Olimpijakos vs.Adem_ks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Dobar dan,dame i gospodo!Mi smo danas na debati meseca,Adem Krasnići protiv Olimpijakosa!Uz mnogo zanimljivih tema koji prate događaje na Kosovu od juna do avgusta 2009.,komentarisanje svih 62 priznanja unliteralnog proglašenja Kosova,odnosi Albanije i Srbije!

Da pozdravimo dve iskusne lobiste,g.Olimpijakos sa svojih 9000 postova,i g.Adem Krasnići i njegovih 10 000!
 
Чињенице су да си ти и адем ноторни антисрби. Олимијакос је србин са паметним резоновањем.

Preživela je 10 strana,međutim debata kasni 10 minuta,čekamo gosn Olimpijakosa i gosn Adema...

http://forum.krstarica.com/threads/303062

Prvo pitanje:

Zašto podržavate ili ne podržavate nezavisno Kosovo?(za oboje)

Koje vas je priznanje najviše razočaralo(Olimpijakos)

Koje vas je priznanje najviše oduševilo(Adem KRasnići)
 
Preživela je 10 strana,međutim debata kasni 10 minuta,čekamo gosn Olimpijakosa i gosn Adema...

http://forum.krstarica.com/threads/303062

Prvo pitanje:

Zašto podržavate ili ne podržavate nezavisno Kosovo?(za oboje)

Koje vas je priznanje najviše razočaralo(Olimpijakos)

Koje vas je priznanje najviše oduševilo(Adem KRasnići)

pre nego odgovorim, morao sam otici po upute o tome sta je nas interes i kako treba da odgovorim, da sve koze budu na broju, ali i vukovi isti.
1. posto volim srbiju, ja ne mogu nikako biti za ostanak kosova u njenom sastavu. ipak je srbiji mnogo i bolje i lepse bez tog balasta
2. mene ono ostrvo u onom okeanu.
ps. rekose da ce me poslati tamo kao glavnog konzula
 
Ovako:
Ova tema je zamišljena i najavljena kao debata jedan na jedan između srpske i šiptarske strane.
Srpsku stranu zastupa Olimpijakos, a šiptarsku Adem. Dakle samo oni, i Rastko kao voditelj, mogu da postuju na ovoj temi. Zbog toga sam obrisao sve ostale postove.

Pošto učesnici, Olimpijakos i Adem, nisu prisutni, temu do daljnjeg zaključavam. Otključaću je samo onda ako mi se obojica jave na PP, sa željom da zaista ozbiljno diskutuju.

Ukoliko se to desi, svaki post nekog drugog forumaša, sem Rastka, Olimpijakosa i Adema, okarakterisaću kao spam i kažnjavati sa po C1.
 
Poslednja izmena:
Da li podržavate ukidanje viza za građane Srbije 1.Januara 2010?

meni je zao, ali imao sam neke goste, ali nije to jedini razlog,ponekad i pored gostiju,virnem da vidim sta se ovde desava, ali ovogputa diskusija je bilainteresantna i...
odgovor je : da
i uvek je isti odgovor. imamo mi neku poslovicu, bolje je imati bogatog komsiju, makar ti bio neprijatelj,nego ... hocu da kazem, mozda i mi vidimo neku korist od toga, stete nece biti to je sigurno
 
Dobro,drugo pitanje:

Da li nedostatak struje u srpskim selima,kao što je Štrpce vidite kao diskriminaciju?

Jeste diskriminacija,nema sta da se gleda.

Da li podržavate ukidanje viza za građane Srbije 1.Januara 2010?

Naravno.

Ja ulažem primedbu... Imamo posla sa jednim normalnim Albancem i jednim ludim Srbinom... Rezultat se može predvideti..Mi smo u startu hendikepirani...

Molim?!?!?!:eek:

:evil:

dobio sam jednu obesharbujucu PP. gde mi jedan forumas preporucuje da cu ovu debatu 100% izgubiti... "racunajuci" moj potpis:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Aj jos reci da sam ti ja poslao.............:hahaha:

063/231-xxx Olimpijakose kralju adem je licimer Ljubice volim te najvise na svetu pozdrav iz prokuplje

:hahaha::hahaha1:e jesi dlu.......e moze ovako....

