odaberi ime........

ja bih se zvala dunja, visnja, sofija.... kako volim ta imena... ae ima da se moja cerka zove tako :grin:
i una.... ena.... olja je lepo... maja. samo sto je previse cesto, obicno.

a da zivim u inostranstvu, heather ili elizabeth. :-D

a da sam musko - aaa, ne znam, nema ni jedno super ime. mozda boris. nekako mi lepo. ha. ne znam. luka? cesto. pavle. e, da. moze./:razz:
 
ja sam prezadovoljna... maja... u poslednje vreme veoma chesto... ali kazu da mi bash pristaje... a svidja mi se i ksenija, ali mi ne pristaje nekako...
a imena shto je nabrojala girlnextdoor me nekako sva asociraju na neke skroz gadne ljude iz mog zivota... bash su mi gadna ta imena... :roll:
 
Volela bih da imam neko neobichno ime....Svidjaju mi se imena Ena, Una, Ema, Sofija....
Ja sam trebala do poslednjeg trenutka da se zovem Sonja...pffff bezveze....A Ivana mi je OK ime ali me nervira shto ima more Ivana......
Shto se tiche mushkih imena, svidjaju mi se Nikola, Nemanja, Bojan....
 
bigsister:
ja sam prezadovoljna... maja... u poslednje vreme veoma chesto... ali kazu da mi bash pristaje... a svidja mi se i ksenija, ali mi ne pristaje nekako...
a imena shto je nabrojala girlnextdoor me nekako sva asociraju na neke skroz gadne ljude iz mog zivota... bash su mi gadna ta imena... :roll:
i mene jedno... sofija...( ne zbog soffy :p , nego zbog nekog drugog) ali bez obzira na to svidja mi se, obozavam ga!!!

a ksenija mi se uopste ne svidja.... eto, lose uspomene... :shock: :)
 
Ja sam kao klinka tripovala da zelim da se zovem Ivana,jer su mi sve tri naj ortakinje bile Ivane,i osecala sam se kao kreten.Nije mi uopste padalo na pamet da njima bas nije banja sto je jedna Ivanica,druga Iva i treca Arsy,i da sve tri mrze svoje ime jer ga je bilo na tonu svuda unakolo.

A ovako od zenskih imena svidja mi se jedino Jasmina/Jaca.
Od muskih pak,...pa ne znam,..ima ih dosta-Nenad,Bojan,Pavle,Luka,...vecinom su univerzalna,ali ne znam,..imaju neki smek.
 
Meni se moje ime dopada, ali retko ko me tako zove, uglavnom u nekim zvanicnim situacijama.
A nadimaka imam nekoliko. Ime mi je dugacko za izgovor tako da mi ljudi uvek daju razlicite nadimke.
Zato cu cerci ako je kednog dana budem imala dati neko krace ime, jer cemu dugacko ime ako te tako njime niko ne zove.
Da sam musko volela bih da se zovem Richard, Victor, Alexandar, Boris...
 

Back
Top