ga mi ne ugasimo. :D S' verom u Terija. Nama ne treba Bog, dovoljan je Teri. :D

Inace i ja moram da priznam da su me Grci odusevili sa onim natpisom. :)

Kad nekome kazes da te podseca na Nikolicqa to je Automatski negativan kontekst, a za mene i uvreda. Tog coveka ne podnosim ali dobro...necemo o tome.

KOSOVO JE SRCE SRBIJE! HVALA GRCKOJ BRACI!
 
S'verom u Boga!

U pravu si za ovo da nije cela Srbija uz njih, ali garantujem za 99% pravih Srba da jesu! Ja Olimpijakos smatram domacim klubom, zaista ga volim. Vidis li da su njihovi navijaci svim srcem uz nas, pomazu nam kako stignu, treba li ppominjati vezu izmadju Delija i njih...

A vi Celzijevci uzivajte u plavetnilu preko TV ekrana, ali ne bojite se, necete dugo, Celzi mora PASTI,fudbal mora pobediti kad tad :) !

p.s. U narodnoj nosnji necu ici u London ni mrtav, idem kod brace Grka da pijemo i jedemo i igramo sirtaki!

GORECE OLIMP!

A jeli? :lol: Ne bih rekla! :D
 
Jedini veliki klub iz Engleske koji pobjedjuje na viteski nacin...nikoga ne zelimo da osramotimo...
Mogli smo bez pretjerivanja dati 10 golova...jedan gol je ponisten neposteno...
Jedini igraci koji su nesto pokazali su Torosidis(koji je bio jedina svijetla tacka i u prvom mecu) i Belusi koji je nesto pokusavao i pogodio precku...ali ga je onda ``isamaralo``nekoliko igraca i tu je bio kraj :mrgreen:
toliko o velikom iznenadjenju:smile:
utakmica je vise izgledala na trening:mrgreen:
 

Back
Top