okolina brusa

Ortak i ja povezemo jednu kolima,ona se raspricala,ja cutim,ortak bleji kroz prozor...
Kad je izsla,bacila je na zadnje sediste neku sicu i rekla:,Momci,evo vam da kupite qrceve:eek:

e silveru..missim..jadno druze...ako je i bila nikaka mogli ste koju rec da joj recete....;)
ono,kazes drugag
ru da stane i da izadjes i sl,kao fora lose ti je i moras na zadnje..i sednes kraj nje..i stavis joj ruku na butku..dok se oblizujes jezikom..usne..missim..i krnes joj zvaku...:ok::per:
 
e silveru..missim..jadno druze...ako je i bila nikaka mogli ste koju rec da joj recete....;)
ono,kazes drugag
ru da stane i da izadjes i sl,kao fora lose ti je i moras na zadnje..i sednes kraj nje..i stavis joj ruku na butku..dok se oblizujes jezikom..usne..missim..i krnes joj zvaku...:ok::per:

Pa jeste... mogli su i u gepek da je stave ako nisu hteli da pričaju :(
Ispali smo konji,riba je bila oko 25-26 i bila je sasvim o.k..:dash:
 
Brate koji bedak i njoj i tebi lik ti sjebo odlicnu sansu da postignes skorrrrrr ;)
Al dobr bice njih jos mozda naletis na istu nekad pa joj daj do znanja da je ono bio samo los dan :)
 
Ili kad sam se smarao sa nekom klinkom,bi to odavno,bio i ja klinac,i nisam znao kako da se izvucem,pa joj kazem:"moram da idem kuci da jedem."
A ona meni meni"idi kuci jedi,cale ce da ti serre"
z:mrgreen:
 

Back
Top