Ocajna..da li verovati u bolje sutra?!

Fashiion

Početnik
Poruka
34
Da li moze neko da mi kaze nesto vise na temu ljubavi u mom zivotu?
Skoro sam imla jedan bolan rastanak od osobe koja mi je puno znacila jer je on odlucio da se iznenada odseli,ne postoji sansa da se mi ikada vise sretnemo ali mene i dalje neka nada vuce ka tome i nesto mi govori da medju nama jos nije sve gotovo(on je inace rodjen 13.04.1980.negde u Bosni).
Uglavnom mi ni ovako ne ide na temu ljubavi,sve promasaji,kratke veze zasnovane cesto samo na sex-u.A inace astrolog koji mi je tumacio kartu pre nekog vremena mi je rekao da bi 2010,2011 trebalo da buu moje godine za ljubav ali do sada jos uvek nista pa pocinjem da sumnjam u to.
Posao bi me isto zanimao jer radim samo 50% a trebala bih uskoro mozda da dobijem i 100%,ne znam da li da prihvatim jer posao i nije nesto(bar ne ono o cemu sam ja sanjala) a i uslovi nisu tako idealni.
U kuci isto nije tako sve bajno,ceste svadje sa roditeljima,netrpeljivost sa ocem.

Hvala svima unapred!





 
Znas ljudi zive i prozive zivot bez citanja horoskopa cak..jedna bivsa devojka je usled zdravstvenih problema..i ne bas brzog uspona u karijeri pocela da se oslanja na zvezde..i to je jednim velikim delom uticalo na nasu vezu i raskid..znaci ruzno je sto se u sebe covek ne uzda i nekoga ko ga podrzava 100% i u dobru i u zlu i osloni se na to..veliko razocarenje u takve osobe izvini ali morao sam
 
Uglavnom mi ni ovako ne ide na temu ljubavi,sve promasaji,kratke veze zasnovane cesto samo na sex-u.A inace astrolog koji mi je tumacio kartu pre nekog vremena mi je rekao da bi 2010,2011 trebalo da buu moje godine za ljubav ali do sada jos uvek nista pa pocinjem da sumnjam u to.

Istina je da ce ulaskom Ju pocetkom 2011.poceti kod tebe da se aktivira ljubavni zivot.
U tvom horoskopu su naglaseni promenljivi znaci sto inace ukazuje da si sklona cestim promenama a iste ti se i same namecu.
VE u konj.sa JU u Ovnu u 8.polju(uzevsi u obzir i njenu aspekturu),ukazuje na to da je jednostavno takav nacin ljubavnog zivota deo tvoje prirode,ti volis izazove i pokrece te strast,ali strast nije ljubav.Mozda si cak sklona i tome da idealizujes partnere,bez obzira sto ti je MO u devici i sto mnogo analiziras i sumnjicavis.:)
Mislim da se ti jednostavno ne bi osecala zivom kad bi se zabola u neku vezu ozbiljnijeg karaktera gde je sve izvesno i dobro poznato,jer tu nema za tebe izazova.Prati svoju prirodu i budi to sto jesi.Ne bih smela da tvdim da ces se ti ikada skrasiti,naravno,da me ne shvatis pogresno,bice perioda u zivotu gde ces naci neku ozbiljniju vezu,i udaces se,ali na kraju ce te ipak povuci neki novi izazov,jer to je ono sto tebe pokrece.
Prvo moras da rascistis sa sobom sta zelis i sta ocekujs od veze i od muskarca,tj partnera.;)
 
Poslednja izmena:
Istina je da ce ulaskom Ju pocetkom 2011.poceti kod tebe da se aktivira ljubavni zivot.
U tvom horoskopu su naglaseni promenljivi znaci sto inace ukazuje da si sklona cestim promenama a iste ti se i same namecu.
VE u konj.sa JU u Ovnu u 8.polju(uzevsi u obzir i njenu aspekturu),ukazuje na to da je jednostavno takav nacin ljubavnog zivota deo tvoje prirode,ti volis izazove i pokrece te strast,ali strast nije ljubav.Mozda si cak sklona i tome da idealizujes partnere,bez obzira sto ti je MO u devici i sto mnogo analiziras i sumnjicavis.:)
Mislim da se ti jednostavno ne bi osecala zivom kad bi se zabola u neku vezu ozbiljnijeg karaktera gde je sve izvesno i dobro poznato,jer tu nema za tebe izazova.Prati svoju prirodu i budi to sto jesi.Ne bih smela da tvdim da ces se ti ikada skrasiti,naravno,da me ne shvatis pogresno,bice perioda u zivotu gde ces naci neku ozbiljniju vezu,i udaces se,ali na kraju ce te ipak povuci neki novi izazov,jer to je ono sto tebe pokrece.
Prvo moras da rascistis sa sobom sta zelis i sta ocekujs od veze i od muskarca,tj partnera.;)

