Offtopic: Groznica predizborne večeri

http://2.***************/_kLm1Xfk-cEQ/SxJALT142oI/AAAAAAAAAPo/YBSq7Dte2CE/s1600/g.jpg

Posle koliko piva ti radiklake budu lepe?

Што си бре толико напоран? Где ти је смисао за хумор? Капирам да је била Титова годишњца, али избаци се из тог провокаторског трипа. Иди у кафану па се побиј лепо да се смириш или да те неко смири.

Да се вратим на тему. Ја причам о младим партијским волонтеркама, а не о овим франкенштајн бабетинама.
 
Што си бре толико напоран? Где ти је смисао за хумор? Капирам да је била Титова годишњца, али избаци се из тог провокаторског трипа. Иди у кафану па се побиј лепо да се смириш или да те неко смири.

Да се вратим на тему. Ја причам о младим партијским волонтеркама, а не о овим франкенштајн бабетинама.

Pa on je i tebi spomenuo frankeštajn ljakse babetine iz tvoje stranke .
 
Што си бре толико напоран? Где ти је смисао за хумор? Капирам да је била Титова годишњца, али избаци се из тог провокаторског трипа. Иди у кафану па се побиј лепо да се смириш или да те неко смири.

Да се вратим на тему. Ја причам о младим партијским волонтеркама, а не о овим франкенштајн бабетинама.

Kolega njemu treba kozaracko kolo
 
Sutra cu biti u vestima :cool: Svi ce da se zale,da su bas njihovi glasovi ukradeni u toj kutiji.Bice ono " policija je na tragu prestupnika,koji je od rodjenja poznat policiji" :lol:
A ovde kod mene je glasačko mesto na geografski nesigurnoj lokaciji. Dok ja šturnem, ima da se sj. niz brdo, stradao bih i ja i kutija. :D A prvo pravilo otmice glasi: "Talac ne sme da strada dok ne dobiješ otkup"...
 

Back
Top