Olimpijske igre u Londonu 2012. i mogući inscenirani "teroristički" napad

a sta ako ipak bude?? suvise je nagovestaja..zion...maskota sa jednim okom......cela ideja je logicna...age of aquarius umalo sto nije poceo....a to je rok,za pocetak vladavine nwo-a...gde ces bolji uvod za uvodjenje vandrednih stanja u svetu od napada na london

videcemo....jest, realno,zvuci idiotski...ali,posle 9.11 i pasosa koji je iz dzepa na kosulji ispao otmicaru kroz kokpit i pretrpeo exploziju i sto cuda,te nadjen netaknut.......u sve mogu da verujem

Baš tako nekako...

neko da baci neku lovu???:per:

A sto se pileta tice, ako si ti navikao da prdezom inhaliras svoje sinuse, ne znaci da svi to rade.

Bacam ja. Ali u koji koš?

Ko je pile? Svađaš se sa nečijim nickom? Ili avatarom. Sa sinusima od nosioca ovog nicka je sve u redu, jer su osunčani. Ovo sa inhaliranjem važi za žderače kobasica od svinjskih tumora i ostalih buđavih đakonija.

ala je vama dobro

Ma ne treba nam droga. Kad bismo se drogirali bili bismo potpuno normalni. No ipak malo prelistaj i analiziraj temu. A Olimpijada nije daleko...
 
Као што су ове карте предвиделе напад 9.11.

http://2.***************/_basraNod1Ms/TADZkC9XXNI/AAAAAAAABgg/k4DPZ5WDi20/s1600/illuminati+cards.jpg

Изливање нафте у мексичком заливу

http://4.***************/_basraNod1Ms/TADSvq9rNxI/AAAAAAAABgY/fxbM6-kX01o/s1600/ILLUMINATI+Card+Game+BP+Oil+Spill.png

Могуће да ова карта представља будући терористичи напад у Лондону

Combined_disasters.jpg


У првом плану су пет особа различитих раса што представља олимпијске кругове. А ту су и боје тих кругова:
hssfile1749.jpg

Ovaj toranj na kartici je isit onaj iz Tokia, a vreme na kartici je gotovo identicno vremenu kada se desio zemljotres, koji je izazvao cunami i ono sa nuklearkama...
 
Mozda, ali uporedi sliku...

034d02b3966c.jpg


Kazi sad na koji vise lici?

P.S

A koliko vidim ovaj u Londonu ima crtice (rimske borjeve?), a ne arapske kao ovaj u Tokiu.

Ozi nema pojma... To je kao da na slici imaj Yuga a kazes to je ferari..

Isto kao sto je ono izlivanje nafte moglo da bude izlivanje nafte iz Exxon Valdez-a..
 
Poslednja izmena:
Ovaj toranj na kartici je isit onaj iz Tokia, a vreme na kartici je gotovo identicno vremenu kada se desio zemljotres, koji je izazvao cunami i ono sa nuklearkama...

Može da bude i kao onaj iz San Franciska, prdon, pardon, San Fierra, video sam u video igrici GTA San Andreas pre nekoliko godina. Ali tamo se ne održava Olimpijada 2012.


fart-fart-gas-gross-smiley-emoticon-000602-large.gif
fart-fart-gas-gross-smiley-emoticon-000602-large.gif
fart-fart-gas-gross-smiley-emoticon-000602-large.gif


Тај торањ на карти представаља Биг Бен у Лондону.

3053-1247491852-big-ben2.jpg

Da, jer su tamo OI 2012. London = Zion.

Mozda, ali uporedi sliku...

034d02b3966c.jpg


Kazi sad na koji vise lici?

P.S

A koliko vidim ovaj u Londonu ima crtice (rimske borjeve?), a ne arapske kao ovaj u Tokiu.

Evo ga:



gallery241.jpg




San Fierro. Ali tamo se ne održava virtualna Olimpijada 2012.

Ozi nema pojma... To je kao da na slici imaj Yuga a kazes to je ferari..

Isto kao sto je ono izlivanje nafte moglo da bude izlivanje nafte iz Exxon Valdez-a..

Pusti Ozi. Ako si član SPS-a onda i fića može da ti bude lamborgini.

Izlivanje nafte je posebna tema. Ovo je priča o OI 2012. Zion...

Ce vidimo ako ne bude nista ce ismevamo :D

Pečatiram. Ete ja ću prvi se ismevam...
 
Niko nije vidovit i niko ne može predvideti šta će ko uiraditi, jer budućnost ne postoji, pošto imamo slobodnu volju. Svi događaji su isplanirani.

Sada si rekao mnostvo kontradiktornosti...
Ako imamo slobodnu volju onda dogadjaji nikako nemogu da budu isplanirani, ako su isplanirani onda je nemamo i budicnost je vec isplanirana i moguce ju je videti.....
 