prvo kad krene da kuka neko sa Mesecom u devici ja odmah ne verujem da je sve tako crno:mrgreen:

a ja mislim da ona ne uziva bas u tim prolaznim vezicama iako je Ve u ovnu
jer ona je bikica. Venera je u 8, osnovni tris zemlja
jednostavno Me u vir i kad mozda ne zeli vezu zbog okoline ce da se uprpi i da misli da je "doslo vreme za to"
taj Mesec ne voli da iskace iz gomile i ne voli bas slobodu i nezavisnost
pa mozda bih rekla da je ovo Mesec mediokritet, a lepo je sto voli da pazi na druge

a lepo je i to sto si toliko zemljana pa verujem da ces u zivotu biti uspesna
jednostavno ljudi koji imaju puno zemlje su vrlo cesto jako uspesnu u poslu jer su " na zemlji" realni i vredni
a devica je vredna
 
a ja mislim da ona ne uziva bas u tim prolaznim vezicama iako je Ve u ovnu
jer ona je bikica. Venera je u 8, osnovni tris zemlja
jednostavno Me u vir i kad mozda ne zeli vezu zbog okoline ce da se uprpi i da misli da je "doslo vreme za to"

Nisam ja to rekla samo na osnovu polozaja VE,vl 7.polja je u promenljivom znaku Riba,NE na vrhu 5,iako u Jarcu,dispozicijom ide ponovo u promenljiv znak Strelca i u konj.sa UR,pri tom pravi i opoziciju sa MA.
Vl.5.polja je opet taj isti SAoUR180MA,pa dispozicijom opet odlazi u Ovna.
VE je opet u konj.sa JU koji vl.7.polja,njihov dispozitor je MA koji odlazi u Blizance,ponovo dvojni promenljivi znak,itd.
 
@Emilly
Hvala puno za analizu!
Tacno je da volim izazove i strast (ko jos uziva u monotoniji)ali ne bas u tolikoj meri da mi posle 2 dana sve dosadi.Da idealizujem partnera to stoji ali to sve sa nadom promenice se nesto ali na kraju sve bude kako se i na pocetku cunilo.Meni se bar tako cini,da ja ,iako jesam avanturista pomalo,biram uvek ljude koji to zaista jesu,valjda neka kosmicka privlacnost.Ubi me malo u pojam sa ovim "postoji mogucnost,neces se nikada skrasiti"..umem ja da uzivam kada sam u vezi,ako mi je dobro tu,i ako me to ispunjava ema potrebe da trazim bilo sta okolo.

@bvssv
Hvala takodje!

Pa bogami i ne uzivam kada je sve tako neizvesno po paroli"danas jesmo sutra ko zna gde smo",ta avantura me ne privlaci.
 
@Emilly
Hvala puno za analizu!
Tacno je da volim izazove i strast (ko jos uziva u monotoniji)ali ne bas u tolikoj meri da mi posle 2 dana sve dosadi.Da idealizujem partnera to stoji ali to sve sa nadom promenice se nesto ali na kraju sve bude kako se i na pocetku cunilo.Meni se bar tako cini,da ja ,iako jesam avanturista pomalo,biram uvek ljude koji to zaista jesu,valjda neka kosmicka privlacnost.Ubi me malo u pojam sa ovim "postoji mogucnost,neces se nikada skrasiti"..umem ja da uzivam kada sam u vezi,ako mi je dobro tu,i ako me to ispunjava ema potrebe da trazim bilo sta okolo.

Vidi,ti ces se s vremena na vreme skrasiti sa nekim muskarcem,ali mislila sam na to da verovatno neces sad naci nekog tipa i ostariti sa njim,ceo zivot sa jednim muskarcem,shvatas?Ponavljam,ti ces se i udati,mozda i vise puta,eto,toliko ce ti se dopasti da budes u braku da ces zeleti stalno da se udajes..:D(salim se malo).
Verovatno ces imati bar dva braka.Sta ima lose u tome?
 
Vidi,ti ces se s vremena na vreme skrasiti sa nekim muskarcem,ali mislila sam na to da verovatno neces sad naci nekog tipa i ostariti sa njim,ceo zivot sa jednim muskarcem,shvatas?Ponavljam,ti ces se i udati,mozda i vise puta,eto,toliko ce ti se dopasti da budes u braku da ces zeleti stalno da se udajes..:D(salim se malo).
Verovatno ces imati bar dva braka.Sta ima lose u tome?

Sa ve,trenutne,tacke gledano malo mi je cudna ta ideja o dva i vise brakova.Ne kazem da ima nesto lose u tome,ali se ja sada ne vidim tu,mada ko zna...mozda mi se kasnije,kako ti kazes dopadne ta ideja pa svake god imam novog muza:zcepanje:
Sada bi ipak trebala da se skoncentrisem da nadjem bar normalnog decka za sada,pa mozda mi 2011 i donese nesto bolje...:worth:
Hvala!
 
