Odakle ste?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ribe kolko vas ima sa dodatkom Girl.Sta ste svi uzeli da kopirate janky.Budite originalni i smislite nesto same :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
JaH_G|rL:
Psiho:
London; bivsi Novosadjanin
Ozbiljno?! Zivis u Londonu...pa to je super...koji si kraj,i ja sam zivela tamo...bolje receno rodjena sam tamo??? ;)

Nisam tacno iz Londona, vec iz okoline, malo vise oko Surrey-a u Wokingu, ali je tesko ljudima objasniti, pa mi je mnogo lakse da kazem da sam u Londonu. Ionako tamo provodim vecinu mog vremena. Kako to da si Englesku napustila? Ja sam dosao pre godinu i po dana, (2002 u martu) i nisam ni stigao da zavrsim ni prvu godinu gimnazije u YU. :lol:
 
Corey:
Ribe kolko vas ima sa dodatkom Girl.Sta ste svi uzeli da kopirate janky.Budite originalni i smislite nesto same :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
E,bre nemoj ti da se salis na moj racun.Zion girl postoji od uvek,samo sto se ja ne bakcem toliko sa ovom krstaricom pa nisam primetila da ima toliko girls.A i svi tako pisu forever!

_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
ZION GIRL:
Corey:
Ribe kolko vas ima sa dodatkom Girl.Sta ste svi uzeli da kopirate janky.Budite originalni i smislite nesto same :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
E,bre nemoj ti da se salis na moj racun.Zion girl postoji od uvek,samo sto se ja ne bakcem toliko sa ovom krstaricom pa nisam primetila da ima toliko girls.A i svi tako pisu forever!

_________________
www.cs-centar.net
_________________
Mrzi me da pisem puni izraz forever. :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top