ODLUKA SUDBINE ili ...

maricaa

Početnik
Poruka
35
Da to se meni samo moze dogoditi :twisted: , koliko ste puta to sami sebi rekli :evil: . Imate finu vezu od dve godine :p , malo svadje malo ljubavi kao i u svakoj vezi, ponekad vam padne na pamet da li je on pravi za brak :-o ,..., a ONDA dodje ON :shock: koga niste videli 5 god, koji vam je nekada znacio sve a vi ste pobegli od njega jer ste bili "mladi" za nesto ozbiljnije.. :oops: a on otisao van reci uspeo ono sto je uvek pricao dobio drzavljanstvo i sve ostalo sto je mastao, kaze trazio vas je a vi niste hteli da se javite a nezaboravite da ste ga mnogo voleli, da je postojala uvek privlacnost :?: :?: koja se nije mogla objasniti i sve naravno sto uz to ide.
I da ne duzim ON vam nudi brak da krenem sa njim kaze ako uspe, uspe jer jos voli a ako ne ipak imas papire....
E sad tu je ta ODLUKA!!!!!!!!!! :!: :!:
Nije mi bas toliko stalo do papira :!: :!: :| (znam mnogi se sada smeju ovome al istina je), vec da ja nisam ravnodusna bas prema njemu, to me plasi da ne pogresim..
A ipak postoji onaj od 2 god kojeg volite al dal je i to to??
Sta mislite,jer ja tesko mogu vise da mislim..... :? :confused: :?:
 
Pitanje je te$ko i ne znam koliko je pametno davati savete. Rec je o te$koj odluci koju samo ti moze$ doneti. Koliko si zadovoljna u postojecoj vezi? I ako jesi pitanje je da li ce$ uvek biti...Ni$ta nije vecno...Put preko deluje interesantno tim pre $to zivot u Srbiji nije jednostavan i pitam se hoce li i na$a deca imati priliku za normalan zivot...Ali opet koliko ti poznaje$ sada tog momka? Volela si ga ali pro$lo je 5 godina...
Sve u svemu nisam ti pomogla ali ne verujem da to iko moze jer ti na kraju krajeva najbolje zna$ $ta je prava odluka...Razmisli!
 
Možda nisi ravnodušna prema njemu,ali onakvom kakav je bilo pre pet godina,koliko kažeš da ga nisi videla................ali pet godina..................što je puno,puno je................promenio se sigurno,a i ti si............i to što on kaže tražio te..............pa jel jeste ili nije?............nego,ti si tad bila mlađa,luđa pa nisi otišla sa njim,a u tim godinama je mnogo lakše otići sa nekim nego kad si stariji...........ma ne znam šta da kažem.............
 
Moj ti je savet da sednes i dobro razmislis sa kojom osobom ti je bolje tj sa kojim se vise slazes i kapiras,kojeg vise volis,sa kojim ti je bilo lepse u sex-u jer to je jako vazno:D
Samo imaj na umu da se onaj momak mozda promenio za tih 5 godina i da verovatno nije isti.
Ako hoces da se udas,a tvoj sadasnji decko se jos uvek premislja i nije siguran u to,znas sta treba da uradis.( ne znam koliko godina imas,ali pretpostavljam da si dovoljno zrela da sama stavis sve na papir i odlucis se sa kojim momkom ces da ostanes)
Odluka je samo tvoja.Srecno;)
 
Cim se ti mislis sta da uradis sumnjivo mi je da li uopste volis ijednog. Meni kad bi dosao Tom Kruz ja bih mu rekla da se nosi i on i njegovi papiri , jer ja imam mog Mikija :p !
Sta god odlucis kajanja ce uvek biti u zivotu...Bice momenata kad ces razmisljati da je trebalo drugacije da postupis. Razmisli, ipak u dubini duse samo ti znas na sta si spremna...
 
Jel ti mozda volis oba momka.
Kao sto rekoshe tesko je savetovati.
A jesi li pomislila da ti je on sudbina ili mozda ne
Teshka situacija nemoj nista ne brzinu razmisli i istestiraj ih obojicu mozda ti to pomogne.
Puno srece
 
Prvo nisam htela da odgovorim, al ajde'...

Ako zelis da se udas, vidi da li je i tvoj decko (ovdasnji) na istoj talasnoj duzini, mozda on tebe ne gleda kao bracni materijal. Bar to da znas, da ne bude, odbijes ovog drugog, a prvi ti posle da nogu.

Ako mislis da volis ovog ovde.

A onaj od pre 5 godina... Pa, ja ne verujem u "ON" velikim slovima...
 
5 ne poznajes toliko dobro kao 2. Onda, 5 se mozda promenio (od onoga sto i nisi znala pre, tako da moze da bude bash, bash...). Dalje, inostranstvo - mozes da budes vezana za sudoperu i da budes k'o u kucnom pritvoru,...

Zelja za papirima, inostranstvom,... to su sve njegove ambicije, da su bile i tvoje ili bi zajedno sa njim to ostvarila ili bi sama to ostvarila. Malo mi taj deo price deluje kao da si izdrzavano lice...

Zamisli da se 5 nije ponovo pojavio, a da ti vec ima 2,3,4,... dece sa 2 - kakvea bi onda dilema bila...

A mogu i da te popljujem: kakva je to ljubav prema 2, ako je samo trebalo da se pojavi 5 i da imas takve dileme: tehnicko-novcano-imigracione!

