Kafana Objektno Orijentisani Pub

hocemo skriptovanu kafanu a ne objektno orijentisanu :azdaja:

ova sa objektima neka ide na ljis z:mrgreen:
Script kiddos. Nađeš tutorijal, follow instructions, show off how great hacker you are. Sećam se tog perioda dok sam bio teen. Tako sam se zezao za SQL Injection. Tripovao kako sam haker. Doduše, tehnički jesam, ali realno nisam.

A gde je prefiks? Treba li sekira da radi? 🪓

 
Objektno Orijentisani Pub jeste svojevrsna kafana gde se družimo mi programeri, oni koji bi to želeli da budu, IT momci i devojke i svi oni koji prosto zalutaju ovde. Ćaskajte o bilo čemu, ali molimo vas da budete civilizovani. :heart:
@bmaxa @tab503 @Redmond @jolemisa @Nona2
ja sam ovde uljez

posto nisam programerka
ne bih da smetam nadarenoj skupini
 
ma ja ne zelim uopste da budem profi programerka....ja vec sad zaradjujem dovoljno novca i vise od programera u Srbiji

Zelim da imam moj biznis ali niko nece da investira u non-tech faundere....pa hocu sebi da dokazem da mogu da napravim MVP
Aha, pa oke, to je super. E sada, što se tiče samog projekta, koju oblast on obuhvata. Da li je to web app, android app, u tom smislu, šta radi taj produkt?
 
Programmer at Johannes Initiative, Palo Alto
December 2015 — Present

  • Work to enhance software systems to help educators, scientists and policy experts already working on some of humanity’s greatest challenges.
  • Develop and enhance programs to increase accuracy and lower costs.
  • Develop strategies to ensure compliance with new standards.
  • Handledebugging and troubleshooting with a high success rate.
UKratko moj CV koji sam predao prilikom zaposljavanja u google, nakon 5 minuta zove me Bil Gates smara.
 
an503gL_460s.jpg
 

Back
Top