ODBOJKA

Velika pobeda!!!!!!!!!!!! :razz: :lol: :wink: :lol:
Sutra nadam se jos bolja igra!!!! ;-) :wink: :lol:
70106377446744aa578acb1rr3.jpg
 
josh 54 min do pochetka.. .eo vec sedim u fotelji a kokice su spremne :D imam i pivo samo josh pizza da mi stigne pa cu biti kompletan :D a mozda mi i devojka dodje :P
 
Konacno IVAN MILJKOVIC!!! :razz: :razz: :razz:
Putuje sa nasima u Egipat,bice u prvih 12!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
To sam cekala!!!Cak sam se uplasila da nije nesto povredjen jer sam ga u Pioniru videla sa zavijenom rukom,ali izgleda da je dobro!!!! :roll:
Igra se u petak u 19h i u nedelju u 19h po nasem vremenu!!!! :razz: 8-)
pierwsze3jh7.jpg
 
Odbojkaši: "Treba nam podrška"
Odbojkaši reprezentacije Srbije izrazili su uverenje da će u petak u u Vršcu u meču sa selekcijom Rusije imati veliku podršku publike i da će u takvoj atmosferi uspeti da ostvare pobedu.

Odbojkaši Srbije u petak od 20 sati u Vršcu, a u nedelju od 20 sati u Beogradu dočekaće Ruse u poslednjem vikendu takmičenja po grupama u 18. izdanju Svetske lige.

Rusi su već obezbedili plasman na finalni turnir koji će igrati od 11. do 15. jula u Katovicama, ali reprezentacija Srbije može da se nada specijalnoj pozivnici ukoliko uspe da zadrži drugu poziciju u Grupi C.

"Očekujem da će i u Vršcu, ali i u Beogradu, dvorane biti pune, a da ćemo se mi na najlepši način oprostiti od naših navijača u ovogodišnjem izdanju Svetske lige. Pokušaćemo sve da ostanemo na tom drugom mestu, što teoretski može da nas odvede na finalni
turnir, uz nadu da nas pozovu u Katovice", rekao je kapiten Srbije Andrija Gerić.

On je istakao da je na "plavima" da odigraju što bolje. "Da budemo zadovoljni igrom, pa ako na kraju izborimo plasman na završni turnir biće super", kazao je Gerić.

"Iz Egipta smo svi došli roviti, a većina igrača imala je problema sa stomakom. Bez obzira, smatram da smo dobro trenirali u poslednje vreme i zato očekujem kvalitetne mečeve protiv Rusije i nadam se našim pobedama", dodao je kapiten Srbije.

Selektor Srbije Igor Kolaković istakao je da je obaveza njegovog tima da odigra dobro i da pokušamo da pobedi. "Razmišljamo samo o sutrašnjoj utakmici, a o onoj beogradskoj ćemo pričati kad dodje vreme", dodao je.

"Kvaliteti Rusa su nam itekako poznati, favoriti su, bez obzira na odsustvo nekih igrača. U ovom trenutku su u povoljnijoj situaciji od nas" rekao je Kolaković, koji nije želeo da se obazire na probleme selekcije Srbije.

"Nećemo kukati nad našim problemima, pokušaćemo da oni momci koji izadju na teren, odigraju što je bolje moguće i da u tim uslovima napravimo podvig. Biće nam potrebna i podrška publike, jedna pozitivna atmosfera, kako bismo zaokružili jednu lepu priču ovogodišnje Svetske lige", rekao je Kolaković.

On je istakao da će za "plave" biti izuzetno teško da zabeleže dve pobede i ostanu u trci za specijalnu pozivnicu FIVB. "U svakom slučaju očekujem mnogo bolje i neizvesnije utakmice od onih koje smo odigrali prvog vikenda u Moskvi i naravno, našu pobedu".

Selektor Rusije Vladimir Alekno u Srbiju je doveo ekipu sa samo 11 igrača, ali je uprkos tome rekao: "Došli smo u punom sastavu, sa željom da pobedimo".

"Odsustvuju neki igrači, koji su se povredili na utakmici protiv Kube, kao i Pavel Abramov, koji ima ruku u gipsu, pa se i on priključio igračima čije je lečenje u toku. U svakom slučaju, ne smatramo da će to biti od nekog presudnog značaja za ove utakmice, u kojima, ponavljam, želimo da pobedimo", rekao je Alekno.

Medju igračima rUsiej koji nisu doputivali u Srbiju je i kapiten Vadim Kamucki, pa je njegovu ugogu preuzeo Aleksej Kazakov.

"Za nas ove utakmice predstavljaju prvu pripremnu etapu na putu ka finalnom turniru Svetske lige. Došli smo da pobedimo, tako ćemo i igrati, na trijumf. Ipak, treba imati u vidu da smo ovde doveli mladu ekipu, ali bi baš zbog toga, jedna pobeda bila veoma važna", rekao je Kazakov.
 
Sestra mi je potpisala za Zvezdu inace sam partizanovac,ali moram da navijam za Zvezdu u odbojci :? !!!Odbojkasice su nas ponos!!!Uhh sto ih volim,napred ka novom uspehu!!!
 
Aleksandar Boričić, predsednik OSS otvorio je novu sportsku dvoranu hotela „Ozon“ u Brzeću, a prvi meč su odigrale kadetkinje Srbije i Brazila, vicešampionke Evrope i svetske prvakinje.
 

Back
Top