Odnos na poslu

No šalu na stranu kao što je Krompir rekao kakav zasluže.

Ima izrazito neodgovornih, razmaženih individua sa kojima je nemoguće raditi a ima i onih koji se zaista trude.

Za razliku od starijih kolega sa kojima postoje drugačiji izazovi mlađe kolege (do 30 godina) umeju da budu baš teški za rad što se tiče discipline, strpljenja, odgovornosti i ponašanja. Generalno se ne zamlaćujem mnogo sa takvima. Sa druge strane ako imaju neke osnove normalnog ljudskog ponašanja i želju za radom onda je milina raditi sa osobom kojoj je sve novo, koja želi sve da nauči, koja nije "pala" hiljadu puta pa ulazi u svaki projekat sa tim nekim elanom...
 
No šalu na stranu kao što je Krompir rekao kakav zasluže.

Ima izrazito neodgovornih, razmaženih individua sa kojima je nemoguće raditi a ima i onih koji se zaista trude.

Za razliku od starijih kolega sa kojima postoje drugačiji izazovi mlađe kolege (do 30 godina) umeju da budu baš teški za rad što se tiče discipline, strpljenja, odgovornosti i ponašanja. Generalno se ne zamlaćujem mnogo sa takvima. Sa druge strane ako imaju neke osnove normalnog ljudskog ponašanja i želju za radom onda je milina raditi sa osobom kojoj je sve novo, koja želi sve da nauči, koja nije "pala" hiljadu puta pa ulazi u svaki projekat sa tim nekim elanom...
I mi smo njima teški,...veruj mi!
To da ne priznaju klasične autoritete, to je tačno. Mi smo drugačije vaspitavani.
Imamo koleginicu od 20 godina. Predivna i kao osoba i kolega.
Da imam ovakvu kćer, često mislim gde bi mi bio kraj (inače je ćerka jednog našeg kolege).
P.S. Oni "veze" nemaju,... često kolegi kažem u šali, da je mala anđeo naspram njega.😁
 
I mi smo njima teški,...veruj mi!
To da ne priznaju klasične autoritete, to je tačno. Mi smo drugačije vaspitavani.
Imamo koleginicu od 20 godina. Predivna i kao osoba i kolega.
Da imam ovakvu kćer, često mislim gde bi mi bio kraj (inače je ćerka jednog našeg kolege).
P.S. Oni "veze" nemaju,... često kolegi kažem u šali, da je mala anđeo naspram njega.😁
Ima divnih znam i sa takvima je divno raditi ali zaista nisu svi takvi. :)
Ima prepotentnih, razmaženih...Bilo je i takvih koji ne mogu da se probude... i tome slično...
Tabula rasa je divna za rad, laka kao svež povetarac naspram "iskusnih", starijih koje je teže motivisati, ubediti...Mislim znam i po sebi...Sve ima svoje prednosti i teškoće, lakše je raditi sa mladima ukoliko zaista žele da rade.
 
Okej sam, barem tako smatram : ) samo mi treba vremena da popamtim imena. Kao mentor sam, kažu, bio Xtra. Ako ne lažu, hvala im.
Oduvek većinu ljudi prekrstim, ako si Sladža, zvaću te Smilja i sve u tom fazonu....bez ikakvog razloga.
 
Pitanje za prisutne, kakav je vas odnos na poslu prema mladjim kolegama?

Pa šta da ti kažem …… s obzirom da pristižu generacija koja, stvarno to mislim, samo teško da može opstati

Cupavo!

Priča mi kolega koji je u istoj branši , jedno jutro u 5 ujutru nazove radnica ,medicinska sestra sa recima “izvini ali danas nemogu doći na posao jer nemam više čistih gaća “

🤷🏻‍♀️
 
Pa šta da ti kažem …… s obzirom da pristižu generacija koja, stvarno to mislim, samo teško da može opstati

Cupavo!

Priča mi kolega koji je u istoj branši , jedno jutro u 5 ujutru nazove radnica ,medicinska sestra sa recima “izvini ali danas nemogu doći na posao jer nemam više čistih gaća “

🤷🏻‍♀️
Pa nije žena sanitarno ispravna.
 
Pa šta da ti kažem …… s obzirom da pristižu generacija koja, stvarno to mislim, samo teško da može opstati

Cupavo!

Priča mi kolega koji je u istoj branši , jedno jutro u 5 ujutru nazove radnica ,medicinska sestra sa recima “izvini ali danas nemogu doći na posao jer nemam više čistih gaća “

🤷🏻‍♀️
Неоправдано. Где пише да мора да носи гаће на послу?
 
koja si lenstina !
Odneses joj na kucnu adresu tvoje gace pa neka mami prica price za "pekare dobro jutro"

gace ... jeste kad bi se gadjali sisarkama :roll:
Ti stvarno ne kontaš kakve su mlađe generacije,...moj brat predaje u srednjoj školi.
Učenik ga nazvao telefonom i zamolio ga da mu on napiše domaći zadatak, jer sam ne može ( n'ume). Ne znaju ni njegovi roditelji da mi napišu.
Znači,...totalni raspad!😁
 

Back
Top