OBIJANJE STANA

mene su napali sto sam usla jer sam gazila, pipala vrata i kvaku....

a ja fazon: Otkud znam, nije bas da me pljackaju svaki dan...

uglavnom u sred bela dana....
a sutradan kad smo isli u policiju opet da damo iskaz, ja kao: Dobar dan, mi smo zbog obijanja stana.
a oni: I VI?
 
Tako kradu uglavnom klinci ili narkosi...nemaju oni kad da se bave nošenjem kompova i tv-ova niti da ih valjaju. Nego traže keš, kartice, zlato, pokupe telefone recimo i slične male stvari. Ni ovi ozbiljniji više ne vuku tehniku, ko će da tegli neku televizorčinu, jedino ako je baš vredna i ako su dobro organizovani.

Festomanka, džaba se nerviraš oko policije i tog ulaska...sve i da ih uhvate, od povraćaja nema ništa. Nego naplatite osiguranje ako ga imate i to je to.
 
inace drzim, ali smo ih podigli jer treba da platim skolarinu juce :)



od para nema nista, rekli su nam da se oprostimo od svega...
osiguranje nemam.

ma bre.. ucite na mojim greskama :rumenko:

Nema tu tvoje greške, nemoj tako da razmišljaš :rtfm:
Bitno je da su svi dobro.
Moglo je da se desi da neko bude unutra ili da ih zatekne, a sa takvima (neiskusnim klincima, narkosima) je najopasnije, ko zna kako bi u toj frci reagovali.
 
nisu pipali tehniku...
''samo'' pare, zlato, satove i parfeme.

Vidis da nisu dirali tehniku:rtfm:a mozda su onda imali tip ako su nasli vrednosti..znaci neko ko ih zna:rtfm:

inace drzim, ali smo ih podigli jer treba da platim skolarinu juce :)



od para nema nista, rekli su nam da se oprostimo od svega...
osiguranje nemam.

ma bre.. ucite na mojim greskama :rumenko:

zakljucano naravno bilo + imam psa... pa mi je bilo cudno da nije lajao... a nije omamljen, nije udaran msm cvileo bi.. neam pojma.

Ovo je 100% neko koga poznajete, msm ajde sve te slucajnosti i nekako, ali jos i pas da cuti i gleda, to nema sanse...xD
 
Neko koga tvoj pas poznaje i to dobro i ko je znao da si digla pare za shkolarinu i kad nisi tu.

То се десило неким мојим пријатељима пре петнаестак година. Дигли паре из банке и сутрадан мазнуте!

Иначе, како год глупо звучи, треба пријавити сваку крађу, и најмању.
Нама су често обијали викендицу, мом оцу дојадило да пријављује, Једном му нестале само старе ципеле, више коштао катанац којим је викендица била закључана..
Кад, пар месеци касније, тип који је мазнуо ципеле пропевавао којекакве крађе, па и те ципеле.
Позвали мог тату у СУП, нагрдише га на пасја кола што није пријавио, каже, тако је по закону, мора се..
Али, ни за ципеле, ни за катанац никад не доби одштету, као и за много веће ствари раније. Мрка капа.
 
E, samo da vas upozorim....

U proteklih mesec dana su jos 2 stana obijena u komsiluku...

U jednom stanu su zatekli dedicu i prebili ga + opljackali...

Pazite kakve brave imate!
Nikako nemojte imati samo jedan cilindar!
Nikako nemojte imati cilindar koji ''viri'' iza vrata da se moze uhvatiti kljestima, vec kupite onaj zastitnik za cilindar.

Pozz.
 

Back
Top