od dva zla manje

martinova mala

Zainteresovan član
Poruka
261
ovo je prvenstveno pitanje za muski pol... sta vam je gore, da se vasa bivsa(koju ste ono, bas voleli, ili vam je znacili i te fore) smuva sa vasim rodjenim bratom ili sa njaboljim drugom? za mene braca i drugovi mog decka automatski ne postoje u tom smislu... a kad sam pitala ovo drugove, ocekivala sam da ce reci da je gore sa bratom, ali svi su rekli suprotno...za njih je ta koja im muva druga pre ili posle mrtva... a drug moze da radi sta hoce, nikad nije kriv... je*em ti takvog druga... posteno, ja bih moje drugarice priklala da puste kandze na mog tipa...a sestre nemam.
 
da li ste me razumeli,htela sam da kazem da sam se prvom svidjala i on meni i on i i njegov drug su to znali,a mislim da se njegov druga malko palio na mene,kao i ja na njega..........grozno
 
e grozno....ja sam se jednom lozila na jednog ecka i bili smo u kontaktu ali kratko..posle toga sam upoznala preslatkog decka i odlepila za njim,ali se ispostavilo da je najbolji drug mog bivseg.bilo je katastrofa,nista nisam htela da pokusavam da ne bi bilo pogledaj je kakva je...znate vec
 
ma to je mnogo zajebano,bre bilo da je brat ili najbolji drug,pot[uno je isto,znaci moja situacija je ocajna!vidim ja prosle godine njega i njegovog najortaka (tada jos nije bilo nikakvog muvanja)pricam ja zezam se sa njim a jnegovom druga nisam ni poznavala,al smo se ja i njegov ortak gledali,bilo je tu malo necega to se vidi,tj ja i on smo videli!znaci obojici sam se malko svidela a meni se svidjao on ,a tek sam posle pocela da primecujem njegovog ortaka,i kad smo nas dvoje trebali da se smuvamo,a nismo se smuvali,svejendo i dalje mi se svidja ,a *** svidja mi se i njegov drug i to najbolji dru,svidjam se i ja njemu.al sta ces ne sme tu ni pogled vise da se baci,ne valja,ne bi ni on hteo!e sad govorimo u obrnutom slucaju,jednostavno receno ubila bi se da se tako on zaljubi u mene i da mu se svidja moja najortakinja(a mislila sam to ranije,nikada se ne zna,inace njegovnaj ortak je muvao nju a on mene,a ustvari mi se oboje svidjaju a njoj nijedan).pa to je katastrofa,ne znas sta da radis.ne zelim ovu zavrzlamu nikom!:cry:
 
jes da bi mi bilo krivo ali kad shvatim da nemam sanse onda teram dalje....pa nije jedina na svetu....shvatim *** lepsi je bolji za nju....nemam razloga da se uopste svadjam sa bratom ili sa naj ortakom zbog toga....a ako imam sanse borim se....
 
draze mi je da moja bivsa ljubav bude s nekim koga volim i cenim nego sa nekim meni nepoznatim ili nekim kretenom.

kako ti je to draze,zar te to ne pogadja:confused:nije bitno da li mi je draga ta drugarica ili ne..misim ako mi je draga ja je necu zbog toga zamrzeti al bi bila tolikoooooooo ljubomorna da ne znam sta bi rekla!sve u svemu,hvala Bogu onome koji ovo nije osetio:cry:
 
kako ti je to draze,zar te to ne pogadja:confused:nije bitno da li mi je draga ta drugarica ili ne..misim ako mi je draga ja je necu zbog toga zamrzeti al bi bila tolikoooooooo ljubomorna da ne znam sta bi rekla!sve u svemu,hvala Bogu onome koji ovo nije osetio:cry:

ja nisam mislio na ove prolazne sto "traju"nekoliko nedelja ili citav mesec(cak i za njih mi i sve jedno gde ce skim ce...)
nego mislim na osobu u koju sam zaljubljen pa mi jednostavno istekne rok,i budem bio odbacen....
neka je srecna.a pre ce biti srecna s nekim mojim drugom koga znam da je dobra osoba nego sa nekim levim...
jest boli ali neka je ona samo srecna:)
 
ja nisam mislio na ove prolazne sto "traju"nekoliko nedelja ili citav mesec(cak i za njih mi i sve jedno gde ce skim ce...)
nego mislim na osobu u koju sam zaljubljen pa mi jednostavno istekne rok,i budem bio odbacen....
neka je srecna.a pre ce biti srecna s nekim mojim drugom koga znam da je dobra osoba nego sa nekim levim...
jest boli ali neka je ona samo srecna:)

al to je onda jaka ljubav:heart:
 

Back
Top