od 16 aprila sva sredstva gradjanskog otpora

Ja govorim ovde o konkretnim ljudima, stanju u opoziciji i kakvo ono jeste. Onome sta mi imamo i oni koji ce sutra mozda voditi drzavu. Nema tu zemene teza, vec samo konstatovanju realnosti.

Ti smatras da postoji bolje, verovatno mislis na nekog konkretnog. Ko su ti ljudi? Da li su politicki angazovani, iz koje su stranke, sta ti ljudi nude, itd...
Ta opozicija koju ti pominjes je fiktivna. Oni ne donose korenitu promenu, dugo zeljenu.
Samo korenito se mora a to mogu izvesti neke desnicarske organizacije poput Obraza, Srbske Akcije, Zbora, Sve za Otazbinu, itd.
Samo oni koji preziru demokratiju i bore se za novi (a stari tradicionalni) sistem vrednosti.
 
То је, предпостављам, испало из џепа неком човеку-гуштеру, док је пио крв девицама у тајној бази на Антарктику.

Не треба ти некакав текст сумњивог порекла да би схватио како функционише политичар или како се руше државе.
To nije falsifikat sto je i svajcarski sud ustvrdio. Sve ide po tom njihovom planu.
Ali, tu se i krije "kljuc" nase pobede, tj. kad znas poteze neprijatelja onda znas kako da mu se i suprostavis.
 
Tu budalu vise ni u rodjenoj stranci ne yebu ,mada će biti zanimljivo gledati cirkuzante kako sede na stiroporu dok ih kučići zapišavaju ,a običan svet sa čudjenjem posmatra . :mrgreen:

ЗАМИСЛИ ДАДАШИНА НА СТИРОПОЛУ!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Ал боле га живадин, онје успео, сликао се са вучком, гарант ће своју СЈЕДАЛИЦУ да добије гратис!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
ЗАМИСЛИ ДАДАШИНА НА СТИРОПОЛУ!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Ал боле га живадин, онје успео, сликао се са вучком, гарант ће своју СЈЕДАЛИЦУ да добије гратис!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

:lol: blesav....Ja ću Dadi da spremim stiropor i jastuče pride...da mi se ne prehladi.....on je jedini naprednjak koga gotivim...
 
Ta opozicija koju ti pominjes je fiktivna. Oni ne donose korenitu promenu, dugo zeljenu.
Samo korenito se mora a to mogu izvesti neke desnicarske organizacije poput Obraza, Srbske Akcije, Zbora, Sve za Otazbinu, itd.

Postujem naravno tvoj i svaciji stav, ali ovo izlazi iz okvira onoga sto ja vidim kao temu i realnost.

ЗАМИСЛИ ДАДАШИНА НА СТИРОПОЛУ!

I Djuka ce biti na tom stiroporu, doduse ojacanom.
Nekada si sa uvazavanjem primao njegove sugestije, mozda razmiljas da se pridruzis :mrgreen:

:cepanje::cepanje::cepanje:
 
Томи би "био крај" уколико би ушао у дил са ДС-ом
исто као што је Дачићу био крај .....
Или Институцији што је био крај кад се уталио са СПС-ом

Ајде не будите баш толико наивни .....

Једино шта ће се добити (уколико се направи "Велика коалиција" - а изгледа да хоће)
је несумњива Скупштинска већина и потпуна забрана било какве критике Власти ....


А о осталим ситнуријама,
колико људи се иселило,
колико од глади помрло,
колико не ради,
колико кошта најелементарније преживљавање ...
нећеш ни на једном медију моћи да чујеш или видиш ....

Е, па за мене је то горе,
то значи да би се таква Власт
заиста само уз велико крвопролиће
могла променити .....

Батали онемогућавање критике власти,
то је најмањи проблем!

ДОБИЋЕ СЕ ЈЕДНА ЛАГАХНА ДВОТРЕЋИНСКА ВЕЋИНА У СКУПШТИНИ
И МОГУЋНОСТ АПСОЛУТИСТИЧКОГ ОДЛУЧИВАЊА О НАЈБИТНИЈИМ СТВАРИМА -
УЛАЗАК У ЕВОРОБЉЕ, УЛАЗАК У НАТО; СУДДБИНА КОСМЕТА...

ДОБИЋЕ СЕ....................ЗБОГОМ СРБИЈО!
 
:lol: blesav....Ja ću Dadi da spremim stiropor i jastuče pride...da mi se ne prehladi.....on je jedini naprednjak koga gotivim...

Јок море, не бојсја!
ЈА И МОЈ ДРУГАР ЖИВАДИН ЋЕ ПАЗИМО НА ЊЕГА!:ok::ok::ok:

КАД МУ ИСПРУЖИМ ЖИВАДИНА, ПА КАД СЕДНЕ НА ЊЕГА
ИМА НЕШТО ДА МУ БУДЕ СВЕ ТОПЛО ОКО СРЦЕТА!

ЗА СВЕ ЋЕМО СЕ ЖИВАДИН И ЈА ПОБРИНУТИ!

КАКО НАШЕ тј ЊЕГОВО УЧЕШЋЕ НЕ БИ ОСТАЛО НЕПРИМЕЋЕНО,
није ре да тако истакнута личност напредњачког покрета остане у сенци,
ЈА ЋУ ДРЖИМ ТРАНСПАРЕНАТ - ЖИВЕЛА БАЈЧЕТИНА!


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
9.mart 1991. je bio opravdan protest protiv komunistickog rezima. Taj SPO nema veze sa sadasnjim SPO, onaj SPO je bio iskreno patriotski pokret, a ovaj sada je izdajnicki.

A sada Toma ne moze nista da uradi jer ga tajkuni (i Zapad) drze u saci. Najverovatnije ce se dogovoriti sa Tadicem oko buduce koalicije.

Sve su to judeo-masonske igrice da bi se narod jos vise sludeo, gurnuo u beznadje i apatiju...

ма да,супер им логика...ајде да мењамо ове апсолутне послушнике због....због чега беше?
 

Back
Top