Obaveštenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Korisnik ljesko je otisao na dvodnevni odmor.
I otici ce svako ko ne moze da kontrolise svoj jezik. Ako ste isprovocirani to ne znaci da mozete da idete okolo i psujete.
Procitajte Jominijevu poruku na "navijackoj temi" da ne bih ponavljala.
Pozdrav
 
Hvala kolega. :cmok:

Dakle zaboravite na vredjanje - bilo koga. Nevezano da li sam u pitanju ja (sto me licno ne dotice, smetalo bi mi kad bi me recimo uvredio Ilic, Vlada, Kimi ili tako neko) ili bilo koji clan ovog foruma. Za svaku uvredu dobijacete kazne.

Ako vam se ne svidja kako radim/mo zalite se supermodovima ili adminima...A mozete i da bojkotujete odredjenu temu.
Pozdrav
 
Nekoliko obavestenja:

Tema Meridijan super liga je zatvorena. Umesto nje zalepljena je Jelen super liga Srbije.

I jos vaznije obavestenje:

Posto vidim da je u modi otvaranje totalno bespotrebnih tema, vraca se u modu staro pravilo - ko god otvori besmislenu temu, onu koja krsi pravila koja su u pravilniku napisana i objasnjena, dobija poen

Gorepomenuto vazi i za korisnike u retro fazonu koji "ozivljavaju" teme iz 2004. godine. Znaci svako ko ozivi temu koja je postavljena ranije od 01.01.2008 dobija poen.
 
Poslednja izmena:
Korisnici koji su otvorili bezvezne teme koje se kose sa pravilnikom dobili su po jedan poen.
Ne nameravam vise da upozoravam da je obavezno procitati pravilnik pre postavljanja teme.
 
imam mali dodatak na ovu jekinu recenicu...
ne treba pravilnik da se cita samo pre nego sto se otvara nova tema, nego svaki korisnik kada pristupi forumu krstarice treba da zna sta pise u pravilniku...jeko :cmok:
 
Dakle...Da jos jednom ponovim:
Za zastarele teme vazi isto pravilo kao i za otvaranje nove teme. Nemojte dizati teme iz 2003. i 2004. godine, kao i teme o kojima se moze raspravljati na vec postojecim temama.

U to "vec postojece" podrazumeva se: pre svega,teme o klubovima (dakle o svim pojedinacnim igracima tog kluba mozete i morate pisati na temi o tom klubu ili na temi "moj omiljeni igrac". ), zatim oglasi,pitanja itd. mozete postaviti na temi "Fudbal,chat i jos ponesto" ili ako vas interesuje nesto vezano za odredjeni klub takodje na temi o tom klubu.

Da vise ne bude zabune.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top