Ocistimo sneg? Ili ne...

IndianaBones

Aktivan član
Poruka
1.031
Danas sam prolazio ulicom, sve normalno, uzivao. pa kada sam pogledao jedan malo veci plakat sledio sam se. U pitanju je novi "projekat" Demokratske stranke. Teorija je jednostavna: Ocistimo sneg za sopstvenu bezbednost. Zapitao sam se za trenutak i shvatio da je ovaj projekat izuzetno besmislen. Na slici je dete koje se smeje, ali to za sada nije vazno.

Naime, na prvi pogled izgleda kao nesto sto bi pomoglo, ali ipak, nema smisla. Ono sto ugrozava nasu bezbednost je LED. Sneg i led nisu isto. Plan je da se sav sneg skloni na dosta gomila. Samim tim, led se vidi i lakse se zaobilazi opasnost, ali, zasto samo ne polomimo sneg i sklonimo ga negde?

A sada dolazi deo gde dete igra ulogu. Kao sto sam spomenuo dete se smeje. ali to nema logike. Deca najvise vole da se grudvaju. Ovo sam dosta puta video: sneg na gomili, da bi se deca "zastitila" ali po njima je pseci urin! Prvo, deca su u opasnosti od toga. Drugo, kada se dovoljno dugo sneg drzi na gomili, postaje leden tj, ledenica. Hocete da kazete da je bolje da se deca gadjaju zaledjenim urinom nego da se lepo grudvaju???

Cak i da se okliznu, pali bi na mekan sneg. To je resenje. Ostavite sneg na miru a sklonite led! PS: Ovo je u Beogradu.
 
Ti nisi procitao nista od onoga sto sam napisao, zar ne?

U pitanju je novi "projekat" Demokratske stranke.

Граџанство је диљем уз њи.
Доносиоци слободе и људских вриједности.Са осмјехом.
Нек чисте ЊИОВ БЕОГРАД.
Кад оће да буду свет,нек жуљају.
Радна акција за пућанство.А кад натрпају на гомиле,ондак нек пренашају на другу страну.
У еуропској неће бити незапослени чланова.И симпатизера.
 

Back
Top