Обнова монархије у Црној Гори

Јашта....и то још пре Немањића...за разлику од ових Милових и Брозових бескичмењака који су пљунули на своје корене и постали оно чега у Црној Гори никада није било - "црногорци" по националности!

Ne, ne, no za doba Karađorđevića (Petra i Aleksandra)
 
Ne, ne, no za doba Karađorđevića (Petra i Aleksandra)

За време Карађорђевића а и пре њих тзв "црногораца" по националности никада није било....Броз их измислио 1945.

Уколико желиш, радо ћу поново објавити пописе становништва..И за време Петровића и за време Карађорђевића и за време Броза....ту се све лепо види.
 
За време Карађорђевића а и пре њих тзв "црногораца" по националности никада није било....Броз их измислио 1945.

Уколико желиш, радо ћу поново објавити пописе становништва..И за време Петровића и за време Карађорђевића и за време Броза....ту се све лепо види.

Davno smo ja i ti "prežvakali" tu temu, nećemo opet :rotf:
 
E vidiš, ja ne znam da se to slavi...
Pogledaj samo koliko ima onih koji slave "svetog Radovana" i svetog "Ratka"

слави се прихватањем измишљене тѕв, "црногорске" навије и одбацивањем свега што су генерације пре нас биле.

А има и оних који славе ратка и рашу.
 
слави се прихватањем измишљене тѕв, "црногорске" навије и одбацивањем свега што су генерације пре нас биле.

А има и оних који славе ратка и рашу.

Ne, ne slavi se... To što mi želimo da budemo Crnogorci, što smo i bili vjekovima i što želimo da živimo u našoj Crnoj Gori, ne znači ovo što ti pričaš...
 

Back
Top