Sada si rekao mnostvo kontradiktornosti...
Ako imamo slobodnu volju onda dogadjaji nikako nemogu da budu isplanirani, ako su isplanirani onda je nemamo i budicnost je vec isplanirana i moguce ju je videti.....

Upravo ovo sam hteo da napisem...

A ovaj toranj iz Tokia je potpuno isti kao na slici, cak i na vrhu ima ovu antenu...

Inace samo da se razumemo, ja ne verujem u ovo, bar ne do te mere da cu da budem zaludjen, ali iznosim cinjenice za koje znam, a i sumnjam da je slucajnost da neko nacrta potpuno isti toranj i na njemu stavi vreme a nekoliko godina kasnije tacno u to vreme se dogodi katastrofa i to ni manje ni vise nego kombinovana... Inace toranj se zove Wako... I kao sto rekoh zemljotres se dogodio tacno u vreme koje kartica pokazuje.
 
Sada si rekao mnostvo kontradiktornosti...
Ako imamo slobodnu volju onda dogadjaji nikako nemogu da budu isplanirani, ako su isplanirani onda je nemamo i budicnost je vec isplanirana i moguce ju je videti.....

Ne ja časti mi. Nijednu. Nisi shvatio da pojedinac ima slobodnu volju da čini šta hoće, i da njegove postupke niko ne može predvideti, ali kad se pojedinac utopi u masu... masa postaje slepa gomila, koja se može voditi kao slepac, što odlično znaju sionski mudraci, i to i čine. Pa se događaji vezani za masu lako planiraju i postižu. Svaki sionski mudrac može isplanirati i izvesti neki teroristički napad, pad neke vlade, ili čak rat, i onda reći da je znao da će biti tako, ukoliko je pre toga pisao ili govorio o tome, ili puštao sublimirane poruke. Ništa nisi shvatio. Mislio sam da si pametniji. To ti je kao ono: ja sam pesimista na planu mikrokozma, ali optimista na planu makrokozma. Dakle, budućnost mase je isplanirana inamerno vođena, jer je većina pojedinaca nemoćna da se odupre nečemu što snalazi masu, dok pojedinci mogu da utiču na svoje pojedinačne živote. Mene, recimo, niko ne može naterati da kupim GMO hranu sa kodom HACCP u konzervama, kutijama ili kesicama, ma šta pokušao, jer ja ne dam svoj novac za to srranje. Ali ako me pogodi nekakva nagla promena vremena, klimatski poremećaj ili ne daj bože rat - to je nešto na šta ne mogu uticati. Pamet u glavu.

Upravo ovo sam hteo da napisem...

A ovaj toranj iz Tokia je potpuno isti kao na slici, cak i na vrhu ima ovu antenu...

Inace samo da se razumemo, ja ne verujem u ovo, bar ne do te mere da cu da budem zaludjen, ali iznosim cinjenice za koje znam, a i sumnjam da je slucajnost da neko nacrta potpuno isti toranj i na njemu stavi vreme a nekoliko godina kasnije tacno u to vreme se dogodi katastrofa i to ni manje ni vise nego kombinovana... Inace toranj se zove Wako... I kao sto rekoh zemljotres se dogodio tacno u vreme koje kartica pokazuje.

Upravo sam ja napisao kako je sve moguće…

Uvažavam skepticizam. Ali videćemo uskoro šta će biti. Niti je Tokio Zion 2012. niti je taj toranj u Tokiju meta sionskih mudraca.

Odlično razmišljaš. Samo si prevideo jednu stvar, a to je da je neko namerno pustio sublimiranu poruku preko crteža. Uostalom, odgledaj još jednom video iz uvodnog posta.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne ja časti mi. Nijednu. Nisi shvatio da pojedinac ima slobodnu volju da čini šta hoće, i da njegove postupke niko ne može predvideti, ali kad se pojedinac utopi u masu... masa postaje slepa gomila, koja se može voditi kao slepac, što odlično znaju sionski mudraci, i to i čine. Pa se događaji vezani za masu lako planiraju i postižu. Svaki sionski mudrac može isplanirati i izvesti neki teroristički napad, pad neke vlade, ili čak rat, i onda reći da je znao da će biti tako, ukoliko je pre toga pisao ili govorio o tome, ili puštao sublimirane poruke. Ništa nisi shvatio. Mislio sam da si pametniji. To ti je kao ono: ja sam pesimista na planu mikrokozma, ali optimista na planu makrokozma. Dakle, budućnost mase je isplanirana inamerno vođena, jer je većina pojedinaca nemoćna da se odupre nečemu što snalazi masu, dok pojedinci mogu da utiču na svoje pojedinačne živote. Mene, recimo, niko ne može naterati da kupim GMO hranu sa kodom HACCP u konzervama, kutijama ili kesicama, ma šta pokušao, jer ja ne dam svoj novac za to srranje. Ali ako me pogodi nekakva nagla promena vremena, klimatski poremećaj ili ne daj bože rat - to je nešto na šta ne mogu uticati. Pamet u glavu.

