ОДЛУЧЕНО! Готов састанак СНС и СПС - на изборе одвојено!

Poruka
20.103

СНС и СПС на данашњем састанку договорили да иду одвојено на изборе.

vucic-i-dacic.jpg

Српска напредна странка и Социјалистичка партија Србије одвојено ће учествовати на предстојећим парламентарним изборима, изјавио је потпрпедседник СНС Милош Вучевић.

**************
:amen:
Ово ми се допада!
 
Сада треба да изађу на изборе СВИ они који дуго не излазе, не гласати ни за СНС, ни за СПС, а ни за остале.
ПА ДА ВИДИМО колики проценат ће онда да имају :zper:

Још када би се појавили неки нови.................ИЗНЕНАЂЕЊЕ за све:ceka:
 
SPS je najobičnija Vođina krpa. Kad su mu trebali za predsedničke izbore, pripojio ih je sebi, ne bi li pobedio u prvom krugu. Sad kad mu ne trebaju, šutnuo ih je, jer nema realne opasnosti.

Socijalistima samo daj fotelje i sve radnje ima da rade.
Da, oni se ne računaju, samo su Džoker koji se prišljamči onome ko je ionako pobedio.
 
Значи имаћемо избор између про-руских левичара СПС и про-европских либерала СНС. Баш леп избор, практично и не треба већи.
Ја још нисам одлучио а за коју опцију сте ви?
Ja sam za Boškot

Ti bi mogao za jednu od ovih klero-_________ listi koje je Alek izmislio i pustio iz zatvora radi izbora.
 

СНС и СПС на данашњем састанку договорили да иду одвојено на изборе.

vucic-i-dacic.jpg

Српска напредна странка и Социјалистичка партија Србије одвојено ће учествовати на предстојећим парламентарним изборима, изјавио је потпрпедседник СНС Милош Вучевић.

**************
:amen:
Ово ми се допада!
I treba, komunjare su pukle sa glasacima i onako. Ide Vucko do 80 posto lagano
 
Velike demonstracije, bice 2000 ljudi al ako se skupi iz cele Srbije haha. Samo demonstrirajte dok ne krenete nasilno nesto, onda cu uzeti paliju kao onu sto Moljac ima pa cemo videti..

Vučićevci kada bi usli u fajt sa normalnim svetombi dobili po peečci.Naime,reč je o zatrašenim,neuhranjenim radnicima jkp,dedama,babama,te nekim maloumnicima.Videlo se na AV-ovom mitingu u BGD-u,kako ne smeju nista ekipi koja im je dobacivala.Samo obore glavu i pokunjeno odu
 

Back
Top