Ademe brate razbi glupog chetnika,nemoj da nas izdas brate dao si besu.......tvoj Binaj sa 2 000 cljanova familjije i mobiljnim teljefonom iz zatvor u kopenhagen ...p.s halima ne zaboravi turpije.:hahaha:
 
za Donqihote

Donqihote
Neki me izgleda nisu shvatili ozbiljno, kada sam napisao
http://forum.krstarica.com/showpost....03&postcount=8

Dobro... Ide lista srećnih dobitnika C1

- Dača Niš
- Appel
- zvezdana zvezda
- Waterfall
- KOLEGA IVAN (10-ti prekršaj - ban na 5 dana)
- tuzna_malla

Da ne kažete da nisam čovek od reči.
kada ponekad kaznim decu, lepo im kazem da su kaznjeni samo zato sto sam dao rec da ce za taj prekrsaj biti kaznjeni..

a poenta posta, ako postavljac teme nije prisutan, mislim da je sasvim OK. da neko od zainteresovanih forumasa preuzme ulogu, ako smo vec ja i koljega olimpijakos prisutni
 
Ja mislim da isti postoji, samo ga običan narod ne vidi. A kad ga i ti i ja budemo jasno videli, biće kasno za rešavanje.
Problem je što si jako subjektivan, pa ne vidiš u čemu problem zapravo postoji. On nije u ljudima koji žive tamo, već u nekim pojedincima do kojih je jako teško doći, ali se mora sve učiniti po tom pitanju.

ako sam dobro shvatio... te pojedince ne mozes ni na koji nacin animirati. znaci da ti preostaje upravo ovo sto sam ja rekao, animirati vecinu osoba tamo, i time ce se smanjiti uticaj tih pojedinaca, a porasti uticaj drzave... tako to ja vidim
 
ako sam dobro shvatio... te pojedince ne mozes ni na koji nacin animirati. znaci da ti preostaje upravo ovo sto sam ja rekao, animirati vecinu osoba tamo, i time ce se smanjiti uticaj tih pojedinaca, a porasti uticaj drzave... tako to ja vidim

Ti si preveliki optimista (ja možda preveliki pesimista), a istina je, kao i uvek negde između.
Ipak, moraš razumeti da nas je gubitak Kosova dosta opekao i da više ne možemo (pa i ne smemo) razmišljati umereno i onako kako bi se možda u normalnim okolnostima očekivalo...
 
kada ponekad kaznim decu, lepo im kazem da su kaznjeni samo zato sto sam dao rec da ce za taj prekrsaj biti kaznjeni..

Deci bih još i progledao kroz prste, ali odraslim ljudima ne. Dakle, dao sam reč, i ispunio je.

a poenta posta, ako postavljac teme nije prisutan, mislim da je sasvim OK. da neko od zainteresovanih forumasa preuzme ulogu, ako smo vec ja i koljega olimpijakos prisutni

Može...da se prethodno dogovore ko je taj, i da ga najave, a ne da imamo 55 voditelja.
 
Može...da se prethodno dogovore ko je taj, i da ga najave, a ne da imamo 55 voditelja.

bice tesko izabrati jednog. ali evo dacha, appel, ili bilo koji forumas koji zeli ucestvovati, ali samo postavljanjem pitanja, uz sto manje komentara sa njegove strane je dobrodosao.
ps.znaci postavljanje pitanja nama dvojici, nije kaznjivo, ako se doticni forumas uzdrzi od naknadnih komentara:worth::worth:
 
Ti si preveliki optimista (ja možda preveliki pesimista), a istina je, kao i uvek negde između.
Ipak, moraš razumeti da nas je gubitak Kosova dosta opekao i da više ne možemo (pa i ne smemo) razmišljati umereno i onako kako bi se možda u normalnim okolnostima očekivalo...

nikako da se nadjemo.
ja upravo mislim da bi taj gubitak trebao pomoci vama da izaberete pravi nacin resavanja problema. znaci iskustvo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top