O svemu po malo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a da...evo sada su me iskritikovali da stalno neke kuchice stavljam pa sam stavila ovaj...ovaj mi se svidja bash... :mrgreen:
ali sam htela da promenim bez obzira na to....dosadilo mi da mi budu stalno neke zivuljke...
sad je umesto njih majka priroda :lol:
 
Cao Mica malo pre sam se shetao s drugom na Cukarickoj padini i video sam da na jednoj mesari pishe da kg hrane za pse koshta 50 din pa ako hoces idi pogledaj koja je to hrana jer se ja bas nerazumem sta jedu stenci (oni koje vi hranite) ta mesara je preko put Maxi marketa pored jedne pekare, jel mozes da mi objasnish gde se tacno nalaze shtenci da dodjem da ih obidjem ;) pozzz
 
Mico, nisam stigla da ti pohvalim novi avatar. Onaj između mi je bio malo zbunjujuć. Trebaće mu malo vremena da se naviknem da više nije Goldi ali dobro.

Aki, ta hrana iz supermarketa i mesara je ustvari ono što padne sa daske i obično je rizičnog kvaliteta, izazove kod pasa proliv i ko zna šta još.
 
nisi
a ja sam jos gora umesto da spavam,prepirem se dal je vegetarijanstvo sekta ili nije...
ajde vilus,ti si pametna devojka....jel su veg ljudi sektashi? tj, dal je vegetarijanstvo ili veganstvo sekta?
 
pa tvrde da smo kao sekta zato sto eto,pokusavam da ih vrbujem i nateram da ne jedu meso preko teme na forumu
moje objashnjavnje zasto meso nije zdravo oni shvataju kao vrbovanje...znachi nista smeshnije nisam chula...
ja da hocu nekoga da vrbujem,prvo bih pochela od gorana i mog brata,snajke ovog onog a ne od nekih nepoznatih ljudi sa foruma....
a kao drugo,i na ovom pf-u bih terala sve vas da ne jedete meso...tako da....
 
Mico, opet se nerviraš i upušaš u raspravu sa ljudima koji te ne razumeju. Zašto to radiš sebi? Nemoj, molim te, da glumiš Don Kihota, vetrenjače su ipak brojnije. I šta, ti skreneš od tolike količine nerazumevanja pa šta ću ja onda bez tebe, ko će da me podržava na nekim drugim pf?!

Laki, kako si uradila prijemne? Kad su ti rezultati?
 
Imacu 17 poena iz matisha na prijemnom!!!!! Yeeeeeeaaaaaa, idem na more!!!
A nadam se da ce Bella ici samnom na Wlasinsko jezero...Ali mama se buni zbog prewoza...:sad2:
Gde wi idete i jer wodite ljubimce?
Pozz:bye:
 
jao pokvarenjaku mali,ides na more..... :otkacio:

hocu i ja na more :sad2:

po svemu sudeci ni na kampovanje necu ici...shator koshta od 13 i nesto hiljada pa nadalje.... :otkacio:

negoooo....meni je rodjendan u ponedeljak i volela bih da mi neko pokloni shator.... :think:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
elem...
mozda se dokopamo tare na par dana ako budemo mogli mada su shanse male,goranu nece da daju odmor :evil::evil::evil::evil::evil: pokvarenjaci.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top