Slobodna volja zahteva mogucnost izbora, isto tako kao sto tebe niko nece naterati da jedes meso ( ili tako nesto ) nemoze mene naterati dauradim nesto protiv svoje volje. Opet pises kontradiktornosti. Jer ako je buducnost isplanirana slobodna volja ne postoji jer nas sve usmerava ka dogadjaju koji je umesto nas neko frugi isplanirao... Misliom sam da si pametniji...
 
Upravo sam ja napisao kako je sve moguće…

Uvažavam skepticizam. Ali videćemo uskoro šta će biti. Niti je Tokio Zion 2012. niti je taj toranj u Tokiju meta sionskih mudraca.

Odlično razmišljaš. Samo si prevideo jednu stvar, a to je da je neko namerno pustio sublimiranu poruku preko crteža. Uostalom, odgledaj još jednom video iz uvodnog posta.

Ma nisam ja skeptik, sklon sam da poverujem u ovo, najvise iz dosade i iz zelje da se vise dokaze da se ili sve zna i planira ili da postoji natprirodno... Nebitno...

The truth is out there...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slobodna volja zahteva mogucnost izbora, isto tako kao sto tebe niko nece naterati da jedes meso ( ili tako nesto ) nemoze mene naterati dauradim nesto protiv svoje volje. Opet pises kontradiktornosti. Jer ako je buducnost isplanirana slobodna volja ne postoji jer nas sve usmerava ka dogadjaju koji je umesto nas neko frugi isplanirao... Misliom sam da si pametniji...

I imaš mogućnost izbora, na planu mikrokozma, ali nemaš nikakav izbor na planu makrokozma. Što znači, apsolutno sve što se tiče tvog života je tvoje, i stvar je slobodne volje. Ali što se tiče društvenih događaja, tu nemaš nikakav upliv, jer nisi sionski mudrac. Sve sam lepo objasnio gore, ne kapiram kako ne kapiraš. Zašto opet pišeš kontradiktornosti? Zašto ne čitaš što je napisano? Ko kaže da je individualna budućnost isplanirana? Naravno da nije. Isplanirani su, do detalja, od strane sionskih mudraca, svi budući društveni događaji, a oni nemaju nikakve, ali nikakve veze sa nečijom ličnom slobodnom voljom. Misliti i srrati nije isto. Koga je briga šta si mislio, kad ne umeš da pročitaš i razumeš nekoliko rečenica... a da ih pri tom ne izvrneš.

Ma nisam ja skeptik, sklon sam da poverujem u ovo, najvise iz dosade i iz zelje da se vise dokaze da se ili sve zna i planira ili da postoji natprirodno... Nebitno...

The truth is out there...

Dobro je, ali više se oslanjaj na zdrav razum.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Karte Iluminata... :think:
Znaš šta meni nije jasno? Za koji nas vrag iluminati opominju i to u šiframa? Zašto bre preko karata? Zašto ne ju tjub, brošure, knjige...?
Nema logike, ama ič.
Oni to sve prave, koliko kapiram ovu priču, a ovamo nam skreću pažnju. Da se zaštitimo valjda, žao im žena, staraca i male dece :mrgreen:

Ima li neki dokaz, bilo kakav, da su te karte zaista izšle pre toliko godina? :think:
Ako jesu, zar nije logičnije da je neko baš to iskoristio kao lajt-motiv, da je nekome baš na osnovu lude mašte autora karata sinulo da obara STC i pali Pentagon? ( ne mogu ni sama da verujem da ovo pišem, ali 'ajde :) )

Karte služe za igru, kockanje, gradjenje kule od karata, ali to samo za one sa mirnom rukom, a ne kao kristalna kugla ili glasilo vidovnjaka. Ili su mene nešto pogrešno informisali? :think:
 
Karte Iluminata... :think:
Znaš šta meni nije jasno? Za koji nas vrag iluminati opominju i to u šiframa? Zašto bre preko karata? Zašto ne ju tjub, brošure, knjige...?
Nema logike, ama ič.
Oni to sve prave, koliko kapiram ovu priču, a ovamo nam skreću pažnju. Da se zaštitimo valjda, žao im žena, staraca i male dece :mrgreen:

Ima li neki dokaz, bilo kakav, da su te karte zaista izšle pre toliko godina? :think:
Ako jesu, zar nije logičnije da je neko baš to iskoristio kao lajt-motiv, da je nekome baš na osnovu lude mašte autora karata sinulo da obara STC i pali Pentagon? ( ne mogu ni sama da verujem da ovo pišem, ali 'ajde :) )

Karte služe za igru, kockanje, gradjenje kule od karata, ali to samo za one sa mirnom rukom, a ne kao kristalna kugla ili glasilo vidovnjaka. Ili su mene nešto pogrešno informisali? :think:


Cak i da je neko dobio ideju od karata, kako je tacno izazvao zemljotres u 2:47 kako tamo pise, sto se poklapa sa vremenom na kartici?
 

Back
Top