Olympiacos F.C.

Očigledno ne znaš GATE 7 :rolleyes:
Da su vaši ludi najbolje sam se uverio protiv Liverpula...kakvo je to bilo gromoglasno navijanje :cry: a inače vidim koliko su "ludi" da gledaju utakmicu kad počinje drugo poluvreme a vaši "ludaci" još piju čaj i grickaju keksiće po bifeima na stadionu :oops:
 
A ko ti je rekao da nas interesuju karte...pa nismo mi kao vi da nas interesuju cene karata...mi kad hoćemo ulazimo i bez njih...ne brinite,imamo za vas spremljene keksiće i čajeve svih vrsta na našem stadionu. :lol: :lol: :lol:
 
Olympiakos - Chelsea 0:0


Sastavi:

Olympiakos: Nikopolidis, Cesar, Stoltidis, Galetti, Kovačević, Đorđević, Zewlakow, Antzas, Ledesma, Pantos, Torosidis
Chelsea: Čech, Cole, Makelele, Essien, carvalho, Cole J., Drogba, Ballack, Malouda, Alex, Belleti

Prvo poluvrijeme:

Nakon što su Grci izvrsno otvorili utakmicu i sasvim kontrolirali igru u prvih deset minuta susreta, inicijativu je preuzeo Chelsea, a Olympiakos se bacio na defenzivu.

Najbolju priliku za vodstvo Chelsea je imao u 21. minuti nakon što je Kalou loptu odbio glavom prema drugoj stativi gdje ju je čekao Carvalho, ali njegov udarac brani Nikopolidis.

U 29. minuti na sličan način uzvraćaju Grci. Stoltidisov udarac glavom prozujao je tik uz vratnicu Petra Čecha.
 
Nikad nisu imali svoje mesto među velike i slavne timove Engleske i to će im biti rak-rana dok postoje...čisti snobovi i teški buržuji su bili krem plavaca koji su preko svojih firmi dovodili zalizane žutokljunce na stadion i oni su činili to "grotlo" navijača...upravo zato ste mi ubedljivo najomraženiji klub na planeti. :twisted:
 
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
realcms984966457200822025738.jpg
 
Tako je braco Grci! Odmah se vidi ko su nasa braca! Grci, pa Rusi! Kakvu ste atmosferu napravili...stvarno svaka chast.

Molim vas izbacite shugavi Chelsea, molim vas. Cela Srbija je uz vas.

Joj kad ih budete izbacili ima da otrcim do Grcke preko Kosova obucen u narodnoj nosnji i da izljubim Predraga i Darka ko bracu rodjenu!!!
 
Tako je braco Grci! Odmah se vidi ko su nasa braca! Grci, pa Rusi! Kakvu ste atmosferu napravili...stvarno svaka chast.

Molim vas izbacite shugavi Chelsea, molim vas. Cela Srbija je uz vas.

Joj kad ih budete izbacili ima da otrcim do Grcke preko Kosova obucen u narodnoj nosnji i da izljubim Predraga i Darka ko bracu rodjenu!!!
Даће Бог да их избацимо!;)
 

Back
Top