Sa ve,trenutne,tacke gledano malo mi je cudna ta ideja o dva i vise brakova.Ne kazem da ima nesto lose u tome,ali se ja sada ne vidim tu,mada ko zna...mozda mi se kasnije,kako ti kazes dopadne ta ideja pa svake god imam novog muza:zcepanje:
Sada bi ipak trebala da se skoncentrisem da nadjem bar normalnog decka za sada,pa mozda mi 2011 i donese nesto bolje...:worth:
Hvala!
ja sam ubedjena da sa takvim Mo i neces bas biti zainteresovana da se razvodis i udajes svake godine
imam jednu drugaricu sa slicnom kartom
nije to bas priroda koja pravi nepromisljenje poteze
jeste promenljiv podznak, ali je devica

u 27 -oj ti dir Ve dolazi na Merkura
ne znam pogledaj progresivni Mesec
a i taj Jupiter ce sledece god gaziti preko Ve0Ju
 
Poslednja izmena:
Evo malo I od mene… Ne bih da kazem da ce decko koji se odselio biti tvoj muz, ali se na prvi pogled vidi da bi tvoj buduci vrlo verovatno mogao imati tesne veze s inostranstvom. Inace za brak ne bi trebalo da izaberes nekog iz bliskog okruzenja ni iz svoje zemlje, usmeri pogled malo dalje. U vezama takodje ne bi trebalo da biras toliko na osnovu prvog impulsa, preispitaj svoje emocije, osloni se na njih samo ako su kod tebe jasno iskazane, izbegavaj konfuzna osecanja I odnose. Takodje, izbegavaj da prebrzo ulazis u seks sa nekim, naravno ne zbog laznog morala vec zato sto tvoje ljubavne veze traze cvrscu emotivnu osnovu da bi opstale. To si I sama primetila.
Ponavljam, nemoj da propustis svoju sansu sa nekim samo zbog toga sto ce ti prepreka biti daljina I sto bi ti takav brak, naizgled, uzdrmao sigurnost u sredini na koju si navikla.
 
@Hvala Emelin!

To u vezi sa inostranstvom i ima izgleda jer i ja sama zivim van granica nase zemlje pa je velika verovatnoca da upoznam nekog "stranca",kao sto su Bosanci kojih ovde ima puno.Eh kada bi on (ovaj sto se odselio) bio moja sudbina mojoj sreci ne bi bilo kraja,smo saznanje bi me usrecilo da ce se i to jednog dana desiti ali male su sanse za to.
Znam i ja sama da bi na sex trebalo da se ceka ali uvek nekako privlacim osobe kojima je to jedini cilj,sto me veoma cudi jer ne izgledam ni nalik nekoj sex bombi niti moje telo odaje utisak da je savrseno pa da ih ono privlaci ali valjda postoji nesto u meni?!
Priznajem da ovo poslednje za brak na daljinu i nisam najbolje razumela?Necu valjda doci u sutuaciju da cu bra morati da odrzavam na daljinu jer ja u takvu ljubav ni malo ne verujem?Ili cu postati tolika ocajnica da ce biti daj sta das,da ne ostarim sama pa makar on ziveo i 2000 km daleko..
 
@Hvala Emelin!


Znam i ja sama da bi na sex trebalo da se ceka ali uvek nekako privlacim osobe kojima je to jedini cilj,sto me veoma cudi jer ne izgledam ni nalik nekoj sex bombi niti moje telo odaje utisak da je savrseno pa da ih ono privlaci ali valjda postoji nesto u meni?!

Evo sama si sebi odgovorila,sta tebe briga sta oni ocekuju i sta je njima cilj,ti nisi duzna da ispunjavas njihova ocekivanja vec svoja,kako se postavis od samog starta tako ce se oni ophoditi prema tebi.Ti odredjujes pravila u svom zivotu.
Ja te razumem,i sama sam prolazila kroz slicne situacije dok nisam shvatila i naucila da postujem i volim sebe pre svega,ako se vec doticemo te teme seksa,ima da ceka dokle god TI ne osetis da je pravi trenutak,osluskuj svoje telo i svoje potrebe.
Ja cu sad 29 da napunim i tako se ponasam po pitanju toga(tako se nisam ponasala ni kad sam imala 16 :hahaha:),veruj mi,mnogo ce ti vise postovanja ukazivati ako im stavis do znanja da jasno znas sta hoces i zelis.
Nemoj misliti da je prirodno da "odrasle devojcice" odmah stupaju u seksualne odnose,ne radi se o cekanju radi nekog laznog morala,to opet zavisii od slucaja do slucaja,mi ne reagujemo isto na svaku osobu,radi se o tome da slusas potrebe svog bica,to je odraz ljubavi prema sebi.:D
 

Back
Top