Olimpijakos vs.Adem_ks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Deci bih još i progledao kroz prste, ali odraslim ljudima ne. Dakle, dao sam reč, i ispunio je.

Može...da se prethodno dogovore ko je taj, i da ga najave, a ne da imamo 55 voditelja.

Ne razumem kako neko ko je toliko dugo član foruma, a sada i moderator, može da misli da će ovakva tema uspeti na pdf. Politika... To je prvo.

Drugo, nikada neću ozbiljno shvatati razne ovakve forumske igrarije, sindikate, grupe za žalbe, levo, desno.

Ja ovde nisam da bih ikoga vređao, ali nisam ni da bih se igrao kao dete virtuelnih voditelja i lobista. Kad se tako nešto pojavi, normalna reakcija mi je zahebancija.

Ovde sam da bih stupio u razgovor, normalnu raspravu ili šalu (kad to smatram prikladnim), a ne da bih ikoga vređao. Za tako nešto ne bi trebalo kažnjavati, ali, u pravu si - upozorio si na vreme, pa ko hoće, nek se posluži.

Ja sam hteo, upravo zato što hoću da pokažem koliko je suludo praviti ovakve igrarije. Pa valjda je normalno očekivati da će se svako ko ima želju za tim uključiti u raspravu. To je poenta foruma (ili sam ja sve loše shvatio)...

bice tesko izabrati jednog. ali evo dacha, appel, ili bilo koji forumas koji zeli ucestvovati, ali samo postavljanjem pitanja, uz sto manje komentara sa njegove strane je dobrodosao.
ps.znaci postavljanje pitanja nama dvojici, nije kaznjivo, ako se doticni forumas uzdrzi od naknadnih komentara:worth::worth:

Baš tako. Znači ne vodi debatu sa drugima! A, ako je Olimpijakos odustao, naći će se zamena, i ponoviće se cela stvar.

ja licno cim primetim da neki forumas preozbilno shvata i sebe a i ovaj pf. nekako gubim volju za raspravu sa njim. cak ima forumasa sa kojim se retko kad slazem, ali su mi zanimljivi upravo iz razloga da im je forum zahebancija
znaci prvi cilj postovanja treba biti ugodno gubljenje vremena, zatim dolazi, sekundarni cilj, mozda nekoga navedem da razmisli o tome sta ja kazem, ili obrnuto: mozda cujem nesto interesantno/zanimljivo/smesno sto vec nisam cuo

Ne razumem kako neko ko je toliko dugo član foruma, a sada i moderator, može da misli da će ovakva tema uspeti na pdf. Politika... To je prvo.

Drugo, nikada neću ozbiljno shvatati razne ovakve forumske igrarije, sindikate, grupe za žalbe, levo, desno.

Ja ovde nisam da bih ikoga vređao, ali nisam ni da bih se igrao kao dete virtuelnih voditelja i lobista. Kad se tako nešto pojavi, normalna reakcija mi je zahebancija.

Ovde sam da bih stupio u razgovor, normalnu raspravu ili šalu (kad to smatram prikladnim), a ne da bih ikoga vređao. Za tako nešto ne bi trebalo kažnjavati, ali, u pravu si - upozorio si na vreme, pa ko hoće, nek se posluži.

Ja sam hteo, upravo zato što hoću da pokažem koliko je suludo praviti ovakve igrarije. Pa valjda je normalno očekivati da će se svako ko ima želju za tim uključiti u raspravu. To je poenta foruma (ili sam ja sve loše shvatio)...

Znači, ideja je bila da se proba nešto novo, a u svrhu osvežavanja foruma. Dakle, debata starih forumaša jedan na jedan.
Znajući koliko su forumaši nekolegijalni prema drugima, dao sam smernice, nakon što sam obrisao gomilu postova.
Ali, neki me očigledno nisu shvatili za ozbiljno. A, ja uvek držim datu reč. Tu sam sličan Ademovim zemljacima.
A, pošto vidim da ni posle serije kaznenih bodova forumaši mnogo ne fermaju moja uputstva, te da ne bih napravio masakr u daljem toku diskusije, donosim odluku da zatvaram ovu temu.

P.S. Vama ne vredi ponuditi ništa novo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back