Bottom line: 2 treba TEBE da otkaci!!! Ali jadnicak nije u toku. (ako ga otkacis i odes u inostranstvo i vratis se, onda on otkaci zbog tebe svoju novu i on bude u dilemi, pa dodje na forum...)
 
Bad_Wolf:
5 ne poznajes toliko dobro kao 2. Onda, 5 se mozda promenio (od onoga sto i nisi znala pre, tako da moze da bude bash, bash...). Dalje, inostranstvo - mozes da budes vezana za sudoperu i da budes k'o u kucnom pritvoru,...

Zelja za papirima, inostranstvom,... to su sve njegove ambicije, da su bile i tvoje ili bi zajedno sa njim to ostvarila ili bi sama to ostvarila. Malo mi taj deo price deluje kao da si izdrzavano lice...

Zamisli da se 5 nije ponovo pojavio, a da ti vec ima 2,3,4,... dece sa 2 - kakvea bi onda dilema bila...

A mogu i da te popljujem: kakva je to ljubav prema 2, ako je samo trebalo da se pojavi 5 i da imas takve dileme: tehnicko-novcano-imigracione!

Bottom line: 2 treba TEBE da otkaci!!! Ali jadnicak nije u toku. (ako ga otkacis i odes u inostranstvo i vratis se, onda on otkaci zbog tebe svoju novu i on bude u dilemi, pa dodje na forum...)

detaljno, iskusno..i ja glasam da NJU otkace:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Bad_Wolf:
A mogu i da te popljujem: kakva je to ljubav prema 2, ako je samo trebalo da se pojavi 5 i da imas takve dileme: tehnicko-novcano-imigracione!

Bottom line: 2 treba TEBE da otkaci!!! Ali jadnicak nije u toku. (ako ga otkacis i odes u inostranstvo i vratis se, onda on otkaci zbog tebe svoju novu i on bude u dilemi, pa dodje na forum...)
da.
onog momenta kada si se obliznula na 5.
ta veza ništa ne valja.
dobro je da se pojavio 5 da to shvatiš!
5 je u prolazu, pa mu zgodno da tebe kresne.
mogu da se zakunem.
ma...čuj...pazi šta radiš..
jer
ŠIROKOM DUPETU MUDA SU MERA!
kažu stariji, pametniji....
( ko ne razume da pojasnim..
dobiješ **** u bulju kada mnogo tražiš)
eh živote:roll:
koje guske
 
Mojoj komsinici se to desilo... Otisla je s tim drugim i nije pogrijesila...
Mojoj prijateljici se to desilo... Ostala je sa muzem... I pogrijesila...
Mojoj poznanici se to desilo... Ostala je sa tadasnjim momkom, za koga se ubrzo i udala... I, nije pogrijesila...

Treba li jos?
 
maricaa:
ja se to ponekad upitam, ali ipak ima tu nesto dal je ljubav ili ...

Ima i to tvoje nedoumice, ali mi se cini da nisi shvatila da je tvoja nedoumica da li volis ijednog od njih dvojce. Tako mi izgleda - na osnovu onih parametara koje imamo...

Nema ti tu saveta, to je char zivota - sama odlucujes i sama kusash sto si sebi zamesila...
 
Mislim da niko od nas ne moze da ti pomogne! Ti moras da rascistis sama sa sobom. Ja sam trenutno u slicnoj situaciji. Moj prvi decko je dosao iz USA i sad kao smo nesto zajedno, a ustvari nimalo mi se ne svidja iako sam sve ove godine i dalje znala sve o njemu a npr.nismo uopse govorili otkako smo raskinuli. Znaci vise od 6 god.
Veuj, ljudi se menjaju, oni koji odu u inostranstvo ne vracaju se onakvi kakvi su bili. Tako, dobro razmisli! Nije sve u tome da odes preko, iako je zivot u Srbiji SHIT! Po mom misljenju, IZVINI, ali mislim da ces da izgubis obojicu.
 
Nemojte biti grubi prema Marici!
Po meni, razmisli dobro o tome koliko je onaj 5 ozbiljan sto se tice papira i odlaska. Kao prvo to je procedura,tako da to moras da znas. Razmisli onda zelis li da sve ostavis i odes, definitivno, i ne razmisljaj o povratku jer ne znas kad ce to biti moguce. Ako zelis da promenis svoj zivot iskoristi priliku i idi! Ali samo i jedino radi sebe! Ne zato sto on navodno zeli da ides s njim. Znaci misli na ono sto zelis. Nekad se neke prilike desavaju jednom u zivotu. Nemoj misliti o ljubavi s njim, to je sporedno,posle toliko vremena,promena...prepusti to sudbini. Misli kao da jednostavno ides kod nekog prijatelja i ides da zivis novi zivot bez povratka (bar ne skorog).

Ako pak nisi spremna za to, da odes,ostavis sve i krenes u nove borbe,nova upoznavanja i mnogo mogucnosti (veruj znam sta je novi zivot, ja sam odlucila ostaviti sve jer sam vec znala sta me ceka, i zadovoljna sam), onda ostani. Eto, pitanje izbora i dosta razmisljanja. Ti najbolje poznajes sebe. I ne uzdaj se previse u osecanja tog iz inostranstva. Nisu u pitanju osecanja,to dodje i prodje, sta ako budete zajedno pa raskinete tamo u inostranstvu,znaci razmisljaj od pocetka da ides tamo, misli o sebi i svom zivotu.

Veliki pozdrav!
 

Back
Top