Odvale, lapsusi

prof. psihologije: ...onda je pustio zvuk zvoneta...

Istorija: Posle izumiranja Karlove smrti...

Otvorite prozore da udje sunce!

Muzicko: Rober Shumaher (robert shuman)
Nikola Djurichko (nikola djordjevic)

Srpski: Vokativ imenice "chadj" (čađ) - CHADJO! (ČAĐO!) B) B):lol::D:-D
 
Prof. italijanskog : Milana, ispricaj nam lekciju In segreteria.
Milana: Ne znam, nisam ponovila.
Prof: Kako ne znas?! Nisi ponovila?! Sutra ces pricati sa nekim italijanom, i sta ces mu reci?! Nisam ponovila?!
:lol:
 
1.Ruskinja, gledavsi u jednog debila Mirka kako zvizdi izdere se:
-PREKUNI ?

Ceo razred u prasak

2.Biologicaraka:Moze doci do pomora,smrti cak i uginuca

3,Moj drug izlazivsi iz ucionice i videvsi neke klince koji ulaze i guraju se :
-Pomerite se da udjemo


Bas dana slucajno u skoli punili neki iz mog razreda balone sa vodom, i jedan slucajno pogodi nastavnika u glavu, ovaj mu oprosti jer je bio kraj godine i nista nismo ucili samo se zezali.Pred kraj istog casa okupili se mi oko nastavnika i istom tom kretenu pukne taj isti balon iznad dnevnika :):):)
 
Bio pismeni iz ruskog i bio jedan zadatak prevod, i pisalo izmedju ostalog ,, dzinsi i tolstovki ", i jedan Dejan prevede umesto farmerke i pantalone ili nesto slicno, on napise volim da citam Dzina i Tolstoja:):):)
 
Profesor fizike:"...coshkasti krug..."

Kod nas,u razredu,su fore da kad te neko smara kazesh "Pretwori se u dzoger i brishi" ili "Pretwori se u munju i sewaj" i dodje moj drug kaze: "Pretwori se u dzoger i sewaj!"

Drugarica:"Ja sam to samo jednom uradila!Prwi put je bila istina,drugi put je bila laz!"

itd.:D
 
Један профа је рекао "Све у животу радим брзо, само једну ствар радим споро...", кад му је жена имала побачај, његова изјава је била : " изгледа да нисам добро гурнуо..."
 
Psiholog: Emocije i TEMPERAMENAT

Srpkinja: Prichaj mi o Mandushicevom sanu...(snu)

Ja: Moram da nauchim pesmu od sh do sh....

Moja friend: Insekti imaju extremitete, koji, kada su u opsnosti, beze...(mislila je na insekte...)

Latinjanka: Ima li neko prevedenu rechenicu?
Moj friend odgovara: nema, nemas, nemat, nemamus, nematis, nemant (shvatice oni koji uche latinski u sholi)

Razredna: Deco, znate li koliko kiseonika troshite kada tako galamite? Otvorite prozore...... SMEH!!!
 
Psiholog: Emocije i TEMPERAMENAT

Srpkinja: Prichaj mi o Mandushicevom sanu...(snu)

Ja: Moram da nauchim pesmu od sh do sh....

Moja friend: Insekti imaju extremitete, koji, kada su u opsnosti, beze...(mislila je na insekte...)

Latinjanka: Ima li neko prevedenu rechenicu?
Moj friend odgovara: nema, nemas, nemat, nemamus, nematis, nemant (shvatice oni koji uche latinski u sholi)

Razredna: Deco, znate li koliko kiseonika troshite kada tako galamite? Otvorite prozore...... SMEH!!!

sad sam shvatio da su biseri smešni samo onome ko prisustvuje uživo a onome ko čita nije smešno jbg
 
Matematičar: "Alo bre, a dokaz? Mislim ja nisam Ceca Veličković, ali i ja tražim dokaz"

Fizičar: " Kamo ti đi tija uglovi? Tri ugla od izvora tri putića, živeo Prvi maj, praznik rada.

" Bio je tu u i ministar prosvete, u subotu sam bila s njim.....i ne samo s njim"

" Ajde ova s nosem, neka izadje na tablu"

"Vi bliznakinje, jeste li se rodile u istom gradu"

"Jao bre Anto, opet si stavio kosu na ulje"

" Ej, ti tamo što spavaš nemoj da mi ometaš čas"

"A vi što niste gledali ogled jeste li videli"

"Vi možete svoj sastav početi i nekom latinskom izrekom ako znate engleski"

"Ti devojko, opameti se da ne bi dobila havariju"

"Pirot je tada bio mesto okupljanja poginulih Bugara"

"Tišinate bre i vršite teja analize i monalize"

"Neron je bio mnogo gadne naravi. Za života je učinio mnogo samoubistava"

"Staljin je bio mnogo gadan, ali voleo je da jaše tj. voleo je konje i žene, zato mu opraštamo."
 
Matematičar: "Alo bre, a dokaz? Mislim ja nisam Ceca Veličković, ali i ja tražim dokaz"

Fizičar: " Kamo ti đi tija uglovi? Tri ugla od izvora tri putića, živeo Prvi maj, praznik rada.

" Bio je tu u i ministar prosvete, u subotu sam bila s njim.....i ne samo s njim"

" Ajde ova s nosem, neka izadje na tablu"

"Vi bliznakinje, jeste li se rodile u istom gradu"

"Jao bre Anto, opet si stavio kosu na ulje"

" Ej, ti tamo što spavaš nemoj da mi ometaš čas"

"A vi što niste gledali ogled jeste li videli"

"Vi možete svoj sastav početi i nekom latinskom izrekom ako znate engleski"

"Ti devojko, opameti se da ne bi dobila havariju"

"Pirot je tada bio mesto okupljanja poginulih Bugara"

"Tišinate bre i vršite teja analize i monalize"

"Neron je bio mnogo gadne naravi. Za života je učinio mnogo samoubistava"

"Staljin je bio mnogo gadan, ali voleo je da jaše tj. voleo je konje i žene, zato mu opraštamo."

looolju7.gif
looolju7.gif
looolju7.gif
 
Učenik: "Agrarna gustina naseljenosti je broj grla stoke na kilometar kvadratni"

Učenik: "U Stolicama? U Stolicama je bilo savetovanje...valjda...savetovali su se Tito, Naser i.....Negro"

Profesor: "Dobroj svinji su sve pomije dobre"
Učenik: "Bljak, ja mrzim pomije....."

Učenik: "Sugurnim korakom koračali su ka uspesu"

Učenik: "Narod je bio pogodjen kugom, umro je"

Profa: "Šta je definicija?"
Učenik: " Definicija nije ništa praktično, ali eto tako -definiše se."
Profa (vata se za glavu): " Eee deco, to vam je na čistom pirotskom blskanje"
 

Back
Top